Przyszłość Strony!

Status
Zamknięty.

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Na szczęście, dzięki tobie Dark Shadows przejżałem na oczy i wiem że nie warto byłoby łączyć nasze wspaniałe forum ze stronką tego psychola, co to ma być? Szantażowanie jakiegoś malutkiego fora, które dopiero sie rozwija, to już przesada, ten gościu Necros przypomina mi swoim zachowaniem Hitlera...
dry.gif
biggrin.gif

Ale pomimo tego strasznie się ciesze że moja ukochana stronka i foro pozostaną...
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
QUOTE (Wishmaster @ 13-11-2005, 11:09) Ja nie wiem w czym wszyscy widza problem.

Dlaczego każdy nie zajmie sie swoją stronką i forum a nie obrzuca przeciwnika a raczej rywala, że jest taki, siaki czy owaki.... Na tym nikt nie zyska.

Fakt - gothic.up toprawdopodobnie najlepsza srtonka o gothicu, ale kto mówi, że taka nie może pozostac i rozwijac się na nowym sererze?

Niektórzy userzy tego forum strasznie chamsko sie zachowują na forum Necrosa.... A to swiadczy o kulturze osób przebywających na tym forum - a raczej o jej braku. Tego chcecie?? Żeby postrzegano userów gothic.up w taki sposób??? Nie sądze... Zastanówcie się z 10 razy zanim znowu któs zepsuje tą opinie o gothic.up, na która tak ciężko wszyscy zapewnoe pracowali i pracują....
HAHAHA! Koleś piłęś coś?? Bronisz tych **************************!?HAHAHA, popatrz na foro Dark Shadowa, przecież to co on(amin tej lamerskiej strony) robi to tragedia! Koleś ten debil na N którego imienia nie wolno wymawiqać bo się dostanie padaczki.



QUOTE bo Clone prosiłby tego nie robić. I nie zdążyłem się zgłosić.


PS: CO do tego że jest już strona o nazwie WoG, to ma inną naze Gothic World a nei world of Gothic.
tongue.gif


Pozdrawiam Jodełko - ten który robił rzeź na tym badziewnym forum!
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif


O jacie...
Widziałem tą stronę...pfffff
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif


Co to ma być?! Co to za g..... widzieliście tą szatę?
laugh.gif
A lay?
Postacie jakby wycięte z tektury, napisu prawie nie widać, a wszystko jest takie nieklimatyczne...błee...

Ten Xenon powinien przejrzeć na oczy... takiego czegoś nie można zastępować tym!
A foroom to już zupełnie... no moze już lepiej, ale do tego nie dostaje... wogóle.
A niech sobie tu siedzą i niech myślą ze kiedyś będą mieć 5000 userów...
Dajcie spokój... współczucie dla tego Zenona...
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
No masz... Czyli mamy prawo pokazać im kto powinien zajmować to miejsce na serverze ?? Wczoraj około 1:30 AM zawitałem na chwilke na ich forum tylko aby looknąć ( straszne
wacko.gif
) i gdybym wiedzial że xx nie ma nic przeciwko atakom... Byłem sam jeden na foro i mogłem zrobić wszystko
biggrin.gif
No ale więcej tego błędu nie popełnie
tongue.gif
Co do necrosa... baran, imbecyl, jełop... Ktoś porównal go do Hitlera - zgodze sie, tak jak Hitler chciał stworzyć z całego świata jedno doskonałe państwo Niemieckie, tak necros chce stworzyć jedna doskonałą stronke o gothicu... Niedoczekanie
dry.gif
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
Widze, ze sie off-top zrobil i nawet wzorowi userzy spamuja
biggrin.gif
. Co do stronki Necrosa jest okropna ale nie w tym rzecz. Uwarza, ze jego stronka jest zaraz po gs i g up. Lol ciekawe pod jakim wzgledem. Jesli chodzi o zastraszanie male forum, to forum Dark Shadowsa zapewne nie jest pierwsze i ostatnie. Widzialem takie grozby na apru innych forach. Rozumiem, ze ktos chce zdobyc userow i sie rozwinac ale w taki sposob?, nie no bez przesady ale to szczyt chamstwa. Nie jestem pewien ale z tego co wiem to Nexros i Nekromanta Qba to jedna i ta sama osoba, bynajmniej wiem, ze Necros kiedys poslugiwal sie takim nickiem. Pewnie chlopak narobil gnoju i chce sie z tego wykrecic.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
aa to takie rzeczy fajniee
biggrin.gif

Jak bedzie coś nasepnego to nie zapomnijcie o mnie plz
biggrin.gif

Nie będzie nic lepszego na g4ce niz było nasze G Up, a tamta stronka to no coment..porażka
wink.gif


Czekam na jakiś cybk i też che tam zrobić rzeź
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Po pierwsze Nekromatna Qba to jakiś tam Xardas 1234 (czy jakoś tak) Rey gdzieś o tym już pisał.
Po drugie uważam że Necros to imbecyl, ale nie należy karać za to ludzi z jego stronki, bo taka np. Eline, junior adminka tamtego forum jest bardzo wporządku i nawet przeprosiła forum zastraszane przez Necrosa, czego wcale nie musiała robić, ale jej przyzwoitość jej to nakazała. Ataki Spamerskie nic nie dadzą (chciaż jak będzie robiony nstępny to na mnie możecie liczyć jeśli tylko Clone'owi się to opłaci), bo skończy się na banach ip, i nic więcej nie zdziałamy.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
No no no... podziwiam paradę inteligencji, Młodzież Wszechpolska może wam tego pozazdrościć. Tacy ludzie jak wy, potem wychodzą stąd i pokazują na innych forach swoją kulturę, a my musimy się wstydzić za wasze zachowanie. Jeżeli o mnie chodzi róbcie co chcecie, winnych jakoś "wynagrodzę". Spam jest jedną z najgorszych zaraz tego świata, nie chcę być świadkiem upadku kolejnego forum, oraz upadku moralnego Gothic.up. Przepraszano nas też za zachowanie Necrosa, nie można forum obwiniać za zachowanie jego admina. To tyle ode mnie... na ten temat.
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Ojj… widzie, że robi się to nie lada off topic tak jak już Thorbjorn powiedział. Ja już się w jakimś tam stopniu wypowiedziałem na temat strony która będzie zamiast gothicup, sądzę iż ta strona nie będzie miała takiego wielkiego tzw. Pociągu jak gothicup oraz kilka innych stron. Co do szaty graficznej tej strony nie podoba mi się. Co do admina, to człowiek z ograniczonym słownictwem. Nie wiem co g4ce widzi w tej stronie. Dużo osób w tym temacie poniosło, ale się nie dziwie. W niektórych sytuacjach trochę przesadziliście takie jest moje zdanie. Czy wy wiecie co piszecie? Wy człowieka porównujecie z Hitlerem. Wasze zachowanie również nie jest na miejscu. Wy tylko pokładacie winę w Xeonie czy jakoś tam mu było, ale jak sam clone powiedział, że zaniedbał serwis. W tym temacie zaczyna się po prostu debata jak na chacie, proponuje trochę się opanować i pomyśleć nad tym co piszecie, bo to naprawdę nie jest śmieszne.
QUOTE Po pierwsze G UP pojawi się już niedługo na nowym serwerze.
Zapewne, miejmy nadzieje że admin nowego serwera nie zachowa się tak jak aktualny.
Mam nadzieje, że wasz plan z odbudową strony się powiedzie.

Pozdro.
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Możecie mnie ochrzanić, ale zgadzam się z Glifionem. Mnie także wpieniła ta cała sytuacja z WoG i naprawde nie życze im rozinięcia skrzydeł, ale pomyślcie: Gup uchodzi za jedno z najlepszych for o Gothic'u, to także coś świadczy o jego userach. Panowie nie zniżajmy się do poziomu Necrosa, on już zrobił sobie wspaniałą autoreklamę. Dał czadu, jak to się mówi i został wyśmiany przez userów fora Dark Shadows'a, nawet mu grożono w odwecie. Widać, ze junior admin WoG Eline traktuje swoje forum poważnie, bo przeprosiła za zachowanie "szefa" na tamtym foro. Chciałabym was prośić o zaprzestanie ataków. Wiem, to duża prosba i być może zignorujecie ją, ale zastanówcie się. Przez Necrosa nie zniżajmy się do jego poziomu, nie obrzucajmy się bluzgami i groźbami. Jesli WoG jest tak beznadziejne za jakie je macie, to padnie samo, bez naszej pomocy.
Apeluje do was: Przestańcie póki nie jest za późno. Bo co z tego, że zalejecie WoG spamem i czym tam chcecie jeśli admin i modzi wyciągną konsekwencje u nas? Warny? Bany? Zastanówcie się czy naprawdę tego chcecie.
To wszystko.
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Z tego co wiem atak był tylko jeden i na nim miało sie zakończyć. Miał on być czymś w rodzaju manifestu...ale dobra, chciałem tylko powiedzieć żeby ataków nie powtarzać. Sprawa jest chyba przesądzona wiec nie ma sensu dalej tego robić.

Do zobaczenia na nowym serverze.
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Widze że mój temat nie zwrócił raczej waszej uwagi a myślę że może on wnieść nowe spojrzenie na sprawę, więc prosze przeczytajcie to i dopiero potem się wypowiadajcie:

Sprawa Necrosa

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

Ali wad Helu

New Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
24
Nie moge ten necośtam jest po prostu frajerem. Nigdy nie dorówna gothicowi site albo up a pisze w swoich postach że możliwe że dogonia site a na pewno już up. On jest po prostu śmieszny. To forum jest po site najlepsze i clone mógłby pisać że to jest najepsze forum o gothicu a nie on. PO site jesteście najlepsi i ci z g4ce jescze pożałują ze nie chciale takiego forum.
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Ja cież pierdziele, tyle tutaj postów, że aż nie wyczymie, acz muszem się zapytać. Czy po przeniesieniu wszystko zostanie zachowane? Mam na myśli forum. Jeżeli zaś chodzi o pomoc, to może uda Mi się reaktywować "Nordmar na lewo", czyli zbójecki kabaret, który będzie rozbawiał gości strony
tongue.gif


EDIT: O Ja pierd*le, ludzi do których wcześniej miałem szacunek/lubiłem teraz w sporej części okazali się gówniarzami, dżizas takie dziecinne naloty to modzi organizowali? No Kacperex, Godfather zawiodliście Mnie, a bobek straciłeś u Mnie swój autorytet.
 

Dark Palladyn

New Member
Dołączył
13.11.2005
Posty
17
Ta strona to nie zwykła strona,forum,programy i download.TU są ludzie z,którymi można się zaprzyjaźnić
cool.gif
To ja...Palladynek.Nie wiem kto mnie pamięta,ale bardzo polubiłem tą stronę i nie chcę się z nią rozstawać.Poznałem tu jednego z moich najlepszych kumpli.Palladyn Topór Wielki,lecz teraz nie wiem jaki ma nick.
Jak ta strona zniknie to będzie........................KONIEC
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
O jejku sporo się tu działo pod moją nieobecność (nie było mnie gdzieś 24 h). Proszę kogoś o streszczenie sytuacji bo za dużop napisaliście aby móc się w tym ogarnąć
biggrin.gif
Proszę również o link do forum które zastępuje naszego gupa- chcę mieć kogo wyśmiać
tongue.gif
tongue.gif
Podobnie jak Sebek parę postów temu
biggrin.gif
ja taże z chęcią zobaczę rzeź tego "forum"
biggrin.gif
a może nawet do niej dołącze
biggrin.gif
biggrin.gif
 

szakal101

New Member
Dołączył
13.6.2005
Posty
5
NIe nie popełnijcie takiego błędu. Pamiętam jak pierwszy raz na tą strone weszłem. NO i od tego czasu jestem z wami czyli już ponad 1,5 roku. Nie chciałbym aby ta strona zniknęła ze sceny Gothica. Sam myślałem od pewnego czasu czy nie pomóc wam w prowadzenu strony:D. Mam nadzieje że strona zostanie.
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Ehh... Myśle, że jeśli dowiemy się, kto zniża się do tego poziomu, żeby niszczyć inne fora pod pretekstem "... bo g.up wymiata" wyleci na zbity pysk ;] Tak więc raczej bym się tam tym nie chwalił i nie podawał tutaj linka, ani nigdzie indziej.
Z resztą jak pisze na czerwono (tak u góry
tongue.gif
) G.up będzie istnieć pod dwoma innymi adresami. Tak więc chyba nie trzeba więcej biadolić o dupie marynie i powrócić do normalnego życia, a nie robienia SYFU!!! ...

Edit:

Bosh... :/ Manifest czy nie manifest, jeb*e mnie to. Poprostu niszczycie imie G.up. Oto chodzi. Niech to będzie ostatni raz, bo nie ucierpią na tym tylko userzy tamtego forum.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Poczekajcie tydzień i będziemy na nowym, równie dobrym serwerze. Dajcie czas na ogarnięcie wszystkiego.

Co do ataków to był tylko jeden i był to rodzaj manifestu o czym wspomniał Bobek.
Ja, już nie będę niszczył im forum, gdyż nie jest to na Naszym poziomie a po za tym będą cierpieć tylko na tym userzy tamtego forum, a oni niczym nie zawinili.

Sebek nie pomyliłem linków ;P
 

Eline

Bratnia dusza Gothic.up
Dołączył
8.8.2005
Posty
32
No jako że już nie jestem anonimowa userką tego forum, moge wreszcie cos od siebie napisac. Gdyby ktoś nie wiedział - jestem junior adminem forum Necrosa
tongue.gif


Mam nadzieje, ze wasza stronka będzie dalej istniec jak istniała. A może i sama się na niej zadomowie trochę
smile.gif
o ile za sam fakt bycia z TAMTEGO forum nie zostane znienawidzona
tongue.gif


Chciałabym, to znaczy - mam nadzieje, ze sprawa forum Necrosa już nie powróci w takiej formie jak dotychczas i że skonczą się krytyki wobec mojego Admina. Kazdy popełnia błedy, ale też każdy może je naprawic w taki czy inny sposób. Necrosa znam lepiej niż ktokolwiek z was i moge powiedziec o nim wiele dobrego. Ale nie powiem, bo i tak swoje myslicie, a ja nie mam zamiaru was przekonywac.

Tyle ode mnie.

Hmm, to chyba off topic, co nie?? No cóż, najwyżej mnie zbanujecie
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom