Redakcja! Nabór

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Ogłaszam nabór do redakcji Gothic up.
Nie interesuje mnie wasza narodowość, pochodzenie, stan materialny, wasza wiara, to ile macie lat i czy lubicie Gothica.
Jak wiadomo Gothic 3 już wyszedł i można sie pokusić o napisanie paru działów, a jak wyjdzie Polski to można odrazu zawalić stronę działami o Gothic 3.

Wymagania są jasne:
Ortografia - działy i tak będą przechodzić korektę, więc nie przykładamy, aż tak dużej wartości do tego, lecz Word, czy nawet słownik nie gryzie.
Ilość - nie liczy się ilość, ale jakość. Działy musza być zwięzłe i treściwe ludzie nie są nauczeni czytania dużych prac.
Czytelność - działy napisane muszą być zrozumiałe, tak aby potencjalny czytający zrozumiał o co chodzi.
Zero - emotikonek, słów w stylu jush, wtf?, lol, itd.
Odpowiedzialność i czasowość - działy muszą być szybko, a zarazem dobre.

Dział Gothic 3

Potrzebni 3 redaktorzy takie minimum jak zgłosi się więcej osób nic się nie stanie.
Osoby te będą odpowiedzialne za pisanie działów na stronę.

Dział Gothic 2 i NK

Tak ze dwie osoby, ponieważ jest jeszcze sporo działów do napisania.

Dział Gothic

Jedna osoba spokojnie wystarczy na uzupełnienie działu

Downloader - będzie uzupełniał download - wymagania bardzo dobre łącze i troche czasu

Galeria - Osoba, która zajmie się galerią, stałe szybkie łącze obowiązkowo.

Co oferujemy w zamian? Jak na razie nie żółty kolor na forum, dołączenie do grupy redkacja. Na stronie umieszczenie nicka i info w dziale redakcja. Satysfakcja, że wasze prace będą czytane przez setki osób dziennie :)
To jest tylko na razie jeśli portal zacznie zarabiac sam na siebie, to uwierzcie mi nie pożałujecie, że pisaliście działy na stronę!

To tyle. Czas zgłoszen nie ograniczony :)
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
Witam wszystkich ponownie.

Chciałbym się zgłosić na redaktora działu o Gothicu 3. Jako, że Gothic 3 się zbliża to mam propozycje, aby napisać recenzje Gothic'a 3 tylko taką, w której każdy redakor dodał by swoje 3 grosze, aby była obszerna i zawierałą wszystkie najważniejsze rzeczy.

Czekam na odpowiedź :)

PS: chyba mnie nikt z redakcji nie wywalił, bo ciągle mam zółty nick.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE(Big Boss @ 26-10-2006, 14:52) [snapback]125284[/snapback]

Witam wszystkich ponownie.

Chciałbym się zgłosić na redaktora działu o Gothicu 3. Jako, że Gothic 3 się zbliża to mam propozycje, aby napisać recenzje Gothic'a 3 tylko taką, w której każdy redakor dodał by swoje 3 grosze, aby była obszerna i zawierałą wszystkie najważniejsze rzeczy.

Czekam na odpowiedź :)

PS: chyba mnie nikt z redakcji nie wywalił, bo ciągle mam zółty nick.



No jajuż np: mam Gothica i recenzje można zacząc pisac. Pomysł fajny stworzenia wspólnej recenzji.
Jesli nadal chcesz być to oczywiście jestes w redakcji.
 

Ruzives

Member
Dołączył
23.2.2005
Posty
44

Witam. Prawdopodobnie nie jestem tutaj rozpoznawalny, ponieważ sprawy Gothica musiałem porzucić, ale jako że, Gothic 3 już tuż tuż to wypadałoby się przygotować.
Aby udzielić się w jakiś sposób w społeczności fanów Gothica, zgłaszam swoją prośbę o dołączenie do grona redakcji serwisu Gothic Up. Co do działu, właściwie każdy byłby dobry, poprzednie wersje przechodziłem wielokrotnie, Gothica 3 będę miał zaraz po premierze, jednakże wolałbym uniknąć działów galeria i download. Po prostu wolę pisać niż grzebać w internecie. Proszę o rozpatrzenie mojej propozycji.

Pozdrawiam
Ruzives
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Kacpi ja jako stary redaktor moge zająć się Gothiciem 2 (bez dodatku) a takze sporadycznie G1 ;].
 

+Dark Innos+

Member
Dołączył
30.10.2005
Posty
114
Witam
Chciałbym się zgłośić na redaktora działu Gothic 2 ,znam troche HTML i sądze ,że mógł bym się przydać. :)

Pozdrawiam
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
Witam wszystkich. Jestem na forum już długo i chciałbym zostać redaktorem działu Gothic I lub Nocy Kruka. Na forum w dziale o Gothicu I udzielałem się bardzo dużo. Przeszedłem serię Gothica wiele razy możliwą ścieżką i znam na pamięć wszystkie questy jakie są tam do zrobienia. Z ortografią nie mam problemów, ze stylem myślę że też. Bardzo mi zależy na posadce redaktora w którymś z tych działów.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Tyle osób się zgłasza, że aż miło popatrzeć :p . Zgłaszam się na redaktora, dział w gruncie rzeczy nie ma znaczenia, bo g1, g2, gNK znam jak własny pokój, a w g3 będę grać po premierze. Z ortografią nie mam problemów, a na forum jestem już baaardzo długo :p .



Pozdrawiam
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Mógłbym się zając pisaniem artukuwłów do I części Gothica. Przeszedłem ją więcej niż 10 razy, więc wiem to i owo :p .
Nie znam się za bardzo na HTMLach i tym podobnych, ale samo napisanie tekstu i wysłanie go to żaden problem.

Jeśli jest jakiś artykuł, który mogę napisać na "sprawdzenie" to dajcie znać :) .

Pozdro.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Oki redakcja już może powstać po mału :)
Każdy kto się zgłosił, jest proszony o przesłanie jakiegs próbnego arty na adres kacperex@gmail.com do jutra wieczor.
Art musi być tak, jakiego jeszcze nie ma na stronie głownej. Jesli macie brak pomysł walić na GG ja coś wymyslę.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Jak na razie prace swoje dali:

Robinson ajax
Ruzives

reszta nie wiem na co czeka?
Czas leci.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Długo nad tym myślałem, ale nareszcie się zdecydowałem. ;)

Chciałbym zgłosić się jako "gość od galerii". Posiadam łącze 1 mb wiec raczej nie będzie problemu z wgrywaniem zdjęć. Jednak chciałbym zająć się tylko galeria z Gothica 3, bo w pozostałe części raczej długo nie zagram. Mam nadzieje, że to nie problem.

Aha Kacperex mógłbyś mi napisać na PW jak ma wyglądać to dawanie zdjęć na galerie? Czy muszę się trzymać jakiegoś serwera, gdzie miałbym to wrzucać i jak, co mają przedstawiać dokładnie czy wystarczą po prostu o byle czym - itp. Bo nie wiem czy dałbym radę. :p

Aha:
Ortografia - nie dotyczy.
Ilość - no cóż mogę dostarczyć sporo zdjęć z Gothica 3, ale będzie to z gry na ustawieniach średnich. Nie są jednak brzydkie. Mogę coś podesłać ci Kacperex jakby, co.
Czytelność - nie dotyczy.
Odpowiedzialność i czasowość - zgłaszam się, ale zastrzegam sobie, że w razie, czego MOGĘ ODEJŚĆ. Różne powody mogą być. Druga sprawa czasowość. Nie zawsze będę miał czas wgrać jakieś screeny, ale lepsze jakieś niż żadne, bo nikt się nie zgłosił. Mam nadzieje, że mnie zrozumiecie.

Wiem, że może się wydawać, że mało bym pracował ale z czasem to u mnie czasami krucho. Ale zawsze moge znaleźć chwilę. :)

Pozdrawiam.
 

sawex

New Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
1
Witam. Chciałbym zostać redaktorem działu gothic 2. Mógłbym pisać o rużnych ciekawostkach itp.
Znam gothica 2 na pamięć. :p

Klient obsłużony. Pamiętaj, kolego, na przyszłość. - GW
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
QUOTE
Mógłbym pisać o rużnych ciekawostkach


Poprostu lol ;] Zaznaczyłem dla Ciebie Kac tak żebyś widział że przyszły Redaktor zna sie na ortogfrafii ;]

QUOTE
Znam gothica 2 na pamięć.


To jeszcze słownika sie naucz :p
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
a przede wszystkim ma oszalamiajaca liczbe postow pozwalajaca nam zweryfikowac jakiej jest wartosci....

dajcie mu bana :D
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
doctor nie przesadzaj przecież Kac nie przyjmie go bez sprawdzenia czy sie nadaje, a nuż ma on wielki talent, tylko z ortografią troche nie teges.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE
Ortografia - działy i tak będą przechodzić korektę, więc nie przykładamy, aż tak dużej wartości do tego, lecz Word, czy nawet słownik nie gryzie.


Dżisasa i po co ta rozmowa?
Temat brzmi nabór do redakcji, a nie czy koles umie pisać.
Ważne jest to co może przelazać, a błędy sie poprawi!

EOT
 

pudzian_slu

New Member
Dołączył
14.11.2006
Posty
8
Ja jestem chętny do pisania w dziale z Gothica 3 dostałem go właśnie przeszedłem parę razy 2 część i ze 2 razy 1 Znam się na Gothicu dosyć sporo i mam duże doświadczenie w tego typu grach
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE(pudzian_slu @ 14-11-2006, 12:50) [snapback]126810[/snapback]

Ja jestem chętny do pisania w dziale z Gothica 3 dostałem go właśnie przeszedłem parę razy 2 część i ze 2 razy 1 Znam się na Gothicu dosyć sporo i mam duże doświadczenie w tego typu grach




To napisz próbny art o Gothic 3. I wyslij na Kacperex@gmail.com
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom