[serial] Włatcy Móch

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Władcy Much
Stronka gdzie można zobaczyć wszystkie odcinki
jak dla mnie kultowego serialu(leci na tv4) "Wladcy Móch"
Czesio, Anusiak, Konieczko i Maślana robią niezłą rozpierduchę
Zastrzegam że to serial dla dorosłych
więc dzieci poniżej 18 lat nie powinny wchodzić na tą stronę :eek:
heh miłego oglądania....... powiem tylko, że Czesio RLZ
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Szczerze mówąc to serial nie przypadł mi do gustu. Nie lubie tego typu humoru i dla mnie Czesio jest poprostu nudny. Oczywiście jest to moje zdanie. A w sprawie gustu nie ma dyskusji.
Nawet w mojej klasie serial Czesio ma wielu fajantyków i się podniecają a Czesio to a Czesio tamto... mi sie nie podoba. :)



Pozdro
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
MOTM każdy ma swój gust... wiadomo. Mnie on śmieszy, przez takie banalne teksty. Tu się dzieje jakaś akcja a on sypnie kilka słów zupełnie nie na miejscu :lol: CZESIO RZĄDZI!
 

Matteox

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
92
Mieląca bajka ale mówice prawde każdy ma swój gust... ;)
Chociaz bajka nie jest zabardzo dobra poniewaz moze spowodowac u ludzi głupie pomysły(pan kaczynski i giertych rowniez regularnie uczeszczaja w ogladaniu tej bajki) :lol:
A tak poza kreska to dla mnie maslana jest najlepszy ;)
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Lubię się czasami pośmiać z tej bajki.

To co mnie rozbraja to między innymi głos czesia albo teksty maślany. Oczywiście że każdy ma swój gust. Nie będę mówił że Motm jest dziwny bo nie lubie włatców móch.

Ja już wspomniałem bajka jest genialna potrafi rozbroić człowieka.

CYTAT
giertych rowniez regularnie uczeszczaja w ogladaniu tej bajki


Czy ja wiem, przecież w ostatnim odcinku pojechali po Giertychu.
 

Vullin

Feainewedd
Dołączył
7.2.2007
Posty
222
Ja powiem, że ta bajka jest tak głupia, że aż śmieszna. Czyli jednym słowem podoba mi się :D...
Każdy z bohaterów ma w sobie coś takiego, że wystarczy jeden gest i już wiemy o kogo chodzi... Czesio - hahaha, jego wygląd, głos i te głupie tekściki albo np. Anusiak - wycieranie nosa...

Nie jestem jakimś szczególnym fanem i miłośnikiem, ale lubię czasem pośmiac się z tych głupot, które tam mówią...

Pozdrawiam...

PS: KIEROWCA AUTOBUSU JEST NAJLEPSZY ! :D
 

cesc

Member
Dołączył
22.12.2006
Posty
178
Łącze oba tematy - szczur

Czy mieliście kiedykolwiek obejrzeć "Włatcy Móch" jest to bajka-serial. Emitowany jest TV4. W środy 23.30, a także powtórki w Czwartek- 20:00. Jeżeli ktoś nie ma tego kanału żaden problem. Wpisujesz w google - Włatcy Móch otwierasz jakąś ze stron i masz wszystkie odcinki, jakie tylko były emitowane do tej pory.

Jak dla mnie serial jest śmieszny ponad wszystko. W serialu roi się od humoru. Choć nie którym z was wyda się on bez sensu, to powiem wam że jesteście w błędzie. Jest to naprawdę, bardzo śmieszne. Opowiada o czterech kolegach z tej samej klasy.
Anusiak
Czesiu
Konieczko
Maślana
Moje ulubione postacie z całego serialu to Czesiu i Maślana. Najbardziej zabawny i tak jest Czesiu, jak tylko obejrzycie jakiś odcinek sami zrozumiecie.

Moje ulubione odcinki(najbardziej polewne):
- Pranie Mózgów- chłopaki wpierw udają faszystów, potem komunistów, na końcu amerykańskich pilotów. Sami zresztą se zobaczcie.
- Wykopki
- Nazywam się Anusiak
- Order dla Maślany.


To by tyle było...Pozdrawiam.
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Zdarzyło mi się obejrzeć kilka odcinków, ale serial wydał mi się potwornie słaby. Powodem było porównywanie go z South Parkiem (na początku twórcy WM reklamowali go jako polski SP, ale po zjechaniu przez fanów SP stwierdzili, że nic nie chcieli kopiować, a jedynie się inspirowali), który ubóstwiam. Niestety ale moim zdaniem we Włatcach humor jest strasznie płytki, nieudolnie wzorowany na najgorszych wzorcach z SP (które notabene najmniej mnie śmieszą)...
Jednak muszę przyznać się, że jest w serialu jedna rzecz, która mi się podoba i to nawet bardzo, a mianowicie grafika... Jest ładna i nietypowa, choć moim zdaniem tylko na statycznych screenach, bo animacja sporo psuje (mi nie podpasowała).

Najbardziej dziwi mnie to, że serial jest adresowany do dorosłych, a nie znam nikogo powyżej 18 roku życia, kto by się jakoś zachwycił (poza jednym porąbanym kumplem, ale on się nie liczy :D )...
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Słabe. Niewiele ciekawego. W sumie prawie podobały mi się dwa odcinki "Higieniczny blues" i "wykopki". Poza tym cienizna zupełna. Szczególnie denerwuje głos bohaterów. Widać, że to chałtura na domowym pececie i to chyba na darmowym oprogramowaniu. Nie żeby nie dało się zrobić tam niczego dobrego, ale tym kolesiom najwyraźniej się nie chce.

Kaszan.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Ja na początku wcale nie miałem zamiaru oglądać tej "bajki" ale wiele osób mnie do tego namawiało. Postanowiłem wejśc na YouTube i poszukać. Gdy już znalazłem zacząłem oglądać.. Muszę przyznać że jest naprawde czadowe. Super słowa ("ja pierducha" :D etc). Zastosowany został tam ten nasz ''nowoczesny'' język. Chodzi mi tu o np. słowo rulez. Ten Czesio jest naprawde odlotowy. Jest moją ulubioną postacią. Maślana też jest spoko. Jeśli chodzi o odcinki to najlepszy to chyba Wykopki. Świetny jest też "maxymalna kontrola". Co tu więcej pisać? Ruleeez :p.
 

Cr1$23

New Member
Dołączył
28.4.2007
Posty
7
ja zacząłem go ogladac z myślą że to poslki SOUTH PARK ,jednak nie mozna go ogladac w taki sposób ..bo polska kultura jest nieco inna :) ogólnie podofdba mi sie ten serial chociaż tendencja odcinkow idzie w dół --coraz gorsze ..chociaz Radyjko babci BYŁ SPOX..ogólnie lubie odcinki które opierają sie na Andzelice wtedy lecą fajne podteksty :) i wogule:p
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
No cóż, mój kumpel z wielkim zapałem namawiał mnie, żebym obejrzał sobie ten serial (?). Nawet pożyczył mi płyty ze wszystkimi odcinkami, które dotąd obejrzałem. Zacząłem oglądać, ale uznałem, że jest to jednak słabe niestety. Humor bawi tylko w niektórych momentach, właściwie nie widziałem w tym nic co potrafiłoby mnie przekonać do obejrzenia następnych odcinków. Nie ma tu co porównywać z South Parkiem, który mimo swojego z pozoru absurdalnego humoru, potrafi mnie rozbawić ;). Ogólnie sądzę, że nie jest to udana produkcja, ale każdy ma swoje zdanie :).
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Marne, na mnie nie robi większego wrażenia. Widziałem parę urywków na informatyce w szkole. Wszyscy byli zafascynowani, a ja nie miałem się z czego śmiać. Dla mnie to jest po prostu żałosne, nie wiem czym tu się zachwycać. Ech mam już dość tych „hitów sezonu” i ciągłego wysłuchiwania o jednym i tym samym. Do South Parku nawet nie śmiem porównywać, choć też fanem nie jestem. Oczywiście nie mam nic do fanów tego „czegoś”, wszak o gustach się nie dyskutuje.
Więcej nie napisze bo i nie ma o czym.
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
A więc tak.
Początkowo nie wiedziałem o istnieniu czegoś takiego jak Włatcy Móch. W szkole nikt nic nie nawijał i nie było mi wiadome że owa rzecz istnieje. Nie tak dawno włączyłem telewizje na TV4. Patrze a tutaj leci jakaś bajka rysunkowa. Brat mi mówi że to Polski Southpark. Obejrzałem i pomyślałem że nie takie złe, ale jednak do SP się nie równa. W szkole nagle połowa ludzi w klasie zaczeła mówić o tym, ciągle rzucali teksty z ostatniego odcinka. Potem byłem na internecie i postanowiłem zobaczyć resztę odcinków. Oglądałem, troche mi czasu zleciało zanim zdążyłem obejrzeć wszystkie odcinki. Serial może i dla dorosłych ale rzecz biorąc oglądają już to dzieci w wieku 10 lat. Popieram tutaj Dadexa że nie jest to nawet 1/4 tego co miał w sobie SouthPark. Gdy się człowiekowi nudzi to w sam raz żeby się w niektórych momentach pośmiać.

CYTAT
chociaz Radyjko babci BYŁ SPOX

Jak dla mnie najlepszy odcinek obok komuni świętej. (Ten tekst z babcią był najelpszy).

Nie jestem jakimś mega fanem owej kreskówki. Ale czasami da się obejrzeć.(Nie które odcinki były naprawde głupie i bez sensowne).
CYTAT
Ten Czesio jest naprawde odlotowy. Jest moją ulubioną postacią

Nie wiem co wy wszyscy w nim widzicie. Mnie w nim śmieszy tylko głos i tyle. Dla mnie o wiele lepszy jest maślana ze swoimi tekstami.
Niestety bajka ma też minusy takie jak godziny transmitowania w telewizji (Wogóle mi nie pasują dlatego też musze w weeken szperać po internecie by odnaleźć jeden odcinek).
Kolejny minus to troche kiepska grafika. Zbyt rysunkowa i "kwadratowa" jak dla mnie.

Jeżeli miał bym wziąść się za ocenę serialu to tak 8/10 bądź też 7+/10

Oops, prosze moda o połączenie tych dwóch postów. Zaszło małe nie porozumienie.

A nie to nie moja wina, szczur złączył tematy jak ja pisałem posta w temacie cesca więc to nie ja zawiniłem.
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Włatcy Móch to taki typ humoru jak programy z Freaky Friday na MTV. Trzeba się nastawić na ten typ i zaakceptować, że to jest śmieszne przez swą głupotę, wtedy to wypycha mocz z pęcherza ze śmiechu.

Ja się nastawiłem i mi sie podoba, z South Parkie nie porównuje, bo trochę trudno i nie jestem takim wyjadaczem(obejrzałem niecałe 4, czy 5 serii).
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Ktoś tu mówił że musi szperać za odcinkami, więc pozwolę sobie podać wam te stronę: KRESKÓWKI. Żeby nikt nie musiał już szukać swoich ulubionych bajek. mnie włatcy móch śmieszą kiedy mam ochote obejrzeć coś debilnego, a kiedy mam ochotę na komedie właczam south park.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Hehe oglądnąłem narazie 3 odcinki i juz mi sie spodobało ;d Momentami Czesio poprostu wymiata a teksty ktore wypowiada potem czesto słysze na mieście.
Jest to specyficzna kreskówka posiadająca swój specyficzny humor wiec to trzeba lubic zeby rozumiec :) Czesio rlz !! ;]

Bye Bye maszkaro !!
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
well ja tam nic przeciwko nim nie mam :)
śmieszne filmiki, których nie warto porównywać do South Parku bo to coś zupełnie innego.
Ferajna zamiata świetne teksty i fajne pomysły Czesio i Maślana najlepsze teksty sadzą :)
Zastanawia mnie co jest w tym odcinku, który wycofano z emisji :)
Zowie się bodajże "Roman i jego fred" czyżby aluzja do naszego Romka G. :)
Z tego co doczytałem wycofano go bo dotyczył bardzo intymnych sfer i będzie go można zobaczyć
jedynie na specjalnie wydanym krążku Dvd z wszystkimi odcinkami oczywiście do kupienia :)
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Jak to mi powiedział Jodelko "był zbyt zboczony i bedzie dostepny tylko na dvd". Troszke widac przesadzili :] Motyw z rusałką na polu ziemniakow tez świadczył o tym ze zmierzają w złym kierunku :p

"Prosze pani, na drabinie jest jakis pan" Czesio wymiata !!
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Szczurek, oglądałeś odcinek "maksymalna kontrola" xD!!!
Do SP się może nie porównywać, ale i tak Włatcy móch wymiatają! ;) Głupota jest śmieszna, więc mnie to śmieszy. Uzależniłem się od Czesia i przez cały dzień sadze jego teksty (i mówię tak jak on xD, zmieniam głos, hehe).
Najlepszy jest Czesio i tyle, jego teksty rozwalają, ale to wina jego opóźnienia rozwojowego chyba ;d. Lampić na kogoś pół lekcji, i na końcu strzelić tekstem, że na drabinie jest jakiś pan, jest nieziemsko zabawne ;d. Albo urodziny Andżeliki, gdy Czesio zza drzwi zaśpiewał omal nie spadłem z krzesła! "Ona temu winna, ona temu winna". A odcinek 9 "Andżelika" był super xD. Mój idol wolał muchy od laseczki, "bo ona nie ma wacka", "a pani ma ;d?" xD.
Wczorajszy odcinek niestety nie był najlepszy(kilka innych też była słaba :( ), a szkoda. Ale misiu jest super ;d.
PS: Jestem "rycerz Czesław, smukła dziewico" i zapraszam was na http://www.wlatcymoch.com - ja tu oglądałem większość odcinków. Bo strona podana przez yeeda nie działa.
 
Do góry Bottom