Sonda Na Temat Broni

Jaką broń najbardziej lubisz


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Sage

New Member
Dołączył
25.4.2007
Posty
3
ja preferuje dobre poczciwe 2 miece jednoreczne :D a nielubie kuszy ale skoro chche byc góralem musze sie nauczyc z niej strzelac :p
 

Kubax230

Member
Dołączył
27.4.2007
Posty
35
Polecam miecz jedno ręczny !! bo mozna wtedy walczyc 2 mieczami co ubustwiam ;) Klade wszystkich a gram na Hard :rolleyes:
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Miech jednoręczny zdecydowanie! Czemu? Bo można nosić wtedy tarcze i jest t orozwiązanie najbardziej "wyważone" pomiędzy defensywnym stylem gry a ofensywa ;] Poza tym lubię kusze lecz nie są ojne jużtak "poręczne" jak dobry jednoręczny miecz ;D
 

dankan

Member
Dołączył
17.5.2007
Posty
56
Mieczyk jednoręczny - pobłogosławiony, zatruty, naostrzony, paladyn :rolleyes:
kusza- obecnie mam 32 poziom i używam kuszy nordmarczyka :rolleyes:

i tym zestawem zapewne przejde gre, malo broni nie ma co w g2 bylo w czym wybierać , moim zdaniem liczba broni powinna byc wprost proporcjonalna do wielkości świata :p :rolleyes:
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Widze, ze nas kuszników jest dosc malo... Kusza rules- daleki zasieg, sila i mozna wykonczyc nawet dosc silne potworki.
 

MichaelGrom

New Member
Dołączył
5.12.2007
Posty
20
Mi najlepiej walczy sie łukiem mój ulubiony to nimrod (przepraszam jeżeli źle napisałem).
A poluje w nordmarze (o świcie czasami popołudniu ).pozdro :)
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Pisze się dwuręczny, nie dwóręczny...ja dam głos właśnie na dwuręczne, bo zarówno w G1 jak i W G2 najlepiej mi się nimi walczyło, więc w G3 pewnie jest podobnie.
POzdrawiam
 
Dołączył
13.11.2007
Posty
44
Zależy :p jak na kodach to jednoręczna (miecz króla)
Jak bez kodów to 2-ręczna miałem gniew Innosa i wyżynałem ^^
Magia i kusza też są dobre. Kusza to Kosha Morra (chyba tak sie pisze) a magia to piorun ten Innosa ... 1 hit K.O xD
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Magia zawsze i wszędzie xD
Magia lasu, ognia, wody, przyzywania i totalnego zniszczenia itp.
To wszystko sprawia, że jest niepowtarzalna.
Zanim wróg podejdzie to już go nie ma xD
Ma jakieś wady ?? Może tylko szybkie zabieranie many <_<
Ale jak ma się duuużo many to nikt nie podskoczy do wysoko-lewelowego maga.
Ja osobiście przeważnie używam tylko magii Innosa (np. deszcz ognia) albo Beliara (demon),
ale i znalazłoby się coś z magii lasu i wody :)
Bronie białe i dystansowe u mnie odpadają - uzależniłem się od magii B)
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Miecz jednoręczny. Wole go niż miecz dwuręczny, bo dłużej go noszę, jest szybszy i łatwiej (mi przynajmniej) się nim macha. Jest tańszy i lżejszy. :D

Pozdro.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Ja najczęściej latem z mieczem jednoręcznym. Dlaczemu? Dlatemu że wtedy mogę w drugiej ręce nosić tarczę która jest bardzo przydatna np. chroni przed łukiem i kuszą
 

Bubda

Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
73
Miecz jednoręczny. A raczej 2 miecze jednoręczne ;) Ponieważ wpadajac w g grupę orków i ciachając na prawo i lewo moge się poczuć jak prawdziwy bohater :D No i świetnię się prezentują na plecach bezia :rolleyes:
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Najfajniej mi się walczy dwoma mieczami jednoręcznymi + jakiś lekki pancerz, albo raczej szatę. W ankiecie zaznaczyłem jednak łuk, bo łukiem najwięcej przeciwników jednak wybiłem i pozostał mi po nim sentyment. Ahhh ta uciecha gdy z odległości kilkudziesięciu metrów trafia się zająca :D
 

Rolland

Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
60
Ja tam wole magie chodz jak sie wyuczysz zaklec to gra staje sie za latwa. Jesli chodzi o miecze to z pewnoscia jednoreczne sa bardziej poreczne w poslugiwaniu sie .No i oczywiscie bron dystansowa: stawiam tu na luk szczegolnie na Nimrod bo zadaje duze obrazenia i dobra zabawa jest z lukami.
 

Don Robert

Member
Dołączył
31.1.2007
Posty
53
Ja również wole miecze jednoręczne. Są szybsze, lekkie no i można nosić tarcze ;)
 
Dołączył
18.9.2007
Posty
88
Ja lubię broń dwuręczną, bo zadaje duże obrażenia, a na szybkości za bardzo mi nie zależy bo i tak wygram z moim przeciwnikiem. Używam też łuku, ale tylko na zwierzynę, a kuszy na orków i ludzi
 
Dołączył
30.11.2007
Posty
166
Jednoreczne bo mozna nosic do tego tarcze i drugi miecz co daje dodatkowy bonus do pancerza, szybsze ciosy niepowiem ze silniej sie wali niz z dwurecznego ale najfajniej walka wyglada jak sie wali 2 mieczami
 

Droner

Member
Dołączył
13.3.2008
Posty
68
Zdecydowanie miecz jednoręczny, można nim szybko wymiatać i można nosić tarczę, ale nie jestem sceptykiem, inne rodzaje broni też lubię. ;)
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Hmm dziwne że nie ma tu tej opcji.
W g3 moją ulubioną bronią były... dwie bronie :p Jeśli odpowiedni szybko i zwinni wykonuje się serię psozczególnych kombosów to na prawde jest się trudnym przeciwnikiem, nawet jeśli jesteś atakowany przez stado orków.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Przyznam że w poprzednich częściach bronią dwuręczną walczyło mi się lepiej.. Ok teraz na temat. Jeśli chodzi o walkę w zwarciu to zdecydowanie jednoręczna. Walczymy szybko i skutecznie. Dwoma mieczami też nie jest źle ale jakoś nie przyzwyczaiłem się do tego.
Jeśli chodzi o broń na dystans to lubię magię. Nie wszystkie działają z dalekiej odległości ale jeśli już, to zadają duże obrażenia. Łuk też nie jest zły, bo sami sobie celujemy przez co jest trudniej.

Mój głos ląduje na broń jednoręczną. Za to że można walczyć szybko i skutecznie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom