Risen Demo. Czy Juz Jest?

Status
Zamknięty.

wolf667

Member
Dołączył
2.10.2009
Posty
38
Demo wywarło na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Martwi mnie tylko framerate, bo na najwyższej grafice w rozdz 1152x864 miałem średnio 25 klatek. Jednak plus za to, ze prawie w ogolę się nie tnie, a biorąc pod uwagę ze gram na win 7 i mam tylko 2GB ramu, trzeba przyznać, że jest całkiem nieźle.
 

Kaffun

New Member
Dołączył
3.10.2009
Posty
1
Jeśli demo mi normalnie śmiga to nie powinno być problemu z full wersją czyż nie ? ;)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
kaffun dokładnie tak :)
Jest to ta sama gra, tylko ucięta.
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Tak, demo jest superowe. Niestety musiałem grać na większości detali obniżonych - nie mogłem sobie odmówić grania w 1280/1024. Ale nawet w takiej jakości gra prezentuje się całkiem nieźle. Jedyne co mi się nie podobało w grafice to Sara - dziwny rozmiar biustu, dziwny strój, no i fryzurka jakaś nie teges, ale chociaż głos lepszy niż w niemieckiej wersji. Bohater też ma głupie włosy, ścięte przy samej głowie, brakuje mi słynnego kucyka bohatera Gothiców. Co do systemu walki - w pewnym stopniu podobny do tego z Gothic 3, też prosty, ale przypomina trochę G1. Wymaga jedynie 2 klawiszy LPM - atak, PPM - blok, przytrzymanie LPM - silny atak. Naprawdę, gdy doszedłem do napisu END OF THE DEMO (czy coś takiego, nie pamiętam), zdziwiłem się, myślałem, że w demie pokażą nam bramy miasta. No i mam teraz dylemat: zbierać na Dragon Age czy na Risen.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom