Risen, Cenega I Xbox360

Status
Zamknięty.

Python361

New Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
21
Jak mozna było przeczytac w dzisiejszym newsie Risen znalazł sie w planie wydawniczym Cenegi ;)
Tu rodzi sie pytanie w mojej głowie - Czy orientuje sie ktos czy wyjdzie Polska wersja Risena na Konsole microsoftu?
Jak wiadomo sama gra wyjdzie na X'a ale chodzi mi glownie o to czy cenega ma w planie przetlumaczyc na nasz jezyk wersje z konsoli.

z góry dziekuje za wszelkie info :)

pozdrawiam, Python361
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Na razie nie wiadomo czy gra ukaże się w polskiej wersji językowej. Myślę, że jest za wcześnie.
Jednak jutro z rana wyśle maila do przedstawicieli firmy Cenega i postaram się uzyskać odpowiedź na twoje pytanie.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Z zapowiedzi gry wynika, że ukaże się ona na konsolach nowej generacji.
Zatem moge stwierdzić, że na PS3 powinna gra się ukazać.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Kurna.

Dlaczego Cenega? Czy PB pogieło? Przecież CDP tak dobrze się spisywał i w ogóle.

Już widzę to tłumaczenie od Cenegi. O Boże.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(Dark Shadows @ 27-02-2009, 15:58) index.php?act=findpost&pid=215277
Kurna.

Dlaczego Cenega? Czy PB pogieło? Przecież CDP tak dobrze się spisywał i w ogóle.

Już widzę to tłumaczenie od Cenegi. O Boże.



CDp ma umowę z JoWooD . Dlatego . A PB jako PB wybrał sobie cenegę. I w sumie się ciesze. Mi osobiście bardziej leży omawiana Cenega , niż CDP .
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
To już rozumiem.

Bardziej ci leży Cenega? Kacpi popatrz na ich tłumaczenia. Choćby fallouta 3 i słowa Three Dog. Chyba z 3 wersje w jednej grze.

Poza tym często nie robią dubbingu i ilość błędów jest dużo większa niż w spolszczeniach CDP.
 

Python361

New Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
21
Tez nie wiem czemu mam uprzedzenia do cenegi... ;) To chyba choroba wywołana Assasins Creedem ^^
Kto grał w polską wersje zapewne mnie rozumie :) jakos dzwieku była...dziwna :D
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(Dark Shadows @ 27-02-2009, 17:42) index.php?act=findpost&pid=215301
To już rozumiem.

Bardziej ci leży Cenega? Kacpi popatrz na ich tłumaczenia. Choćby fallouta 3 i słowa Three Dog. Chyba z 3 wersje w jednej grze.

Poza tym często nie robią dubbingu i ilość błędów jest dużo większa niż w spolszczeniach CDP.



Zgodzę się.
Jednak mimo wszystko jest z nimi lepszy kontakt, support i bardziej dbają o swoich klientów. Często dorzucają różne bonusy do gier i ich kolekcjonerskie edycje wypadają według mnie lepiej.
Kilka razy CDP mi podpadł dlatego osobiście ciesze się, że to Cenega położy łapska na Risen.

Uzyskałem odpowiedź, że w planach jest spolszczenie gry na wszystkie dostępne platformy.
Zatem na Xboxie też powinno być spolszczone. Na razie nie wiadomo czy będzie pełny dubbing, kinówka, czy pół na pół xD
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Nawet nie wiecie jak sie ciesze ze gierka ukaze sie na ps3 :p po przerzuceniu sie z pc'ta na konsole szukam czegos co zaspokoiloby moj gothicowy glod ;) jest dobrze :)
 

HousE

Obywatel
Dołączył
16.8.2009
Posty
374
Gra nie ukaże sie na PS3 tylko na Xboxa... też mi żal ale taka przwda.
Przwczytajcie nowego PSX'a
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom