System Walki

Status
Zamknięty.

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Też myślę, że najlepszy był w G2. W G3 był bardzo dobrze zrobiony, ładnie działał itp. Jednak z jakiegoś powodu każdego mogłem pokonać z palcem w dupie. Był za silny. Wprawdzie gra tego wymagała, ale nieco przegięli, gdy go robili.

G2 do władzy. :) Znając jednak życie będzie znowu jakiś nowy i nie wiem czy nam się spodoba.

Pozdro.
 

Vitek

Member
Dołączył
23.11.2007
Posty
65
System walki w G4 powinien być trudniejszy (bardziej wymagający) niż w G3 a trochę bardziej upłynniony niż w G2 taki 50na50 z G3 i G2..I tak jak Dark Shadows myślę że mogą z partaczyć system walki w G4 i nie wiem czy będzie się podobał odbiorcom <_< pozdrawiam :p
 

smog1996

Member
Dołączył
21.9.2007
Posty
45
powinno byc jeszcze więcej możliwości zaatakowania niż np gothic 3 powinno być co jak naprzykład atak z doskoku i jakieś inne
jeśli ktoś to napisał to sory :rolleyes: :lol: :angry: :) :D :D :D :D :D
[/quote]
 

Vitek

Member
Dołączył
23.11.2007
Posty
65
CYTAT(smog1996 @ 20-12-2007, 20:10) [snapback]162908[/snapback]
powinno byc jeszcze więcej możliwości zaatakowania niż np gothic 3 powinno być co jak naprzykład atak z doskoku i jakieś inne
jeśli ktoś to napisał to sory :rolleyes: :lol: :angry: :) :D :D :D :D :D


E..W Gothic 3 jest możliwość ataku z wyskoku (skok i klikniecie LPM) <_< Grałeś wo gule w Gothic 3?? czy po prostu se posty nabijasz???chociaż może nie grałeś bo dla 11 latka system walki w G3 jest za trudny??
 

Vitek

Member
Dołączył
23.11.2007
Posty
65
CYTAT(smog1996 @ 21-12-2007, 21:34) [snapback]163164[/snapback]
poprostu niegrałem w go :( thic 3

jeżeli nie grałeś w Gothic 3 to czemu wypowiadasz się na jego temat.. to znaczy napisałeś..
"powinno byc jeszcze więcej możliwości zaatakowania niż np gothic 3 powinno być co jak naprzykład atak z doskoku i jakieś inne
jeśli ktoś to napisał to sory rolleyes.gif laugh.gif mad.gif smile.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif"
według ciebie powinny być ataki z wyskoku a nawet w Gothic 3 nie grałeś <_< pozdro :D

ej ty smog,naucz się pisać bo wiochą jedziesz...
 

smog1996

Member
Dołączył
21.9.2007
Posty
45
przydało by sie w takim razie takie cos że mozna życic mieczemw wroga :angry:
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
No przepraszam bardzo, ale taka operacja bardzo straciłaby w moich oczach. Gothic nie może utracić swojego średniowiecznego uroku, a rzucanie mieczem do takowego nie należy. Fajne to to było w Prince of Persia, ale Gothic? Moim zdaniem to musi być po prostu fajna sieczka mieczem. Niegłupio by było moim zdaniem, gdyby doszedł motyw dużych bitew. Chodzi mi nie o to, żeby walka mogła się czasem toczyć z widoku uczestnika np.: Bitwy pod Grunwaldem (taki przykład rozpierduchy).
 

Vitek

Member
Dołączył
23.11.2007
Posty
65
ja nie mogę jakie ty masz pomysły noł koments!!! Wyobraża se ktoś walkę ze smokiem i nagle bezio wyjmuje sztylety i zaczyna rzucać!!!.... smog1996 jeszcze dodać jakieś combosy jak w PoP i wo gule bezio to będzie NINJA jakiś??? jeszcze jakieś dobre pomysły!!!???przecież to jest RPG a nie akcja tu liczy się walka ale i myślenie a nie wyjmujesz miecz i nawalasz na chama..(no może ten ostatni system walki z G3 troche przypominał LPM LPM LPM LPM LPM)ale wartości RPG zostały utrzymane..

SMOG zastanów się nad swoimi postami <_<
 

KonradArthas

New Member
Dołączył
16.1.2008
Posty
4
Myślałem, że G3 będzie najlepszy z całej serii, ale rozczarowałem się więc po G4 nie oczekuje zbyt wiele, żeby kolejny raz się nie rozczarować. Najlepiej by było jak by wrócili do systemu walki z G2. Niestety piszą, że w G4 będzie on lepszy (czyt. inny, bo w G3 też miał być lepszy). Nie znam lepszego systemu walki niż ten z G2, więc wątpię żeby zrobili coś dobrego... Spodziewam się raczej rozwiniętego systemu z G3, czyli LPM, PPM, LPM, PPM razy 10000000.
 
Dołączył
30.11.2007
Posty
166
Chcialbym aby w Gothic 4 byl system znany z G2 byl najlepszy gdyby w G3 mozna tym stylem sie bic na arenie byloby ekstra
nie che systemu z G3 bo on jest szczerze mowiac do d**y.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
CYTAT
wartości RPG zostały utrzymane..


Do tej pory zastanawiam się co dla ciebie oznacza to sformułowanie xD

Z pewnością klikanie ciągle LMP nie sprawdzi się w kolejnej części dlatego liczę na poważne zmiany w systemie walki
 
Dołączył
18.9.2007
Posty
88
System walki we wszystkich Gothicach byłe słabe, a szczególnie w Gothicu 3. Powinien być trochę trudniejszy i mieć dużo kombosów. Fajnie by było gdyby były jeszcze kopniaki i żeby bohater znał jakieś sztuki walki, aby w razie czego mógł bronić się bez żelastwa
 

Ragnarokma

Member
Dołączył
21.3.2008
Posty
34
Ja chciałbym mieć trochę bardziej rozbudowany system walki ale podobny do dwójki. Ale żeby nie był zbyt wymyślany. Będzie to bardziej realistyczne ( no bo pewnie zaczniemy osobą zieloną w kirunu wymachiwania mieczem i śmiesznie by było gdyby po pięciu dniach nasza postać robiła takie kombosy jakby szkoliła się od 100 lat).
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Jeśli chodzi o sytem walki chciałbym zeby mozna było uzywac myszki i jednoczesnie klawiatury... Mogli by wprowadzic kombinacyjny styl walki oraz zwykly podstawowy. Z rozwiajniem postaci powinna sie to ulepszac.
W gothci1/2/ system walki był dosc ciekawy i bez zarzutow. Ale gothic 3 to bezsensowne klikanie LPM LPM
PPM i tak wkołko. Gralem w Wiedzmina i uwierzcie mi sytem walki moglby byc ciekawszy B)
 

Kylax

New Member
Dołączył
1.7.2008
Posty
9
CYTAT(Eskel @ 06-09-2007, 16:19) index.php?act=findpost&pid=152483
Może i był fajny ale nie najciekawszy ;) Moim zdaniem fajnie by było gdyby istniały jakieś PROSTE kombinacje klawiszy co dawałoby nowe kombosy( no np. klikasz prawym przyciskiem , równocześnie przyciskając lewy a na koniec naciskasz dwa . I to by na przykład dawało piruet z podwójnym cięciem , w tętnicę szyjną i bebechy.) Czegos podobnego bym oczekiwał.




jAK BYS CHCIAL WIEDZIEC TO W GOTHICU 1,2,3 BYLY PODOBNE KOMOSY TAK JAK NP. NACISKASZ PRAWY A POTEM LEWY BYL WSAD
aLBO JAK W G2 I W G1 PRZYTRZYMYWALES PRZYCISK MYSZY I STRZALKAMI NACISKALES RAZ W LEWO RAZ W PRAWO TO MACHALES MIECZEM W LEWO I W PRAWO.


A PO 1. co wy kurDE chciecie gothica zmienic w prince of persia albo cos takiego????????????!!!!!!!!!!!
 

Qiubi

New Member
Dołączył
29.6.2008
Posty
25
Według mnie fajnie by było, gdyby system walki był podobny do tego z wiedźmina B) . Głównie chodzi mi o combo i ciosy końcowe :D
 

llllllllll

Member
Dołączył
29.8.2008
Posty
42
przydał by sie nowy systam walki.Lepsze kombinacje.he he he szkoda że nie można mieć 2 mieczy dwuręcznych założonych
 

Adjes

New Member
Dołączył
17.7.2008
Posty
8
imo system z Jedi Academy sprawdziłby się bardzo dobrze. prosty, z dużym potencjałem, efektywnie wyglądający.
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
jak dotąd gothic nie za dobrze pokazywał się od strony systemu walki może w 4 części się przełamie i pokaże z dobrej strony
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom