Szkolne uwagi!!!

Status
Zamknięty.

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
Ja nie dostaję uwag, chociaż raz zaliczyłem w dzienniku swoje nazwisko. Babka się wukrzyła bo gadałem i kilka razy mi zwracała uwagę. Oczywiście byłem w zbyt dobrym humorze, by stwierdzić, że ona jest w złym. No więc, jak spytała się kto pójdzie po kredę do portierni, wstałem i krzyknąłem:
- JA!!! JA CHCĘ!!
Naprawdę nie wiem, o co się tak wkurzyła:
- Mam tego dość! Dawaj dzienniczek.
- Nie mam.
- Co to znaczy nie masz?!
- No po prostu nie mam w plecaku dzienniczka.
- Jak nie chcesz w dzienniczku, to będziesz miał w dzienniku.
"Robert rozmawia na lekcji angielskiego i nie ma dzienniczka. Ignoruje, jak nauczyciel zwraca mu uwagę."
Jak wychowawczyni to opowiedziałem to śmiała się.
rolleyes.gif
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Mój kumpel w podstawuwce miał 49 a ja 21 więc kto tu pobije rekord????
Ogólnie uwagi mam za gadanie na lekcji i robienie sobie jaj z Facetek
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
QUOTE (<INOS> @ 10-06-2005, 17:08) Mój kumpel w podstawuwce miał 49 a ja 21 więc kto tu pobije rekord????
Ogólnie uwagi mam za gadanie na lekcji i robienie sobie jaj z Facetek
Ja pobije.Podstawówka...2 klasa...codziennie po 3 uwagi:] masz coś??
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
W podstawuwce też miałem sporo uwag jak zresztą i w gimnazjum(zawsze naganne zachowanie)no ale co ci wtedy mogli za to zrobić.
Taki synek z mojej klasy(swoją drogą niezły przymuł)pobił napewno wszystkie rekordy dostawał na każdej lekcji uwage(chyba za twarz:p)niezły idiota z niego był i zawsze śćiemniał żę pisze a tak naprawde nie pisał tylko machał długopisem...
No ale teraz szkoła średnia więc czeba uważać bo za takie zachowanie można wylećieć.
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
W mojej szkole to naprawdę ludzie biją rekordy w uwagach, pamiętam, że któryś mały z 1-3 zbierał przez rok równe 100 uwag, kto mu podskoczy? No i był jeszcze w szkole taki gościu co zdobył w ciąg jednego dnia 12 uwag.
W ogóle u Mnie w szkole nauczyciele już nie mają cierpliwości i po prostu nam samym każą pisać sobie uwagę, a oni to tylko podpisują.
Dobra, ale o uwagach to Ja raczej dużo nie powiem, bo w sumie w życiu uwagi nie dostałem, zaś pamiętam jak Mój kumpel dostał uwagę na pół strony A5, za to, że wieszał się na drabince, którą wychodzi się na dach…
 

Volvagia

Member
Dołączył
7.6.2005
Posty
112
Zapomnialem powierdziec u mnie w klasie jest fajny gosc zwie sie kamil sass pseudo dyzio:
- Dziennie po jedna uwage moze nawet dwie czasasmi 5 na dzien.
- robi se jaja na lekcji
- wkurza wszytkich.
- przeklina na cala szkole.
- codziennie jest na dywaniku u dyry jakies dwa razy dzinnie.
- jego oceny z matmy 1,1,1,12,1,2 skad te dwojki?
- jego oceny z wfu 5,5,5,5,6,6,5,5 o ale ambitny i wysportowany.
- oceny z polskiego 2,3,1,1,4,2,2,1 hmm na nauczyciela to on sie nie nadaje.
- raz powiedzial do pani WYPIERDAL** TY JEBAN* KUR** NIE BEDE TEGO ROBIC ZA HU**. UGRYZ MNIE W JAJA.
-Chyta za cyce od nauczycielek ale sa zawsze jaja
tongue.gif
albo za dupcie tez wtedy jest fajnue
biggrin.gif
.
Boze moglbym tego wypusywac ale nie bede dopisze pozniej pozdro narx.
Jak komus sie podobalo to moge pisac dalej.
laugh.gif
biggrin.gif
tongue.gif
 

Korpus

Member
Dołączył
28.5.2005
Posty
172
Moja najlepsza uwaga jaką dostałem to była wtedy gdy z kumplem bawiliśmy się we Wrestlerów z federacji wwf (ja byłem Kane on Undertaker) powaliłem go na ziemię i założyłem skoropiona (jak ktoś ogląda to się oriętuje a dla innych wyjasnie że to jest wyginanie nogi w stronę głowy gdy przeciwnik lerzy na brzuchu) dostałem wtedy uwagę "MATEUSZ SKACZE PO KOLEDZE" Jak to usłyszałem to sie wyłożyłem ze śmiechu.
 

bb16

New Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
21
Mojemu kumplowi to uwagi wpisywali na miejscu paru innych bo na jego sie już niemieściło!
 

zefir_b_s

Debile
Dołączył
17.2.2005
Posty
57
kiedys u mnie w szkole byly punkty i mialem -247 zachowanie naganne a teraz sa uwagi mam wiele fajnych np. "beszczelnie oklamuje nauczyciela" albo "na lekcji plastyki z kolega wyskakuje przez okno
laugh.gif
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Moją jedyną taką w miare śmieszną uwagą było:

"Batek wali głową w ścianę, a zapytany po co to robi, mówi że to ściana uderza go w głowe, zaprzeczając że wykonuje jakiekolwiek ruchy".

To było w pierwszym roku gimnazjum, na infie u mojego ulubonego nauczyciela, kiedy wychówa zobaczyła te uwage to chciała ze mną i z nim rozmawiać w obecności pedagoga szkoły, a ten sprzyciaż wyrwał katrke z zeszytu uwag i jeszcze wmawiał mojej wychówie że nigdny nic takiego nie napisał i że musiało sie jej przywidzieć.
 

Mistrz Vatras

New Member
Dołączył
28.7.2005
Posty
12
Ja kiedys mialem takie cos
Chłopak udaje małpe skacze po parapetach i mowi do nauczycielki
Daj banana daj banana
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom