Redakcja! Nabór

Status
Zamknięty.

Valor

Member
Dołączył
15.11.2006
Posty
52
Jestem zainteresowany. W temacie tego typu siedzę już bardzo długo, robiłem za redaktora na World of Gothic PL, robię na Strefie RPG i kilku innych, dużych vortalach. Mam doświadczenie, jeśli chodzi o najnowszą odsłonę serii (Gothic III), Gothic II i Noc Kruka przeszedłem po kilka razy. Gothic I też nie jest mi obcy, choć obecnie nie mam go na komputerze. Interesuje się też mitologią świata przedstawionego w grze, więc tutaj też mógłbym coś zrobić...

PS: A tak poza tym... Pamiętasz Kacperex Gothic Net i usera Mace Windu :) ?
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Po długim zastanowieniu podjąłem decyzje. Postanowiłem zgłosić się na redaktora działu "Gothic 2 ". Przeszedłem go chyba z 15 razy, więc znam go jak własną kieszeń. Czy mam doświadczenie ? Oczywiście że tak :) !! Jestem nim na trzech forach o Gothic'u i jak narazie dobrze się sprawuję. No cóż. Mam nadzieję że mnie przyjmiecie.
Mam jeszcze pytanko do Kac'a :D. Czy już teraz mam Ci wysłać na e-maila tego arta ?

Z góry dziękuje i pozdrawiam, Anioł Stróż.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Prosze o zgłoszenie się do mnie na GG.
I napisanie probnego artu na strone i wyslac na maila.
Mace windu pamietam, możesz napisac coś o Gothic 3 i wysłac :p
 

cierń

New Member
Dołączył
27.5.2006
Posty
9
Przeszedłem każdą część gothica pare razy (prócz 3) Mam gothica 3 edycje kolekcjonerską, fakt że w nią nie gram bo mam za słabego kompa nic nie znaczy ;]. Jestem oczywiście chętny do wstąpienia w kręgi redakcji, najlepiej Gothic1, 2 i NK. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
 

Lokos

New Member
Dołączył
14.12.2006
Posty
12
Tak więc i czas na mnie. Ja również pasjonuję się grą Gothic już od pojawienia się pierwszej części tejże gry cRPG. Znam każdy zakątek, każdego miejsca, umiem zadania, nawet dialogi. Gothic, Gothic II i Gothic II Noc Kruka to dla mnie pryszcz. Nie mam kłopotów z płynnym pisaniem oraz mam bogaty zasób słownictwa, no a teraz powiem coś o waszych wymaganiach.

QUOTE
Ortografia - działy i tak będą przechodzić korektę, więc nie przykładamy, aż tak dużej wartości do tego, lecz Word, czy nawet słownik nie gryzie.
Ilość - nie liczy się ilość, ale jakość. Działy musza być zwięzłe i treściwe ludzie nie są nauczeni czytania dużych prac.
Czytelność - działy napisane muszą być zrozumiałe, tak aby potencjalny czytający zrozumiał o co chodzi.
Zero - emotikonek, słów w stylu jush, wtf?, lol, itd.
Odpowiedzialność i czasowość - działy muszą być szybko, a zarazem dobre.


Ortografia - no tu chyba tytuł zdobywcy szkolnego Złotego Pióra Pelikana mówi sam za siebie, więc bez przechwałek, ale ortografia to moja najsilniejsza strona.
Ilość/Jakość - nie stanowi to dla mnie problemu, umiem pisać dużo rzeczy nie zbaczając z tematu i nie powtarzając wielu rzeczy w kółko.
Czytelność - tu jest różnie, bo czasami piszę zbyt skomplikowanie, ale usunięcie tego błędu nie zajmie mi dużo czasu.
Zero - tego nie używam w żadnych artach
Odpowiedzialność i czasowość - na razie będzie problem z tym, ponieważ mój komputer wraca do mnie dopiero, albo może i już za 2 dni, więc na razie nie piszę artykułów na RPG Tower, którego jestem Redaktorem Naczelnym od niedawna.

Więc proszę zespół portalu o rozważenie mojej prośby o zostanie redaktorem działów Gothic II Noc Kruka i Gothic 3.
Pozdrawiam, Lokos.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom