Sport

Status
Zamknięty.

piena

Member
Dołączył
16.10.2005
Posty
85
piszcie o jakimkolwiek sporcie ktory wam sie podoba ja lubie:
-pilke nozna jak wszycsy jest to bardzo fajna gra jestem nawet niezly(niue zeby sie chwalic)bardzo lubie byc na bramce
-lubie plywac skakac na glowke nurkowac itd
-skateboard jak zawsze kto nie lubi jezdzic na deskorolce no znajda sie tacy ale chyba wiekszosc lubi jezdzic na desce
-kulturystyka niewiem czemu to lubie i uprawiem chyba dlatego ze chce jakos wygladac
-zapomnialem dodac ze lubie jeszcze gre w palanta odbijanego
co najbardziej lubicie pochwalcie sie tym minimum 4 linijki
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Dobra no to moje ulubione dyscypliny sportu to:
-> Piłka nożna - chyba nie trzeba tłumaczyć
wink.gif

-> Siatka - jakoś niedawno z kumplami zaczeliśmy grać i bardzo nam się to spodobało, gramy na każdym W-F'ie
-> Ping-Pong - wypasiony sport i jestem w niego b.dobry, tylko jeden koleś w szkole ze mną wygrywa, ale ostatnio dostał 6:0
biggrin.gif
.
-> Bilard - to fajny, ale i zarazem trudny sport, każde uderzenie trzeba dokładnie przemyśleć, bo takie nawalanie gdzie popadnie nie wrórzy nic dobrego, chociaż nie zawsze
laugh.gif
.
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
QUOTE co najbardziej lubicie pochwalcie sie tym minimum 4 linijki
Ooo widze że pan regulamin ustala;]

Ja lubie bardzo dużo sportów lecz ostatnimi czasy mało który uprawiałem a wynikało to z Mojego stylu żyćia(czyt. wieczny melanż)
No może jedynie bilard w to jeszcze jakoś dało sie grać "pod wpływem" ale z resztą było już kiepsko no chyba że jeszcze dodam sport zwany street fighter to zdarzało sie dość często;p.
A teraz niestety mam wyniki moja kondycja jest równa zeru ale podjołem już odpowiednie środki żeby ją przywróćić tzn:nie pije (bój się Boga! Poważne postanowienie! Podziwiam! :|) ,sportuje sie,biegam itp i myśle że będze coraz lepiej i powróce do uprawiania innych sportów;).
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
QUOTE (Blizna)nie pije

Jakoś nie chce mi sie wierzyć
laugh.gif


Ja najczęściej grywam w gry zespołowe, głównie ze względu na W.F. w szkole
tongue.gif
Mówie tu o piłce nożnej, siatkówce, rzadziej koszykówka. Często tez biegamy a ostatnio zaczęli szkolić u nas technikę skoku w dal
tongue.gif
Fajny sport ;] Sam czasem biegam ( po lesie z pistoletem w ręku
tongue.gif
), pływam. Więc w preciwieństwie do Blizny prowadze aktywny tryb życia
biggrin.gif
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Ja ostatnio tylko biegam
biggrin.gif
. Czyli uprawia LeParkour i spędzam na tym większość swojego wolnego czasu. Biegam w każdym dniu w miesiacu (chyba, że są jakieś święta
tongue.gif
). A tak, to jeszcze gram sporo w kosza. W siatkówkę rzadziej (co nie znaczy, że jej nie lubię), a w nogę nie gram wogóle (czyli jej nie lubię
tongue.gif
). Tak, to jeszcze zapisałem się na kurs akrobatyczno - gimnastyczny (trza się salt pożądnie nauczyć), więc też jestem dość aktywny
biggrin.gif
.
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Ehhh ostatnio z racji szkoły mam troszke ało czasu,jadnak kiedy już go znajde to:
-grywam z qmplami w gałe
-biegam (jestem długodystansowcem)
-jeżdże na rowerze
Poza tym na wf często gram w siatkówke
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
heh, sport piękana żecz, moje ulubione dyscypliny:

-sporty rowerowe - trial&dual - można powiedzieć że jestem maniakiem:p
-pływanie - dowolne style, bardzo lubie pływac i prawi całe wakacje spędzam nad jeziorem.
- siatkówka - nie jestem za dobry, ale bardzo lubię ten sport, grać i oglądać.
- hokej - mecze są popisowe chox sam osobiście nie grałem.
- kręgle, wbrew pozorom jest to bardzo trudna ale i bardzo miła gra.
No i bedzie na tyle...


Pozdro
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Ja od już prawie 2 lat trenuje lekką (rzut dyskiem :p). Nie powiem, żebym tego nie lubiał, bo gdyby tak było to tych 2 lat bym za chiny nie wytrzymał. Lekkoatletyka to ogólno-rozwojówka, przyjemne i bardzo kożystne. Lubie rzucać, bo kształtuję swoją sylwetkę naturalnie, ale to nie wystarcza. Trzeba też przesiadywać na siłowni. To też lubie, może przez to wygladam jak bydle, ale panny się na to łapią (czasami są upierdliwe, trzeba przyznać :| ). Jednak poznaje się ogólnie dzięki sportu fajne osoby, rozwijamy sie na lepsze w przyjemny sposób. Poza tym lubie grać w:
- piłkę nożną - chyba najlepszy sport zespołowy w jaki grałem.
- siata - czasami mi sie nie chce grać, ale ogólnie lubie.
- kosza - nawet, nawet.

Ogólnie lubie sport, ruch, ale czasami jak złapie lenia to pożal się Boże. Nawet bluzy nie zapinam z lenistwa :p I często mam też złe oceny, bo jak mówie: "Pierd_le, nie robie!" ... i nie robie xD
 

piena

Member
Dołączył
16.10.2005
Posty
85
QUOTE (Blizna @ 07-11-2005, 23:15) QUOTE co najbardziej lubicie pochwalcie sie tym minimum 4 linijki
Ooo widze że pan regulamin ustala;]

Ja lubie bardzo dużo sportów lecz ostatnimi czasy mało który uprawiałem a wynikało to z Mojego stylu żyćia(czyt. wieczny melanż)
No może jedynie bilard w to jeszcze jakoś dało sie grać "pod wpływem" ale z resztą było już kiepsko no chyba że jeszcze dodam sport zwany street fighter to zdarzało sie dość często;p.
A teraz niestety mam wyniki moja kondycja jest równa zeru ale podjołem już odpowiednie środki żeby ją przywróćić tzn:nie pije (bój się Boga! Poważne postanowienie! Podziwiam! :|) ,sportuje sie,biegam itp i myśle że będze coraz lepiej i powróce do uprawiania innych sportów;).
mi nie chodzilo oto zeby sobie porzadzic tylko oto zebyscie sie troche rozpisali
a jak niechcecie prosze bardzo ja poprostu chcialem zebyscie troche popisal
jak wam sie ten temat nie podoba to go zamknijcie

I po kij ten post? Nic się nie stało przecież - Oz.
 

Łowca orków

Member
Dołączył
23.7.2005
Posty
33
Ja lubię grać w gałę(piłka nożna) koszykówkę. No jesze czasmi mogę pograć w unichokeja.
Temat nazwałeś sport więdz chyba nic się nie stanie jeżeli napiszę że uprawiam
Le parkour
biggrin.gif
.
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
A Ja nienawidze gier zespołowych, nienawidze dzielić się zwycięstwem, a także porażką, bo wtedy wiem kto zawinił w w czym trzeba się poprawić, też moje ulubione sporty to sztuki walki, aktualnie z braku większych możliwości(czas, transport itp.) trenuję tylko jeden, a mianowicie Karate Shotokan, drugi rok, żółty pas z pierwszą belką, ale mam nadzieję, że w najbliższej przyszłości będę mógł uprawiac aikido i/lub takewoondo, ewentualnie juji-tsu. Lubię się w to bawić, gdyż takie umiejętności mogą być bardzo praktyczne, do tego pozwalają Mi zachowac formę.
 
Dołączył
7.11.2005
Posty
39
Podoba mi sie ten temat...
smile.gif

A noje ulubione sporty to:
-Kulturystyka...
smile.gif
, najbardziej mi to odpowiada i lubie to robić.
-Koszykówka...lubie sobie czasami powrzucać do kosza.
-Piłka ale Halówka...nie lubie latać po trawce:p.
-No i sporty walki(Taekwon do)..:Dto jest zaraz po kulturystyce..
tongue.gif
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
My favorite sports are(czyt. moimi ulubionymi sportami są)
- Piłka nożna: każdy rodzaj, halówka, trawiasta, błotnista, piaszczysta, śniegówka, mógłbym w nią grać o każdej porze dnia i nocy
tongue.gif

- Hokej: jedynie na hali, na lodzie nigdy nie grałem i na moim zadupiu nie ma hali z lodowa nawierzchnią, no chyba że zamarźnięta rzeka w zime która przepływa przez moje miasto
- biegi: różnego rodzaju, od sześćdziesiątki po biegi długodystansowe
- piłka ręczna: mniej przepadam niz z innymi sportami ale lubie sobie pograć
 

Ali wad Helu

New Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
24
Dla mnie odpowiedź jest bardzo prosta. Moim ulubionym sportem jest zdecydowanie piłka nożna. Na hali czy na trawie nie ma różnicy. Po prostu uwielbiam nogę. Koszykówka tez jest spoko ale nie może równa się z piłką nożną. W noge nie gram tak źle powiem raczej że nawet dobrze więc nie ma sie co dziwić ze właśnie ją wpisałem jako mój ulubiony sport.
 

Isgaroth

Member
Dołączył
7.7.2005
Posty
131
Ja lubię grać:
1. w koszykówkę - po prostu lubię ten sport
2. w piłkę nożną - całkiem fajna gra zespołowa, w którą też lubię zagrać
3. w paintball - ze względu na koszty nieczęsto zdarza mi się grać w to grać, lecz od czasu do czasu udaje mi się zebrać trochę kasy żeby trochę pograć.

To chyba wszystko.

Pozdro
smile.gif
.
 
E

eMzi

Guest
Moje ulubione sporty to:
-> piłka nożna - niezmiennie od lat na pierwszym miejscu. Mój ukochany sport od kiedy byłem małym smordem latającym po podwórku ja idiota (do tego jeszcze kretyński uśmieszek). Po prostu kocham ten sport...
-> Parkour - w sumie nie wiem czy można to zaliczyć do sportów, ale skoro bieganie to sport to dlaczego PK sportem ma nie być (w końcu to "prawie" to samo ;D)? Fascynacja PK trwa od początku roku szkolnego i pewnie długo jeszcze potrwa (musi tylko zimowy sen przetrwać).
-> piłka ręczna - sport lubię, ale nie na zabój. Od czasu do czasu pykamy sobie na wuefie i lajcik totalny. Gram sobie z przyjemnością, ale i tak piłka nożna 4ever!
-> rower - kiedyś jeszcze jeździłem (siem bawiłem w dual), ale to już dawne czasy... Jednak nadal z przyjemnością wsiadam na rowerek.
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
iconarrow5be.gif
Żużel - dla mnie zdecydowanie najbardziej widowiskowy sport. Uwielbiam go oglądać. Ten huk, ta prędkość; to trzeba zobaczyć. A pozatym to jedyny sport w którym mój mieszczany team jest dobry (Tarnów).

iconarrow5be.gif
Siatkówka - ulubiona dyscyplina do grania. Kocham po prostu "rżnąć w siatę".

iconarrow5be.gif
Piłka ręczna - trenowałem 2 lata, jak mógłbym nie lubić

iconarrow5be.gif
Kosz - Czasem pogrywam

P.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
hmmm... co by tu napisac...
no ja lubie

> pilke nozna...(nie zebym znal kazdy sklad ale lubie czasem pograc i poogladac) jeszcze przed lickiem grywalem ale teraz niestety nie zbyt moge...
> ogolnie cwiczyc postawilem sobie cel ze bede cwiczyl codziennie ale niestety mam jak to nazywaja psycholodzy dola moralnego bo juz przestalem
tongue.gif
:/ lipa ze nie jestem wytrwaly...
sad.gif

> Lubie deskorolke
tongue.gif
dawno nie jezdzilem... [mam na sprzedaz wypasiona deske za 200
smile.gif
(kupilem za 360)
tongue.gif
stan b.dobry, zadbana
tongue.gif
tak jakby ktos chcial kupic to info na gg 4919595
tongue.gif
]
> hm... a i jeszce moze rower
smile.gif
lubie smigac
tongue.gif
chociaz (ZNOWU)
tongue.gif
dawno nie smigalem... zreszta juz chyba nie posmigam do konca roku bo pizdziawa na maxa
tongue.gif


smile.gif
 

piena

Member
Dołączył
16.10.2005
Posty
85
napisaliscie troche o waszym ulubionym sporcie ale czy jestescie w klubie ktory gra na turniejach itp.Ja jestem wa jarocie jarocin(klub pilki noznej)
mieszkam jakby co wa jarocinie nie chcialem tworzyc nowego tematu bo dla mnie to nie ma sensu
 

O$kar

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
410
Humm no to tera ja....
- Piłka nożna- (tesh chyba niemusze tłumaczyć czemu
tongue.gif
)
- Jazda na rowerze- (no to może nie tyle sport co rekreacja)
- Bilard- spoko się gar
- Kręgle- (patrze wyżej)
- Siatka- (sporadycznie ale może być)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom