Sny Tematyczne

Status
Zamknięty.

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Poczytałam ostatnio Freuda i mi odbija
wink.gif
A więc, czy mieliście kiedykolwiek jakieś sny tematyczne związane z Gothic lub jakąś inną grą? Bo ja parokrotnie tak. Śnił mi się Xardas rozmawiający z Bezim zupełnie jak na początku gry. Gadai i gadali i nagle Xardas mówi że ktoś ich podsłuchuje. Qurde obudziłam się jak po koszmarze. A o serii koszmarów z Silient Hill nie wspomnę.
tongue.gif

Jak taki temat był to wielkie sorry.
 

r3flexXx

New Member
Dołączył
23.7.2005
Posty
29
Tak, miałem takie sny związane z Morrowindem i Gothicem ( Morrowind: Gdy nasz bochater był murzynem i biegał w samych gaciach po mieście Balmora[kto grał to wie]) z Gothica to gdy Bezi był w GD i biegał w około taranu i pytał orki o jakieś zadanie czy coś
tongue.gif
głupie co
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Widze że nie jestem sam
tongue.gif
Tak samo jak Wy miałem sny związane z Gothiciem. Jak się gra jak nałogowiec przez bite 9 godz. w ciągu dnia w Gothica to później się śnią różne głupoty. Mi śniła się Brama SO i jak ja wchodze z Mieczem w ręce i tyle. Nagle się sen urwał. Spewnością byłoby ciekawiej gdyby sen dotrwał do końca
tongue.gif
Pozdro Allllll
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Tak miałem sny związane z grami :0 Tematy chyba był ale go zostawie niech inni tez popiszą
smile.gif

Wiele razy zdarzało mi się że grałem w jakąś gierke a potem w śnie tam byłem i walczyłem z różnym shitem
smile.gif

Takie sny są głupie ale chociaż na chwilkę pozwalają mi pojawić się w wirtualnym świecie
smile.gif
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
LoL, fajny topic. Ja czasmi miewam sny z gier, kiedyś byłem sam w domu pograłem do około godziny 1.00 w nocy w DOOM'a 3 no i śniły mi się potem w nocy takie fajne stworzonka, jakie ma się okazje zabijać w tejrze grze. Po Silient Hill też nieźle się spało. Co do Gothic'a to coś mi się tam może śniło jak przechodziłem go pierwszy raz i przeżywałem to bardzo. Miałem też sen, że znalazłem się we Wrotach Baldura, za dużo wcześniej pograłem w Baldur's Gate.
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
Jak reszta miałem sny związane z grami takimi jak Mafia, Cossaks czy podobne gry ale jeszcze nigdy o gothicu ;/ mojej ulubionej grze zawsze śniły mi się jakieś sceny z walk, napadów rozbojów i inne niemożliwe akcje zawsze kiedy robiło się najciekawiej sen sie urywa... śniły mi się naprawde kilka razy ale były fajne tylko szkoda że nieprawdziwe....
 

Odkrywca

New Member
Dołączył
14.7.2005
Posty
29
Ciekawy temat - można zobaczyć jakie filmy mają inni gromanniacy.
Ja raz miałem sen z gry Call of Duty - byłem na planszy jednej z misji.
Zbijałem niemców
laugh.gif
, patrzyłem jak inni giną, jechały czołgi, wybuchały pociski i granaty, latały samoloty. Jednak to nie był koszmar tylko jeden miły sen maniaka gier FPP z seri II wojna światowa.
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif


Pozdro i miłych snów.
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
smile.gif
smile.gif
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
No takich snów miałem bardzo dużo najwięcej to właśnie z jakimiś surrvival horrorami jak np. silent hille,residenty,dino crisysy.
Często śniło mi sie że jestem w mieście pełnym zombi lub innych takich związanych z grami.
Pamiętam raz jak przegrałem około 20h w menadżera potem poszłem spać i cały czas miałem go przed oczami miałem taki ćiężki sen obudziłem śie rano poszłem sie wyżygać a gre odłożyłem i podziękowałem.
Z Gothiciem też miałem sen ale w pierwszym dniu grania bo grałem od godziny 9 00 do 22 poszłem spać na godzinke i właśnie przez tą godzinke śnił mi sie gothic a potem znowu granie.
 

Magellan13

Member
Dołączył
18.7.2005
Posty
36
Snilo mi sie jak w Medal of Honor Pacyfic Assault walcze u boku amerykanow w bitwie o wyspe Tarawa (czy jakos tak). Snilo mi sie tez jak pogralem w Sufferinga, ze zamiast Torqua siedze w tym kiciu i probuje sie wydostac, a otoczyly mnie slayery i byly tylko jedne drzwi, ktore byly zamkniete. Dalej nie musze mowic co sie stalo
cool.gif
, ale obudzilem sie zlany caly zimnym potem.
 

Diego 2005

Member
Dołączył
11.7.2005
Posty
36
niezły temacik.
ja miałem sen tylko z gothica.no więc tak:

śniło mi się że grałem w gothica 3
laugh.gif
statek dopłynął do brzegu ale to nie był port tylko jakby jakaś wyspa piratów.był wieczór.grafika sie nie zmieniła
ohmy.gif
.noi tak chodze chodze i sie budze.
sad.gif
dziwny sen.

pozdro all
 

Palladynek

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
38
Ja miałem sen związany z Gothic 2.Byłem w grupce palladynów na czele był Bezi i
nagle wyskoczyło na nas 7 ork-elite,15 wojowników i 10 szamanów.Zostałem tylko ja i Bezi.Kiedy weszliśmy do sali w której był Garond nagle pojawił się smok i wszystko zjarał.Pod koniec tylko widziałem jak Bezi walczy ze smokiem,pokonuje go i Happy End
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
tongue.gif
tongue.gif
laugh.gif
 

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
Dawno nic nie pisałem, bo nie było fajnych tematów.
wink.gif
Więc chyba nie muszę mówić jaki ten jest, skoro się w nim wypowiadam.
tongue.gif


Sny dziejące się w grach miewam bardzo często. I bardzo często są one bardzo dziwne.
laugh.gif
No i kiedyś myślałem, że tylko ja je miewam.
biggrin.gif


Np. kiedyś snił mi się atak orków na Stary Obóz i ponoszący ciężkie straty Paladyni broniący go. Tyle że...Orkowie mieli na swoich łachmanach na plecach napis "Polizei" i mieli hełmy z drugiej wojny, a Paladyni mieli takie mundury jak Super Soldat w Return To Castle Wolfenstein, tyle że srebrne. Orkowie mieli piły łańcuchowe na plecach i miniguny w łapach. Krzyczeli "z minigana! z minigana! Uga-Buga! piłą motorową!"
Paladyni byli uzbrojeni w Browlingi i bez problemu strzelali z nich trzymając je w rękach. (!) Ja stałem koło Garonda który był ubrany jak gostek z miotaczem ognia w Return to...Miałem na sobie zbroję Kruka (z NK) i na ramieniu trzymałem działo 88 mm. (!)
No i rozpoczęła się siekanina, wszędzie krew, flaki i brzęcące piły łańcuchowe. Gdy przeładowywałem działo (w biegu) wybiegło na mnie kilku Wściekłych "Polizei" i rzuciło się do przodu z piłami. Wtedy sen się urwał,
sad.gif
a ja zorientowałem się, że to budzik do szkoły. Cholerny budzik...
dry.gif


Ten sen najbardziej zapadł mi w pamięć, choc było jeszcze kilka fajnych, ale to raczej rozmowy w Xardasem, jakieś zakupy na targowisku itp. itd.

No i było jeszcze parę fajnych snów z DOOMA (1, 2 i 3
biggrin.gif
), Silenta, był nawet sen z Mario na "pegazusa" (nie pomyliłem się?
tongue.gif
) gdzie przechodziłem grę zupełnie tak samo jak było naprawdę, tyle, że wszystko było w 3D i kamera TTP.
biggrin.gif


Może niedługo będę miał jeszcze jakiś fajny sen i go zapamiętam to dopiszę.
wink.gif

Jak kiedyś opowiedziałem tatkowi sen powiedział tylko "ZA DUŻO GRANIA, NA DWÓR."
laugh.gif


Pozdrawiam.
 

Harves

Debile
Dołączył
20.7.2005
Posty
120
Noo Ja miałem takie sny że ho ho ... O Gothicu że ciągle gonili mnie poszukiwacze , że orkowie napadli na Khorinis ... a ostatnio miałem taki sen
ohmy.gif
niezwiązany z Gothiciem ... ale z prawdziwym życiem ... że do mojego miasteczka przyjechał do rodziny GRIGOR i że do mnie do chaty przyjechał Jodełko
laugh.gif
i łaziliśmy wszędzie razem
laugh.gif
 

Malcom

Member
Dołączył
12.7.2005
Posty
179
heh..ja tez miałem sny O gothicu...raz było że Bezio szedł so do Bractwa o chciał się bardzo przyłączyć. Idzie i nagle sen sie urywa a ja sie budze
tongue.gif
Nie miałem tylko snów z gatunku gier RPG. Z Metal Gear Solid że Snake zeni sie z Meryl (Oj chciałbym
biggrin.gif
) Takie sny są przyjemne. A co do postu Palladynka to wątpie
wink.gif
N chyba ze masz taką wyobraźnie ale sądze że to na bank zmyśliłeś..
Pozdriawiam
wink.gif
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Ciekawe sny macie
tongue.gif
Mi sie dzisiaj śnił SH2. Ten kto grał ten wie, że bohater ma takie radyjko. No i we śnie miałam to radyjko, łaziłam po mojej szkole w nocy i nagle radyjko zaczęło trzeszczeć, coś się darło i ktoś wrzeszczał UCIEKAJ! Nagle zza załomu korytarza wypadł zombiak, który wyglądał jak mój wychowawca (wedne @%$*&*). Qurde powinnam przestać grać przed snem.
blink.gif
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
mi się kiedyś śniło że jestem synem jakiegoś kolesia i że łażę wszędzie za Bezimiennym, a kiedy sen był już ciekawy i tajemniczy, zaczął się inny. Ten drugi sen był cholernie niewyraźny, prawie nic z niego nie pamiętam, ale pamiętam, że bardzo mi się podobał, był bardzo tajemniczy i chyba opowiadał o dziejach bezia i jego kumpli ale o przygodach których nie pokazali w grze. Albo to były zupełnie nowe przygody.... nie wiem. naprawdę nie pamiętam. kiedyś też śniło się mi i mojemu bratu ( w zeszłym roku zimą ), że będziemy szli na sanki, a obok nas przejdzie koleś w czerwonej kurtce... i co?? następnego dnia szliśmy na sanki a obok nas przeszedł KOLEŚ W CZERWONEJ KURTCE, dokładnie taki jak w naszych snach!!!! a sny mieliśmy z bratem identyczne !!! pewnie mi nie uwierzycie ale TAK BYŁO !!! wiecie jakie ja i mój brat mieliśmy zdziwko?!?!?!? kurcze blade!!! więcej mi się COŚ TAKIEGO nie powtórzyło, chociaż czasem miewałem "sny prorocze", że naprzykład będziemy się z kumplem strzelać z ASG, a potem będziemy zbierać kulki które zostały na drodze albo w w trawie. ten świat jest czasem dziwny nie??
czasem sobie myśle że jestem psychcznie chory czy coś ale nic nie wskazuje na to że jest ze mną coś nie tak.



POZDRO ALL
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Kiedys po długiej sesji w G2 (grałem 7 godzin cały 4 rozdział przeszedłem) śniło mi sie że umnie koło chaty zagniezdził się smok i najpierw przybyło wojsko aby go zabić ale wszyskich rozpierniczył więc zaczeli przybywac łowcy smoków i ciągle się pytali o smoka, wiec mój 87 letni sasiadz zaproponował aby ludzie z naszego bloku zabili smoka
laugh.gif
. Więc zaczeliśmy się przygotowywac i moj sen sie skączył . Oczywiście miałem też kilka snów związanych z D2 ale takich że gram w battla i wypadają mi super itemy.
biggrin.gif
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Ja też takowy sen posiadłem... Śniło mi się że byłem magiem:p i że żuciłem się na smoka
biggrin.gif
póżniej coś Xardas do mnie gadał , obił mnie Gorn a póżniej sen stał się mentny
dry.gif
a dużo jaśiejsze sny były o Władcy Pierścieni...
blink.gif
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
Najczęściej te sny o grach ujawniają mi się, gdy skończyłem grać na ten dzień i rozmyślam nad jakimś zadaniem. A sny o Gothicu, Warcrafcie, itp. itd. to standard po prostu naparzanka wszystkiego
cool.gif
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Miałem taki sen, widziałem jak zrzucają Bezimiennego za barierę i jak Bullit daje mu w nos potem przyszedł Diego i ich rozgonił- wtedy sen się skończył. Miałem też sen że jestem Magiem ognia i walczę z Xardasem, ten drugi mi się bardziej podobał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom