[serial] Włatcy Móch

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Hehe ja tez sie wkreciłem i cały czas głosem Czesia rzucam jego teksty. Niektore odcinki są super a motyw z panem na drabinie mi sie po nocach poprostu śni. Albo jak Czesiowi sie siku w autobusie zachciało. Niby nic śmiesznego a jednak cieszy jesli wie sie o co chodzi :p
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
No co tu dużo gadać... włatcy móch rulez! Oglądałem wszystkie odcinki i myślę że fajna sprawa :p. A ja już myślałem że Polacy nigdy ni zrobią czegoś wartego uwagi. Myliłem się :p. Ulubiona postać: oczywiście Czesław xD.

CYTAT
Zowie się bodajże "Roman i jego fred"


Ja słyszałem że zwie się "Rudy Dżil i jego Fred".
 

dankan

Member
Dołączył
17.5.2007
Posty
56
czesio osobiście śmieszy mnie jak równiż przeraża :rolleyes: :rolleyes:

z jednej strony bajeczki nieżle odpręzają i śmieszą po trudach dnia, a z drugiej strony ciekawe co sie będzie dziać niedlugo w polskim społeczeństwe jeśli dzieci ogladają takie bajeczki ( TAK TO NIE ŻART DZIECIACZKI ROBIA TERAZ CO TYLKO CHCA) i kształcą na nich swoją osobowość AŻ STRACH MYŚLEĆ :rolleyes: :lol:
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
CYTAT
z jednej strony bajeczki nieżle odpręzają i śmieszą po trudach dnia, a z drugiej strony ciekawe co sie będzie dziać niedlugo w polskim społeczeństwe jeśli dzieci ogladają takie bajeczki ( TAK TO NIE ŻART DZIECIACZKI ROBIA TERAZ CO TYLKO CHCA) i kształcą na nich swoją osobowość AŻ STRACH MYŚLEĆ


Zobacz sobie byle jaki odcinek na TV 4 lub internecie, a zauważysz w leym górnym rogu ekranu Czerwone kółeczko (nie mówiąc już o rzeczach które robią głowni bohaterzy). Oznacza to, że osoby które nie przekroczyły 18 roku życia (w tym ja:p) Nie mogą tego oglądać, a przynajmniej nie powinny...


A co ja myślę o Włatcach much?? No cóż bajeczka potrafi rozsmieszyć i nawet ją lubię. No muszę poweidzieć, że niektóre teksty Czesia są naprawe powalające, a sytuacje poprostu rozbrajające. trzeba jednak przyznać, że Czesio jest dośc zpokojnym zombiakiem, praktycznie nieszkodliwym i tylko reszta jego drużyny go demoralizuje.

A co do odcinków to chyba nalepszy to pranie mózgu, no scenka gdy Czesiu wszedł na apel z flagą jest doskonały. :D
 

dankan

Member
Dołączył
17.5.2007
Posty
56
CYTAT(Wismerin120 @ 30-05-2007, 20:20) [snapback]143686[/snapback]
Zobacz sobie byle jaki odcinek na TV 4 lub internecie, a zauważysz w leym górnym rogu ekranu Czerwone kółeczko (nie mówiąc już o rzeczach które robią głowni bohaterzy). Oznacza to, że osoby które nie przekroczyły 18 roku życia (w tym ja:p) Nie mogą tego oglądać, a przynajmniej nie powinny...
A co ja myślę o Włatcach much?? No cóż bajeczka potrafi rozsmieszyć i nawet ją lubię. No muszę poweidzieć, że niektóre teksty Czesia są naprawe powalające, a sytuacje poprostu rozbrajające. trzeba jednak przyznać, że Czesio jest dośc zpokojnym zombiakiem, praktycznie nieszkodliwym i tylko reszta jego drużyny go demoralizuje.

A co do odcinków to chyba nalepszy to pranie mózgu, no scenka gdy Czesiu wszedł na apel z flagą jest doskonały. :D



Nie rozumiem co zmienia czerwony znaczek, jeśli nasz ukochany czesio i przyjaciele lecą o godzinie 20, kiedy każdy dzieciak jeszce ogląda tv, znaczek ten o tej porze jeszcze bardziej wzmaga chęć oglądania, a jak wiadomo co zakazane tym bardziej korci...... :rolleyes: :lol:
 

dankan

Member
Dołączył
17.5.2007
Posty
56
CYTAT(Megarion @ 31-05-2007, 21:47) [snapback]143812[/snapback]
O tej porze idzie chyba wersja ocenzurowana.


cenzura w czesiu :rolleyes: :rolleyes:
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
Dokładnie.
o Godzinie 20.00 w środe leci wersja ocenzurowana.
Jeżeli ktoś nie chce się zgorszyć to o tej godzinie oglądać ;pp
IMO. lepsza wersja leci o 23.40 bodajżę w czwartek ;p
bez cenzury ;p


P.S bardzo mozliwe ze to jest na odwrót xD
nie wiem ;p
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Tak jak w temacie...

Ja nie oglądam, jakoś nie wciągnoł... Ale raz na necie zauważyłem fajny filmik...
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Chyba tylko nieliczni nie oglądali czesia. Maja gorsze i lepsze odcinki
 
Dołączył
13.11.2007
Posty
44
bardzo mi się podoba ta "bajka" teksty i głos aktorów jest boski, Czesio jest najśmieszniejszy
najlepszy odcinek to chyba pranie mózgu i pierwsza komunia :D :p
 

Hetik

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
153
Bajka ciekawa ale tak jak piszecie Włatcy .... maja dobre odcinki i gorsze.

Bardzo spodobaly mi sie odcinki: BURZA MOZGOW I MóNDIAL. Sa czadowe :D
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
CYTAT
teksty i głos aktorów jest boski


WTF?! Właśnie głosy postaci są dla mnie jednym z najbardziej odpychających czynników... Po obejrzeniu 10 minut danego odcinka zaczynają mnie boleć zęby, jak słyszę ten zdupiony dubbing :/ Reszta mojej opinii znajduje się na poprzedniej stronie tematu...
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Wg mnie serial fajny xD Czasem te teksty wogole nie sa smieszne, ale z samej tej glupty idzie sie posmiac hehe :p
Ogladalam kilkanascie/kilkadziesiat odcinkow i powiem szczerze, ze mnie wciagnelo, czesto ogladalam Wlatcow do poznej nocy :)

Laska glupoty gadasz... Glos czesia i maslany wymiata xD I wg mnie jest wlasnie jednym z najbardziej przyciagajacych czynnikow a nie na odwrot :p

Najlepszy odcinek to "móndial"
 
Do góry Bottom