Risen Demo. Czy Juz Jest?

Status
Zamknięty.

kilek13

Member
Dołączył
7.12.2008
Posty
142
Witam. Mam takie pytanko. Czy mozna juz sciagnac demo risena? Cos tam czytalem ze juz wyszlo, ale nie jestem na biezaco, wiec nie wiem ile w tym prawdy. Jesli juz wyszlo, to moze ktos wyslac linka na PW skad mozna sciagnac? Z gory THX :jump:
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Dema jeszcze nie ma :)D), ale jak tylko je wypuszczą, to na pewno pojawi się jakiś news na ten temat na stronie głównej. Dlatego dalszych informacji wypatrujcie właśnie tam.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
ktoś pisał, że po przejściu tej flashowej gry jest link do dema (download demo). Ale nie wiem czy to prawda i śmiem wątpić w to, by deweloperzy je udostępnili.
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Mnie się wydaje, że to miejska legenda, albo link wstawiony na przyszłość, bo ja miałem tylko ofertę "Order Now" :)
 

Baal Cadar

Obywatel
Dołączył
30.8.2009
Posty
139
25 grudnia będzie udostępnione Demo na Gry-Online.
Będzie trzeba jednak długo poczekać :rolleyes:
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
25 grudnia? To ja wtedy zdążę już kupić pełniaka (o ile będzie fajny) :)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Wypuszczanie dema po premierze jest zabiegiem co najmniej głupim. Ale zauważyłem, że wielu deweloperów tak czyni...
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Dokładnie. Co to za chwyt...? Szkoda, że nie ma demka. Chętnie bym zagrał, a tak będę musiał czekać na pełniaka ;)
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Nie będziesz msiał dłgo czekać.Premiera niemiecka (i prawdopodobnie światowa) już 2. października. :D
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Nie będziesz msiał dłgo czekać.Premiera niemiecka (i prawdopodobnie światowa) już 2. października.


Premiera w Niemczech i światowa odbędzie się tego samego dnia czyli 2 Października. Natomiast w Polsce opóźni się ona do 16 października jak podaje Cenega.pl

http://www.cenega.pl/?ID=6656
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Aha.Ale i tak to niedużo czasu.Nareszcie będę mógł pograć w prawdziwego następcę Gothica!
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Już jest. Niedawno zostało opublikowane:

http://www.pcgames.de/aid,696414/Risen-Demo-ab-sofort-als-Download-erhaeltlich/PC/News/

Spakowane zajmuje około 1Gb.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
There was a problem with the installer. Should be back soon.


Na razie demo wycofane z obiegu ^^
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Co tam demo - połowa mieszkańców globu jedzie na piracie... I to mnie martwi...
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Dobra, już jest naprawione. Lookać na główną jak chętni lub na link ED'a wyżej.
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Żaden z linków nie działa, serwery przeciążone... A tak się ucieszyłem jak zobaczyłem news o demie Risen na cdaction.pl. Będzie jakiś re-upload lub wersja z torrentów? Bo na pirata nie mam ochoty, wolę obczaić demo i ew. kupić oryginał :)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Zmartwię Fari, ale to problem leży po twojej stronie. Zarówno wczoraj jak i dzisiaj download odpalały mi wszystkie linki, a tobie przez cały czas coś nie trybi. Szukaj problemu u siebie.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
mi też te linki nie działają ale ściągnęłam demo z naszego downloadu, tyle że na operze mi nie pozwalało pobrać i wyskakiwał błąd strony, skopiowałam link w download i weszła z IE i stamtąd bez problemu mi ściągnęło. trochę to trwało ale się udało.
fak może też pokombinuj na różnych przeglądarkach

szkoda tylko że demo mi nie odpaliło ale to wina mojego kompa bo jest zasłąby kompa - wyskoczył komunikat o mojej grafice :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom