Pulpit

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Zdawało mi się że takowy temat był, jednak szukałem i nie znalazłem więc zakąłdam go... Tak więc dawajcie tu screeny waszego pulpitu.

CLIK.



Tapeta robiona przezemnie i kumpla (Blaira), ikonkisam twozrylem (takie pseudo tworzenie;p, zmniejszylem obrazek i zapisalem w programie fajnym:p...)


PS: przyklejcie topic.

dopisane...
Gray to ma być pozradek? WTF:d
pozradek to jest u mnie
szczurek - simsy xD;f, kulki xDF ;f
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
W sumie od czasu kiedy ostatni raz pisałem w tego typu temacie mój pulpit zbyt dużo się nie zmienił, no, tapetka jest zmieniana regularnie co kilka dni a do tego przybył jeden rządek ikonek :) .
Klieak :p
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
No, cóż..mój pulpit to nic zwyczajnego...wstawiam jeden i mam go przez jakieś pół roku :p. Także nie spodziewajcie się cudów xD...wcześniej był Kurt Cobain, ale był już zbyt długo i go zmieniłem ^^.
Naciśnij tutaj (Click)
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Mi sie trochę laski znudziły(choc nadal kuszą:D)^^ Ale było spoko, kiedys miałem na puplicie poł-nagą Carmen Electrę a rodzinka i tak podchodziła do tego z luzem;p

Aktualnie mój pulpit wygląda tak.

Chciałbym sobie zmienić tapetke, ale nie mam pomysłu na jaką...

EDIT: Ha znalazłem moją starszą^^
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
Dobrze wiedzieć, jakie Ty mi tam rzeczy pokazywałeś jak nie patrzyłem XD
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Mój pulpit to oaza spokoju i porządku. :D Marne 9 ikon na nim, ale przynajmniej ładuje się krótko. No a tapeta to po to, bym się nie gorączkował czekając na moją ek Gothica 3. :p

Click
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
Ja też sie pochwale swoim pulpitem może i nie jest on dosyć orginalny ale jest przynajmniej w miare normalny niema na nim żadnych tokio Hotel czy blog 27 xD Oto mój Pulpit.
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339


Dziele kompa z bratem więc nigdy nie bede mieć pożądku na pulpicie. Po lewej śmiecie braciaka, po prawej moje, u góry wspólne;p
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
No coz... moze u mnie super orginalnosci ani porzadku nie ma ale liczy sie ze wlasny :p

ktos pisal ze dzieli pulpit z bratem ;P nie slyszales o kontach w XP ?

oto moj Pulpicik

jakis czas temu mialem tapete z moja psinka ale im blizej gotha tym trudniej wytrzymac :D :D
 

Xombium

Member
Dołączył
9.8.2005
Posty
72
A to moj pulpicik Click. Staralem sie posprzatac ale mi nie wyszlo zbytnio chyba :]. Mozna zobaczyc jakiego typu muzyki slucham :D
 

Garrick

Member
Dołączył
20.9.2006
Posty
81
A tak prezentuje sie mój pulpit :)
Ikonki są ale nie zaslaniaja tego na co warto popatrzec przynajmniej wg mnie :p :p

Pozdro :)
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Klik mój pulpicik. Jak zawsze u mnie porządeczek i wszystko ładnie ułożone. Prawda, że mam fajną tapetke? :p
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Trochę ikonek na pulpecie mam, ale cóż... Komputer dziele ze starszą siostrą więc nia ma się co dziwić. Jako że jestem maniakiem Gothica muszę i mieć z niego Tapetkę. Jak będe zmieniał to edytuję tego posta.

Mój pulpet -26.10.2006 r.

Pozdrawiam AS
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
pulpit

Oto mój pulpit.Porządek jest nic się nie wala śmieci też brak. No i to tyle na ten temat.
 
Do góry Bottom