[serial] Dr House

Baal Cadar

Obywatel
Dołączył
30.8.2009
Posty
139
Fascynuje mnie to że Dr.House i Sherlock Holmes mają wiele wspólnego.
Dajmy na to że obaj są uzależnieni od morfiny.

A co do serialu to oglądałem większość i naprawdę polecam każdemu kto tego nidgy nie widział (chyba nie ma nikogo takiego :) ).

A i jeszcze coś: Szkoda że większość Diagnoz które wystawiane są w serialu nie są prawdziwe. :(
 
Dołączył
30.6.2009
Posty
41
Super jako lekarz ale tylko na ekranie. Jeśli któryś z Was miałby takiego lekarza który próbuje na was jakieś leki nie bylibyście zadowoleni xD Ale serial świetnie się ogląda ciekawy. Śmieszny, szczególnie pod tym względem że chamstwo w jego wykonaniu śmieszy tylko Nas:)
 

KnifeR

New Member
Dołączył
13.7.2010
Posty
15
Dr. House to jeden z lepszych seriali, jaki emitują w Telewizji. Jednak powoli już przesadzają. "Leci" już on na "Dwójce" oraz na TVNie.
Schematyczność serialu, nie przeszkadza mi w ogóle.
Moim ulubionym odcinkiem był ten, gdy do szpitala przyjechała telewizja, i kręciła House'a (4 sezon).
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Pierwsze 3 serie sporadycznie, zaś 4-6 obejrzałem całe (no, bez jednego odcinka :pP). Serial oceniam na bardzo dobry. Ciekawa jest postać House'a, chociaż ostatnio mam wrażenie, że na kształtowanie jego postaci wpływają głównie fanki a w mniejszym stopniu zamysł reżyserski, co sprawia, że serii siódmej (pewnie znowu Wrzesień) mogę nie obejrzeć.

Pozdrawiam.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Oglądam Housa od początku: wszystkie sezony i wszystkie odcinki. Obecnie zaczął się sezon nr 7 i nie zamierzam opuścić żadnego epizodu. Ktoś napisał, że to sf... I co z tego. Czy wszystko musi być przesiąknięte do szpiku realizmem?
Każdy film i każdy serial to zbiór pewnych umowności. Oglądając godzimy się na to i fascynujemy tym, czym warto, nie zwracając uwagi na resztę. Tak jest w przypadku tego serialu. Mnie interesują tu najbardziej interakcje między głównymi bohaterami, specyficzny humor i błyskotliwe konwersacje. Kwestie medyczne i często powtarzany schemat przypadków leczenia pacjentów są dla mnie drugorzędne.
Raz że nie znam się na medycynie i dużo mogę łyknąć bez zastrzeżeń, dwa- nie o to tak naprawdę chodzi. Dla mnie serial rewelacyjny. W zalewie chłamu (zarówno w filmie jak i serialach) to na pewno bardzo dobra propozycja. Udowadnia też, że przemoc i sex nie jest niezbędnym czynnikiem takich produkcji, aby przykuć widza do ekranu telewizora...
 

mareczek_89

New Member
Dołączył
31.3.2011
Posty
23
Mój ulubiony serial na którym punkcie mam już chyba jakąś paranoje :) Może faktycznie nie którzy uważają że jest ten sam schemat powtarzany w odcinkach ale też nie do końca każdy sezon wnosi coś nowego ja dwa miesiące temu do niego siadłem mam wszystkie 6 sezonów i 7 do 15 odcinka. Oglądam go np PC każdy odcinek i sezon po kolei i każda postać która się przewija przez większość sezonów ma swoją historie budowaną od 1 sezonu aż do końca. Zmiany charakteru postaci tak jak dla tych co oglądali wszystkie odcinki i sezony niech sobie porównają Hausa z pierwszego sezonu a jaki jest w siódmym to jest przecież niesamowite co go nakłania do zmian np. śmierć dziewczyny Wilsona później lekarza z jego zespołu co robił z nim wikodin itd itd bo przecież całej serii nie będę opowiadał. Ludzie którzy widzieli te wszystkie sezony to widzą.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Od chyba końca września tego roku co średnio 2 tygodnie wypuszczany jest kolejny odcinek 8 już sezonu :D Ogląda ktoś? Ja tak, ale raczej z "przyzwyczajenia", nie jara mnie to tak jak kiedyś, a cała produkcja jest ciągnięta na siłę.
 

Vasemir

Mistrz Areny i zrzędzenia
Dołączył
8.4.2008
Posty
752
Niekoniecznie - fakt, zbyt szybko powrócili do... starego środowiska, ale jednak dalej trzymają poziom. Oczywiście - ile można to samo - ale jak na razie jest w porządku.
Ciągle mnie bawi "echovirus ...virus ...virus ...virus" z zeszłego tygodnia ;D
A właśnie - odcinki są chyba co poniedziałek, a nie co dwa?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Strasznie nieregularnie wydają nowe odcinki. Pierwszy był 27 września, następny 11 października, a ostatni 18, gdzieś czytałem, że 4 odcinek ma już być udostępniony w ciągu 5 dni.
 
Do góry Bottom