Szkoła-piekielny dom beliara

Status
Zamknięty.

Ares

Member
Dołączył
17.10.2004
Posty
371
BŁEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
nie nawidzę jej
a najbardziej to zadań domowych i nauczycieli którzy sami nie wiedzą co mówią
 

Lord Chudy

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
355
No u mnie szkoła jest tak pośrednio.Nie ucze sie najlepiej bo troszke mam problemy z waszym językiem(j.polski),ale są i dobre strony bo moge sie dodatkowo spotkać z dziewczyną.Oceny mam średnie(mama mówi że niezadobre)
biggrin.gif
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Mnie wqrzają nauczyciele-debile. Np. na kartkówce z historii już dwa razy miałem dwóje bo pisałem ciągiem, a nie w myślnikach mimo, że nie było o tym nic w poleceniu =/
 

Efremz

Member
Dołączył
9.10.2004
Posty
390
Nigdy nie miałem takiego fatalnego początku roku szkolnego jak teraz :evil: . Coś czuję ze po wywiadówce szanse przetrwania mojej stałki będą wisiały na włosku :cry: . I jeszcze pojeb*** testy końcowe :cry: :cry: :cry: (w końcu 3 klasa gimnazjum)
sad.gif
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
ja tam lubie szkołe. Chodze do 1 kl. LO i jest w porzo, choć trzeba nieźle zakówać! Mam 28 lasek i 5 spox qmpli! Oceny mam takie se...kiepskie. Ale ogólne wrażenie szkoły 10/10!!!

P.S. Skad Chudy jesteś że Polaka nie potrafisz??
 
A

Anonymous

Guest
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. wy to macie tematy ja tam hodze do 3 gimnazjum w publicznej szkole i nieźle mi idzie
tongue.gif
.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Ja tam b. lubię szkołę (nie zbanujecie mnie za to , prawda?).
Eee, nie ; p
Mnie wqrzają nauczyciele-debile. Np. na kartkówce z historii już dwa razy miałem dwóje bo pisałem ciągiem, a nie w myślnikach mimo, że nie było o tym nic w poleceniu =/
No tak, większość nauczycieli to idioci plecący trzy po trzy, a ich brednie mamy notować... Świetna ta edukacja...
Nigdy nie miałem takiego fatalnego początku roku szkolnego jak teraz . Coś czuję ze po wywiadówce szanse przetrwania mojej stałki będą wisiały na włosku . I jeszcze pojeb*** testy końcowe (w końcu 3 klasa gimnazjum)
Pękając jeszcze przed testami, oblejesz na pewno. Ale spróbuj takiego przekrętu: niech twoi starsi przymkną z lekka oko na obecne oceny, w zamian za dobre wyniki z testu gimnazjalnego. Wierz mi, to co tam dają to wiedza podstawowa, do takiego stopnia, że aż jest to śmieszne. Sam je pisałem w tamtym roku ;]
ja tam lubie szkołe. Chodze do 1 kl. LO i jest w porzo, choć trzeba nieźle zakówać! Mam 28 lasek i 5 spox qmpli! Oceny mam takie se...kiepskie. Ale ogólne wrażenie szkoły 10/10!!!
28 lasek? oO Jezy Chryste, tyle to nie ma cała nasza klasa ze wszystkich przedmiotów ;o
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. wy to macie tematy ja tam hodze do 3 gimnazjum w publicznej szkole i nieźle mi idzie
Nie każdy tu chodzi do publicznej <.<
 

mistEr

Member
Dołączył
23.10.2004
Posty
86
dżizys 28 lasek
ohmy.gif
to ja w 2lo mam 5 dopiero .... a i tak mam za dużo, jak teraz masz 28 to coś mi isę wydaje że będzie problem pod koniec roku bo jak z majcy olejesz początek to potem nawet nie będziesz miał szans wyjścia z tych ocen ...
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
ja tez nie lubie szkoly ale oceny mam nawet dobre!!!! chociaz boje sie testow kompetencji!!!! no bo ja tez 3 klasa gimnazjum!!
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Ja tam b. lubię szkołę (nie zbanujecie mnie za to , prawda?).

OJ...!!! musisz miec nerwy ze stali. ja lubie tylko isc do szkoly, ale nie w niej siedziec. nawet internetu tam nie mamy na infie :evil:
 
A

Anonymous

Guest
Ja mam 30 lasek i wszystkie chodzą do mojego kochanego gimnazjum



NIECH INOS BĘDZIE Z WAMI
 

Lord Chudy

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
355
P.S. Skad Chudy jesteś że Polaka nie potrafisz??

No,nie jestem poprostu z polski,ale nie chce rozmawiać o tym bo przeważnie koledzy ze mnie drwią(np.asfalt,nygus)i to mnie denerwuje.ale prosze cie bobek,nie pisz wiecej na ten temat.Ale niektórzy koledzy są wporzo
 
A

Anonymous

Guest
1

Nawet Innos + Adanos + beliar ich siły razem by nie dały rady
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
Ja tam wam powiem, że jak bylem jeszcze w gimnazjum bo teraz jestem w I LO, to uczylem sie maksymalnie polgodziny na sprawdzian, a na kartkowe 5-10minut, a reszte na przerwie
tongue.gif
O egzaminie gimnazjalnym nawet nie mowie bo zaczalem sie uczyc na tydzien przed, a poszedl mi bardzo ladnie, a ocenki na swiadectwie tez byly bardzo ladne
biggrin.gif
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
ja też nienawidze szkoły, a naszą babę od polaka i anglika to bym pozwał do sądu za kradzież wszystkiego, co przeszkadza na lekcji (oprócz uczniów).
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Ja tam wam powiem, że jak bylem jeszcze w gimnazjum bo teraz jestem w I LO, to uczylem sie maksymalnie polgodziny na sprawdzian, a na kartkowe 5-10minut, a reszte na przerwie
tongue.gif
O egzaminie gimnazjalnym nawet nie mowie bo zaczalem sie uczyc na tydzien przed, a poszedl mi bardzo ladnie, a ocenki na swiadectwie tez byly bardzo ladne
biggrin.gif

wiesz, nie kazdy jest taki talenciak, no ale ja tez sie dlugo nie musze uczyc. ale szkoly i tak nie nawidze
tongue.gif
 

Ares

Member
Dołączył
17.10.2004
Posty
371
mnie ostatnio ta baba z przyry dała 2 z odpowiedzi za to że odpowiadałem pytająco
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom