Sport

Status
Zamknięty.

donricardo

Member
Dołączył
26.6.2005
Posty
57
No to teraz moje ulubione sporty :

pilka nozna- najwspanialszy sport na swiecie i jest cos jeszcze co sie z nim laczy...piwo

siatkówka- podoba mi sie ten sport gram od 3 lat na w-f'ie i jestem z cz-wy a tu siatka to wazna dyscyplina sportu

jazda na rowerku- ehh zap*****la sie do szkoly codziennie to i tzreba to polubic
biggrin.gif


sporty olimpijskie- ale tylko te tradycyjne irytuja mnie te glównie amerykanskie inicjatywy wprowadzania do ich grona "srania na odleglosc" itp.
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Ja ze sportów njabardziej lubie:
-piłka nożna cuż jestem całkiem dobry
-pływanie po pistu uwielbiam
-jazda na nartach zimwe szaleństwo górą
tongue.gif

- koszykówka spoko gra
 

BOND

Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
96
moim ukochanym sportem jest KOSZYKOWKA!!!. uprawiam ja od 8 lat. w podstawowce jak i gimnazjum bylem kapitanem druzyny szkolnej,a w technikum w ktorym sie obecnie sie znajduje jestem w podstawowej piatce;) a co do pilki noznej powiem szczerze ze nie lubie grac ale za to o wiele bardziej wole ogladac ja w telewizji niz koszykowe.
pozdro
 

Moozi

Member
Dołączył
23.10.2005
Posty
260
No to może teraz kilka moich ulubionych sportów:
1. Bez względnie pierwsze miejsce zajmuje SIATKÓWKA!!!
2. Koszykówka - choć nie jestem dobry w tym sporcie to i tak go lubię .
3. Piłka nożna - trzecie miejsce nie znaczy że nie lubię tego sportu
biggrin.gif
.

A i dodam jeszcze jedno nie nawidzę piłki ręcznej!!!!!!!!!! NIENAWIDZĘ!!!!!

(Sorka za to ostatnie zdanie jeśli kogoś uraziłem)
 

Volo

Member
Dołączył
22.9.2005
Posty
56
>> Piłka nożna to po pierwsze, mój ukochany sport bez którego bym nie przeżył.

>> Siatkówka to druga sportowa pasja. W podstawówce grałem w reprezentacji szkolnej.
 

Avaneger

Member
Dołączył
13.11.2005
Posty
95
Hmm....Sport....Ogólnie nie mam ulubionej dyscypliny sportowej . Dlatego napisze o tej którą uprawiam najczęściej . Mianowicie rekreacyjna jazda na rowerze . Chodzi tu o długie wycieczki rowerowe . Niestety z powodu pogarszających sie warunków pogodowych nie wiem czy bede w stanie dalej jeździć . Chociarz kto wie...
tongue.gif
 

Diego_1

New Member
Dołączył
16.10.2005
Posty
9
Moje ulubione sporty to :
1 Piłka nożna,oczywiście stoje na bramce
2. Bieganie,kródkie dystansy
3.Skok w dal
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
tongue.gif
.
- Piłka Nożna - WIadomo na bramce:p, jakrze zajefajny sport:p, wg. mnie najlepszy, ten co go wymyślił powinien dostać nagrode noblao ile nie dostał
biggrin.gif
), poprostu nic dodać nic ując;)
- Nie profesjonalne ASG (na zasadach wymyślonmych przezemnie) - inaczej mówiąc Naparzana
biggrin.gif
- oj tak
biggrin.gif
z kumplami się w to "bawi"
biggrin.gif
... fajne to jest:p szcególnie jak zahcodzi się z kumplem przeciwników od tyłu
biggrin.gif
:D:D... zasady
tongue.gif
proste
tongue.gif
noga i ręka -25% życia, korpus -75% życia i łowa (oj te moje heady)
100% życia... jestem w tym dobry
tongue.gif
tak wynikas ze statystyk;P... zainteresowanych naszymi rozgrywkami odsyłam do mojego podpisu:p kliknijcie na "Naparzana".
To tyler z moich ulubionych sportów:p... kiedyś lubiałem jeszce w 2 ognie... ale teraz w to ne gram
biggrin.gif
:D:D...

Siatkówki i Kosza nie lubie:p... czasem sie zainteresuje że Hokejowy GKS TYCHY z mojego miasta wygrał polską lige ale w hokeja nie umiem grać
tongue.gif

Pozdrawiam Jodełko
 

freak_man

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
166
Uwielbiam piłkę nożną - gram na ataku. Piłka nożna jest wypas. Zawsze strzelam najwięcej goli z klasy
tongue.gif

Piłka ręczna - gram na środku, na ataku. Strzelam dużo bramek
cool.gif

Le parkour - to poprostu ubustwiam. Sport nie dość, że daje satysfakcję to jeszcze adrenalinka kopie
smile.gif
.
Skateboarding - uprawiałem ponad 2 lata. Lubie to, ale ten sprot jest zbyt kosztowny.
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Ja sporty dziele na dwie kategorie. Pierwsza to te co lubię oglądać w TV bądź na żywo. Druga to te sporty w które lubię grać (częst też oglądać).
Otóż pierwsze miejsce zajmuje:
-piłka nożna (uwilbiam w nią grać zwłaszcza w sali oraz jestem wiernym kibicem meczów w TV )
Drugie
-karate (ćwiczę od 2 kl. podstawówki- teraz jestem w 3 gim.)
Trzecie
-siatkówka ( lubię pograć lecz najbardziej pooglądać)
-skoki narciarskie (tego nie uprawiam
biggrin.gif
lubie oglądać)
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
Koszykowka - zdecydowanie najlepszy sport na swiecie
Plywanie - idzie rowno z koszykowka w parze
Siatkowka - bardzo lubie, uwielbiam
Lekkoatletyka - wszystkie dyscypliny kocham, oprocz biegania

I NAJGORSZE:

pilka nozna - o zgrozo!
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
No cóż ja to fanem sportu nie jestem. Nie należe także do utalentowanych sportowców. W piłkę nożną grać nie imiem, natomiast lubię i umiem grać w pinponga. Podoba mi się także bilard. Czasami chodze z kumpalmi ale master ze mnie nie jest. Pozdro U ALL!!
 
Dołączył
5.10.2005
Posty
264
To tak. W co lubie grać? Napewno jak więkrzość chłopaków lubie grac w piłke nożną. Chodziłem troche do klubu (Czarni Połaniec) pograć lecz wole inne sporty. Do klubu cały czas sie zaliczam bo trenuje zapasy. Tak 2 - 3 razy w tygodniu chodzę na treningi. Grać też lubie w siatkówkę. Podoba mi się ten sport. Bilard też lubię. Ale zdecydowanie moim najbardziej ulubionym sportem jest siedzenie przed komputerem lub telewizorem.
smile.gif
(to lubie najbardziej
smile.gif
)
 
G

Gray_Fox

Guest
Moim ukochanym sportem jest Tenis Stołowy. Zawsze z qmplami organizujemy na początek wakacji mini zawody o mistrzostwo stołu
tongue.gif
To jest to w czym sie sprawdzam, nie żadne biegi, nie lekkoatletyka, nie piłka nożna tylko Ping-pONg
tongue.gif
Najbardziej ogólnie nielubie piłki nożnej..wole w nią grać ale na kompie
smile.gif
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Ehehe to teraz ja:

- piłka nożna - bardzo lubię grać w tą dyscyplinę. Ale jeszcze bardziej kocham grac w Managery piłkarskie. Jestem prawdziwym maniakiem tych gier:))))))))

Siatkówka - gram w reprezentacji, w klubie, wszędzie gdzie się da. Kocham to.

ping-pong - dla rozrywki mogę pograć
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Podobnie jak Logazdor i Lord_Bethrezen UWIELBIAM ping-ponga. Choć nie chodzę do żadnego klubu, to myślę, że jestem w nim bardzo dobry. To lubię.
Natomiast nie jestem szczególnie wysportowany, większość czasu spędzam w domu przed kompem i ciągle boli mnie kręgosłup :/ . Nawet nie potrafię siebie zmusić do jakiejkolwiek formy aktywności fizycznej (mówię na serio)
biggrin.gif
. Pozostaje W - F, na który nie chodzę bo mam astmę
tongue.gif
.
Sport lubię oglądać, ale nie czynnie go uprawiać.
Pozdrawiam
smile.gif
.
 

Roioan

Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
424
Ja lubię dużo sportów, ale wymienię te, w które ostatnio gram:

Piłka nożna- Zawsze na w-f gramy. Należę do klubu sportowego gdzie gram w reprezentacji miasta.

Siatkówka- Też gramy na w-f.

Ping-pong- Gramy na przerwach w szkole i robimy turnieje. Często przechodzę do finału, gdzie mnie jeden ziom dyskryminuje.

Koszykówka- Chodzę na trening i ostatnio grałem na turnieju Pivoy Cup.

Pozdro
 

Jango Fat

Debile
Dołączył
13.11.2005
Posty
11
Moim ulubionym sportem jest PIŁKA NOŻNA. Gram na legii w młodych (niezupełnie) wilkach. Powiem nieskromnie, że jestem jednym z lepszych napastników
biggrin.gif


Ponadto lubię

-koszykówkę

-hokej na betonie

-pływać

no i na koniec jeździć na rowerze
biggrin.gif
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
My na lekcji w-f graliśmy kiedyś w rugby i spodobało mi się. Od tamtego czasu gramy w to prawie cały czas. Przynajmniej można podcinać, rzucać się na przeciwnika i popychać
smile.gif
. Lubię też czasem od niechcenia zagrać w nożną albo kosza, ale zdecydowanie wolę rugby.
 

<KRUK>

Member
Dołączył
25.9.2005
Posty
139
Witam. No to teraz moja lista:
-baseball-poprostu lubie sobie pograć

-piłka nożna- tak jak wiekszosc chłopaków

-szermierka- tak jakos nie wiem czego

-pływanie- -II-
Ale tak naprawde nie jestem fanem sportu lubie tylko te sporty kture wymieniłem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom