Sposób Na "doła"

Status
Zamknięty.

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Ja jak mam doła a miewam go bardzo zadko to słucham SOAD albo KORN albo Green Day albo Kukiz i piersi.Mi to pomaga nawet uspokaja i zapominam o dole.Jeszcze jednym jest iść grać w kosza albo siatkówke.Mnie to pomaga ale nie wiem jak inni.
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Mi se sie zdaje, że jako takiego sposobu na doła nie ma. Bo umyślnie "zrobić" sobie doła to nie dół =/ Logiczne chyba... Najlepiej to jak sie zakochasz w jakiejś lasce tak, że uhh... a nie możesz zagadać, bo sie boisz, wtedy mam takiego lajtowego doła. A co wtedy robie...? Nic. Tzn robie, to co zawsze, żyje normalnie. Nie bede z powodu jakiejś babki cały dzień sobie zawalał. Tylko, że cały czas o niej myśle, po za tym mało rzeczy mnie wtedy bawi, nie mam ochoty na żarty, tylko sie uchlać bym chciał, ale szkoda mi pić, bo mnie zawsze po tym łeb boli... Heh
 

Lester15

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
34
moje sposoby na DEPRESJE to słuchanie muzyki(głównie Metal czyli SOAD i Slipknot),Oglądanie filmów,Granie w coś na komputerze,Czytanie Książek,Albo poprostu rozwiązane problemu który mnie trapi
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
Ja ostatno nie załapałem dużo dołów i bardzo się z tego cieszę
biggrin.gif


Ale jak przychodzi co do czego to lubię posłuchać muzy, poczytać książki lub po prostu porozmyślać nad przyczyną tego doła ( choć to właściwie nie skutkuje )

Popieram też pomysł urżnięcia się
biggrin.gif


Choć podobno póżniej boli głowa
biggrin.gif
 

Khael Thas

New Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
19
Widzę że mało z was miało porządnego doła (o ile w ogule ktoś miał porządnego doła
tongue.gif
)
Ja miałem doła jak rok temu w środku wakacji zmarł mi dziadek którego kochałem bardziej nish ojca ... to chyba był mój najwiękshy dół... wtedy poshedłem nad jezioro ...
sad.gif
qmpel pobiegł za mną bo zlookał mnie... on chodzi do 2 liceum więc sobie poradził ze mną ... ale powiem wam szczeże że wtedy nawet nie wiedziałem dobrze co robię ... ten qmpel mi opowiadał co sie stało bo połowy nie pamiętałem .... miałem poważne załamanie nerwowe ...
Więc mój sposób na doła ... hmm... jak widać iść i się utopić
wink.gif


Drugi raz doła miałem (lekkiego) jak mi się PC zepsuł ... (2 miesiące zepsuty był).
Snułem się po chacie, mówiłem sobie że jestem beznadziejny że nawet sobie kompa nie umiem naprawić i ciągle jadłem ...
Sposób na lekkiego doła... hmmm.... iść i się utopić ...
biggrin.gif


Uwierzcie ludzie ... Dwie deprechy to naprawdę coś ... trzeciej chyba nie przeżyję
rolleyes.gif
ale póki co się nei zapowiada na nic
wink.gif
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Ja na dolka mam jeden jedyny sposob ...
dobra muzyka 100% hip hopu ale nie jakies ostre teksty...
polecam moze "Kiedy mnie z tego zabierzesz" nie wiem czemu ale no mi to pomaga cholernie
smile.gif


no moze jakas czekolada dobra jeszcze
tongue.gif
 

$moku

New Member
Dołączył
12.7.2005
Posty
6
ja jak mam doła to robie różne rzeczy:
1.słucham dobrej nuty (techno)
2.gram w gothic
3.pije (alkochol)
4.oglądam tv
5.poprostu ide spać (polecam naprawde pomaga)
wink.gif
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Dla mnie najlepszym lekarstwem na doła (lub małe załamanie) jest czas. Po prostu, jeżeli coś jest ze mną nie tak (czyt. mam doła) siedzę gdzieś w samotności i nie widzę się z żadnym kumplem i tak sobie siedzę i siedzę, aż dochodzę do wniosku, że takie coś nie ma sensu i wszystko wraca do normy
tongue.gif
. Ale zawsze potrzebuję trochę czasu, żeby to zrozumieć.
Pozdrawiam.
 

Miozio

New Member
Dołączył
14.7.2005
Posty
20
JA mam sposoby rózne czyli wchodze na strone http://www.go.za.pl/filmiki/ilikeyou.htm i kilka razy oglądam jak nie zadziała mi to ide oglądać telewizje albo ide grać na kompie w ulubione gierki albo ide się napić szklanki wody lub czegoś innego albo ide do kolegi
to są moje sposoby
biggrin.gif
trohe głupie sorka za wyrażanie
smile.gif

Pozdrawiam Miozio
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Kiedy mam doła to po prostu zamykam się w pokoju i puszam najgłośniej jak można jakiś ostry kawałek rockowy albo metalowy lub soundtrack z Ojca Chrzestnego i powoli się uspokajam. Ale kiedy mam mega doła to kładę się spać a jak się budzę to mało pamiętam, i to jest właśnie najlepszy sposób zapomnieć z jakiego powodu ma się doła.

Ps. Kawałek który uspokaja najbardziej choć to jest muzyka Alternatywna, to kawałek zespołu R.E.M Leaving New York, spróbujcie naprawdę uspokaja.

Pozdrowienia. Godfather
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
No w moim przypadku jak mam doła to Robie :

- 1 - ide na kompa właczam postal Apocalipse Weekend i rozpier***am wszystko co żywe

-2- Włączam jakąś uspokajającą muzę

-3- Czytam książkę
- 4 - Ide do kumpli się wyżalić
- 5 - (środek ostateczny ) wyrzywam się zaczepiając kolesi mn. w moim wieku i zapierd***m ich chamskimi hasełkami
tongue.gif
(czasem się uda doprowadzić do szału i się z nimi bije ) lub oczywiście próbuje rozwiązać problem
biggrin.gif



Przy takiej kuracji depresja nie ma szans
biggrin.gif
 

Kredziak ^_^

New Member
Dołączył
30.7.2005
Posty
11
Z usposobienia jestem raczej osobą pogodną, ale doły miewam dość często. Wtedy sama sobie pogarszam nastrój i przy okazji ludziom wokół mnie. Chcąc sobie poprawić humor nie gadam z nikim, bo rozmowy i pocieszenia wpędzają mnie w gorszy humor, piję kakao i włączam jakiś naprawde dobry horror albo jakąś mocną płytę Cradle of Filth. Zazwyczaj pomaga, juz po kilku godzinach wszystko jest ok, a jak nie to wszystko jest ok dopiero następnego dnia rano
wink.gif
 

Archangel

Member
Dołączył
9.7.2005
Posty
62
Ja jestem wierzacym chrescijaninem i wiem ze wielu bedzie sie ze mnie nabijac ale moim sposobem jest modlitwa.i po jakims czasie okazuje sie ze dzwonila do mnie np kolezanka i jakims dowcipem poprawia mi humor
 

Eline

Bratnia dusza Gothic.up
Dołączył
8.8.2005
Posty
32
Mój sposób na doła? Wyżywac sie na wszystkich
cool.gif
Żartuje oczywiście, ale niestety czesto w moim przypadku bywa, że jak jestem zdołowany, to swoim głupim zachowaniem wkurzam innych. Ot, taka moja mała wada
biggrin.gif
Ale staram sie poprawić.
Zazwyczaj zamykam sie w swoim pokoju, rzucam słuchawki na uszy i zapodaje moja ulubioną muzę na full i w ten sposób zapełniam wszystkie doły kojącą muzyką
wink.gif
 

Jakób

New Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
13
Na doła nie ma nic lepszego niż słuchanie ulubionej muzyki
biggrin.gif
. Ja najczęściej słycham kilka utworów Alice In Chains, lub Suicidal Tendencies i przestaje. A jak nie... to biorę gitarę do ręki i gram póki nie przejdzie. Zawsze po takiej terapii jestem wyluzowany i w pełni radości
tongue.gif


Pozdrawiam.
 

Triku

New Member
Dołączył
16.8.2005
Posty
9
muzyka... jedyny słuszny sposób na doła... Suchawki na uszy... Cradle, Totem, Children of Bodom, Slipknot do boomboxa, gapienie się w sufit i myślenie o przyczynie doła... zawsze pomaga.
 

Paladyn7

Member
Dołączył
3.8.2005
Posty
49
Kiedy mam ''doła'' to:
*Słucham ulubioną muzyke.
biggrin.gif

*Włanczam kompa i gram w strzelanke, żeby wyładować się np. na niemcach w Call of Duty.
cool.gif

*Spacerek po mieście w miłym towarzystwie
rolleyes.gif
smile.gif

*Przespać się. (czsem to działa)
smile.gif

*Miła rozmowa z kimś lubianym.
*Obejrzeć ulubiny program lub film.
*Pobawić się ze swoim zwierzakiem.
*Robić coś co się lubi np.HOBBY.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom