Rozwalony Shoutbox

Status
Zamknięty.

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
dotarły do mnie informacje że niektórzy mają "rozwalone" sb, tj rozciągnięte w prawo 
 
u mnie wszystko ok ale dark fenix przysłał mi screena jak to wygląda u niego
 
chciałabym wiedzieć komu jeszcze rojechało się, od kiedy i ew jakiej przeglądarki używa
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Przypominam, że sama przy tym byłaś i nic z tym nie zrobiłaś bo miałaś to gdzieś lub "ja nie umiem".
 
kVH7oil.png

 
Powyżej masz powód czegoś takiego, a ja niestety na fonie nie potrafię edytować shutów.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
u mnie to nie spowodowało rozwalenia sb, inni w tym czasie też nic nie zgłaszali, a ja nie jestem jasnowidzem by wiedzieć komu się rozjechało
widzę że ktoś już usunął szuta - dziękuję, mam nadzieję że wszystko działa już ok.
 
od dzisiaj obowiazuje obowiązuje bezwzględny zakaz wrzucania obrazków, filmików i większych gifów na sb pod groźbą bana
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Dobsze, trzeba zaprowadzić tutaj porządek. Ale jeśli mnie pamięć nie myli to się to regularnie powtarza i za każdym razem jest to samo mówione/pisane... :trollface: 
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Jakie wy macie problemy... Nie dość że gówno się tu dzieje to jeszcze wprowadzają jakieś zakazy. W dupach się wam poprzewracało :trollface:
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
baal w regulaminie było o nadmiernej ilości, ale od dziś zero, jutro zapisze zmiany w regulaminie sb
 
boom jak widać ludzie mają problemy przez twoje "obrazki" skoro im rozwaliło sb :p
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
malutkie ale... kto to przeczyta w regulaminie? :p 
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
a co mnie obchodzi ze ktoś nie przeczyta, najwyzej dostanie warna lub bana a co ja się będę przejmować kimś kto ma też wszystko gdzieś 
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Jakoś się tym nie specjalnie przejmujesz.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Abi to tak na poważnie przeszkadza tylko tobie, bo masz beznadziejny net a to forum to twój jedyny cel egzystencjalny. Widzę że prywatny folwark to dalej domena administracyjna. Kac byłby dumny :D
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
feo pewnie od tego należałby zacząć ;)
 
------------------------------------
 
faktycznie mam beznadziejny net, bardzo beznadziejny, ale u mnie problem sb nie wystąpił,
 
to nie pierwszy raz kiedy "obrazki" czy "długi ciąg znaków" rozwala sb, tyle razy było o tym wspominane, bez efektu
 
są osoby którym się aż tak nudzi i muszą jak przedszkolaki wrzucać obrazeczki rozwalające niektórym sb itd i są osoby które zgłaszają problem, należy reagować
 
jak wam się coś nie podoba macie dwie opcje: 
pisać do kaca o wywalenie mnie/ co wam sie podoba itd, nie jestem tu dożywotnio
lub można się wylogować
 
wybór należy do was
 
dość głupich przepychanek, docinanek etc,
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Yep, kacowska mentalność "jak się nie podoba to wypierdalaj" :trollface: Nie wiem tylko czy to ego czy po prostu każdemu tak władza do głowy uderza przy czerwonym. Tak czy siak idę się wylogować. 
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Dopóki nie pałujo za wrzucanie obrazków to jest dobrze
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Osobiście nie przeszkadza mi rozwalony od czasu do czasu SB. Ale spróbuję coś z tym zrobić. Może uda się automatycznie skalować te obrazki, tak by nie wychodziły poza ramy. Jeśli coś zdziałam, to poinformuję was w tym temacie :) 
 
Peace :) 
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Abi to weź zmień tego neta w końcu. Ja właśnie dzisiaj zmieniłem na 4x szybszy i 2x tańszy niż dotychczas (który i tak był szybki, ale drogi). Kurde przestań psioczyć na łącze tylko podziałaj coś w tej kwestii, mamy 21 wiek w końcu, a nie jaskiniowców z modemami.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Feo, jaki masz teraz internet i ile płacisz jeśli móżna wiedzieć? ;D
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
dla mnie sb nie stanowi problemu - zawsze mogę sobie je zamknąć jak zacznie mi przeszkadzać ale proszę nie mieć pretensji że czegoś nie widziałam, 
jeśli ktoś mi zgłasza problem że jemu rozwaliło się z powodu kogoś kto ma na tyle w głowie "poukładene" że jemu sprawia "przyjemność" rozwalanie innym sb, ja tego tolerować nie będę czy to sie komuś podoba czy nie
 
 
 
 
feo od dłuższego czasu obrazki nie powodują u mnie problemu na kompie, problem jedynie z oglądaniem fimików np na YT bo się scinają od czasu do czasu,  także spoko, przecież mi ten obrazek booma nawet sb nie rozwalił, nie wiem jakim cudem, bo to zupełnie inaczej wyglądało niż na screenie od szkela - obrazek u mnie był o wiele krótszy. Nie wiem czy to przeglądarka czy coś, nie wnikam, stąd nawet nie wiedziałam że są nawet jakieś problemy z tego powodu do póki nie dostałam informacji.
Co do neta... na kablu nie ma mowy, zabytek -> brak zgody zarządcy, zostaje bezprzewodowy który działa przyzwoicie jesli tylko wojsko nie lata, a jak lata to wiadomo nawet tv mi się zcina, a komórka ma problemy z zasięgiem, - uroki mieszkania przy lotnisku wojskowym. No właśnie pochwal się na jakiego zmieniłeś, kończy mi się umowa za 3 mce :D
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
W Orange, do 80 megabitów (upload to 10% z aktualnego downloadu) za 40,- do tego telefon żeby za podtrzymanie łącza nie płacić ale i tak używamy domowego więc w sumie bez różnicy. Obecnie miałem do 20megabitów za 79,- + telefon stacjonarny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom