Przyjaciele

Status
Zamknięty.

Woogy

New Member
Dołączył
17.8.2008
Posty
5
Jeśli nie będzie Gorna, Miltena, Lestera, Laresa, Lee, Diega, (ew.) Angara., to to nie jest Gothic :/
Obecność obowiązkowa ^^
W ogóle to ten "nowy" Bezi mi się nie podoba :/ Bo można założyć, ze jego dawni przyjaciele będą trzymać po jego stronie, więc my nie będziemy (jako "nowy" Bez) mieli z nimi takiego kontaktu, jak w poprzednich częściach... W dodatku, jakby mieli wydawać kolejne części Gothica, to "stary" bohater i jego przyjaciele będą już martwi, z czego wniosek, że ich nie będzie w (ew.) GV, GVI, itd. :/
Ogólnie mogli by zostać przy starym Bezim, bo ta zmiana może popsuć całą fabułę :/
 

Michał000

New Member
Dołączył
5.10.2008
Posty
3
Lee na pewno nie bedie bo przeciez zginie w G3 na koniec bendie pokazane a starych przyjaciół napewno tez nie bedie <_<
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Zapewne będą nowi przyjaciele, a starych już nie będzie.Bo przecież będzie sie grac nowym bezim, a tamci przyjaciele byli przyjaciółmi starego beziego.No chyba że zaprzyjaznią sie nowym ^^ A wogóle już ten gothic 4 mi sie nie podoba...Inny bezi... to juz nie ten sam gothic co poprzednie.
 

vactras

New Member
Dołączył
27.10.2008
Posty
2
Michał000 gdzie ty masz pokazane w G3 że lee umiera jest tylko powiedziane że zostanie generałem armii i dzięki swym zdolnościom przywódczym ponownie zjednoczy rozbite grupki ludzi
 

Milt3n

New Member
Dołączył
16.11.2008
Posty
2
na pewno spotkamy tak jak w g3 starych znajomych milten gorn diego i tez pewnie Lee ktory byl z nami od początku jak cała reszta, gdzie bedziemy mogli z nimi sie udac ? jakie zadania dla nich wykonac w czym pomoc ? bado ciekawe jak pewnie wiecie naszz " bezimienny" bohater zasiada teraz na tronie jako Robar 3 niestety "zawładneły" nim zle moce i teraz wcielimy sie w nowa postac podobno będzie to rybak, ale czy tak jak bylo napisane w roznych serwisach tam gdzie to wyczytalem czy tak bedzie czy nowy wydawca gry zmieni jeszcze inaczej fabułe gry, nie wiadomo ale wiem ze nie moge sie doczekac gothica 4 :D najlepsza gra z tej serii nie umiem w nic innego grac ;) klimat fabula i akcja gry po prostu wciąga !
 

umbras

New Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
28
Hmm.... z może pomysł z rybakiem właśnie to nasuwał żeby nie było starych kumpli tylko nowa opowieść tak jak tytuł głosi Gothic:Arcania Tale wg nowa historia i szkoda tym samym ale z 2 strony musieli by być już troche starczy bo bezi jest od nich mlodszy np.od Diega to napewno :p
 

barlogo

Member
Dołączył
13.10.2008
Posty
96
niepamietam jak mieli ci ktorzy robią gothica to ich chyba tera tylko kasa obchodzi bo tak skiepścili tego gothica że to nie gothic bo przecież w g3 są trzy drogi a nie oni nam wybiorą jaka ścieżke wzioł bezi z g3 to zniszczy fabułe a jak słyszałem to akcja ma być na wyspie ale nie khorinis chyba ja już nic nie napisze o G4 bo to co uslyszalem i zobaczyłem to odrywa od fabuły pozostałych części a propo to w G3 nasi bohaterowie mają inny glos to było skiepane
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Ja uważam że będą starzy znajomi tylko podstarzali i załóżmy że będą mieli dzieci lub nawet wnuki na przykład podaję kim mogliby byc w podeszłym wieku stary Diego będzie rybakiem,Lester chodowcą bagiennego ziela,Milten najpotężniejszym Magiem Ognia a Gorn np. dziadkiem wielu dzieci(Gorn jako były najemnik pewnie by znalazł jakąś panienkę :p).



Ucieszyłbym się też gdyby był nasz stary dobry Wrzód:)D) oczywiście trochę starszy z wąsem i trojgiem dzieci.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Mam dziwne przeczucie że nasi starzy dobrzy znajomi będą tyle że odegrają inne role w G4.

Diego będzie władcą Varrantu.

Gorn podejrzewam dwie rzeczy: Albo będzie martwy albo będzie szykował bunt przeciwko Królowi Rhobarowi III.

Co do lestera niemam pomysłu.

Co do Miltena też.
 

Mag Ognia III

New Member
Dołączył
25.1.2009
Posty
6
Zgadzam się z tobą i coś dodam.

Może cała czwórka wraz z nowym beziem będzie próbować go zabić, lub namówić namówić.

A może nowy bezio będzie trzymał z orkami, w końcu z kilkoma się zaprzyjaźniłem w gothicu 3, choć później musiałem ich zabić.

Podejrzewam że nowy bezio zaprzyjaźni się z orkami.
 

Józek941

New Member
Dołączył
5.8.2009
Posty
16
Diega,Miltena,Gorna,Lee,Laresa,Lestera,Vatrasa,Pyrokara,Lorda Hagena,Lorda Andre,Xardasa,Angara,Saturas Zeby np beliar poraz drugi wskrzesil kruka
 

Pax

Member
Dołączył
24.7.2009
Posty
38
Może to i nowa opowieść ale jeśli ma być nowy bohater główny (nie wiem czemu wszyscy napalili się na nazywanie go Bezimiennym) z zawodu rybak. Pochodzącym z wioski jaką złupią rycerze Rhobara III (imię przyjęte przez naszego właściwego Bezimiennego). To przecież nie musi być to ktoś po ciężkim urazie mózgu i z przypadkiem całkowitej amnezji. Nie może być bo by nie miał za co się mścić na Rhobarze III. Przecież nie pamiętałby skąd jest, co mu zabrano, kogo zabito, jak zmieniono mu spokojne rybackie życie w piekło wojny. Dotychczasowi towarzysze przygód Bezimiennego też nie muszą akceptować jego postępków jako Rhobara III. Z Xardasem zadarł pomiędzy G3 a G3ZB. Mag może teraz wybrać sobie nową ofiarę jaką dokona zemsty. Milten mimo wielkiej przyjaźni z Bezimiennym to człowiek pobożny i pewnie potępiać będzie metody Rhobara III, więc spotykając Rybaka wesprzeć może go w walce. Diego, Lares, Lester, Gorn to niezależni wojownicy, którzy zawsze dążyli do własnych celów i których drogi przecinały się z Bezimiennym. Teraz też mogą i w związku z tym mogą stanąć albo po stronie Rhobara III albo po stronie Rybaka. Lee w głębi ducha jest rojalistą (tak mi się wydaje) więc jego miejsce przy Rhobarze III co nie zmienia faktu, że jest dumny i chętny władzy jakiej na niewielką skalę zasmakował dowodząc Najemnikami. Może w ostatecznym rozrachunku zmienić front i stanąc po stronie Rybaka. Magowie Wody to Ci co trzymają pieczę nad równowagą. Co prawda ta równowaga polega na tym żeby Dobro było na Ziemii a Zło siedziało cicho w jakimś kącie, najlepiej pod kloszem z Bariery, ale pewnie pojawią się by wspomóc Rybaka. Biedny nasz Bezimienny Rhobar III ma od początku przerypane ale sam sobie winien. Dobro zatriumfuje, Zło szczeźnie. A Xardas jak zwykle dopnie swego i bez większego uszczerbku przetrwa do następnej części Gothic. Przy okazji dyskusje nad tym czy będziemy Bezimiennym czy inną postacią są bezsensowne. I tak jesteśmy sumieniem, rozumem i wolą Głównego Bohatera jakby się on nie nazywał w grze. To MY na podstawie wiadomości z otaczającego świata gry wybieramy drogę. Póki mu nie powiemy co ma robić i gdzie iść co najwyżej będzie drobić nóżkami w miejscu i narażać się na ciosy wrogów i ukąszenia zwierzat. Nawet się opędzać nie będzie, więc czy się nazwie go Bezimiennym czy Jasiem Wędrowniczkiem co to zmieni. Losy Bezimiennego się już w zasadzie wyczerpały. Jest Rhobarem III. Czas na nowego Bohatera z kilkoma nowymi przyjaciółmi i wrogami ale też z kilkoma starymi postaciami aby nawiązać do poprzednich części. No i znowu długi post. Ciekawe czy kiedyś dostanę za to baty od moderatora ;)
 

Sluger

Member
Dołączył
17.11.2008
Posty
144
Jeżeli Gothic 4 ma być prasquelem, to pewnie nie będzie Świętej Czwórcy. Bezim nie można wtedy chodzić bo przecież przez kilka miesięcy przed trafieniem do koloni siedział w pierdlu, a jego wcześniejsza historia nie może być opowiedziana bo pewnie dowiedzieli byśmy się jak on się nazywa i beziego trafia szlag. Twórcy mogli by dodać takie smaczki jak np. gazete gdzie jest nagłówek: "Żona Króla Robhara została zamordowana, Lee trafia do koloni" i takie tam :p
 

Hadler

Member
Dołączył
12.2.2010
Posty
199
Starzy przyjaciele, na pewno będą.
Diego będzie władcą Varantu, a w każdym razie będzie władać swoim imperium handlowym,
Milten dalej będzie dobrym przyjacielem i doradcą Rhobara III,
Lestera na pewno spotkamy, gdy będziemy próbować kupować jego bagienne ziele :) ,
Lee będzie zapewne generałem armii królewskiej,
a Gorn jego zastępcą,
Angar też pewnie zaszyje się gdzieś na pustyni,
Magowie Wody będą próbowali utrzymać równowagę i tym razem będą przeciwko Rhobarowi III,
Lares założy swoją własną gildię złodziei,
Thorus będzie uciekał przed wojskami Rhobara, wraz ze swymi orkami,
Inog i Anog dalej będą władać Silden i Geldern (oczywiście Rhobar będzie miał największą władzę)
Xardas znowu będzie odgrywał ważną rolę w Arcanii,
To chyba wszyscy nie?
 

Spike

New Member
Dołączył
17.7.2010
Posty
25
Piszecie że ich spotkamy na kontynęcie z Gothica 3. To gdzie wkońcu będzie rozgrywana akcja G4? Czy poprostu bedziemy mogli wrócić tam?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Starzy przyjaciele Bezimiennego
Rhobar, kiedyś Bezimienny Bohater, posiadał zaufanych towarzyszy od wielu lat, którymi byli Diego, Gorn, Milten i Lester. Pomagali mu oni w zjednoczeniu kontynentu. Rhobar od przybycia na wyspę Argaan nie odezwał się ani słowem, a jego przyjaciele z niewyjaśnionych przyczyn zostali wyrzuceni z królewskiego otoczenia.


Starzy bohaterowie nie mogli tolerować takich działań. Diego postanowił pomóc mieszkańcom wyspy, poprzez szmuglowanie potrzebnych im towarów ze statków wojennych Myrtany. Gorn, zwolennik silnego dowodzenia, zaciągnął się jako najemnik barona Stewark. Milten osadził się na południu wyspy, w miejscu zjednoczenia trzech rodzajów magii (ognia, wody i światła) jakim jest Wielkie Drzewo. Lester początkowo wyruszył z Miltenem, ale nie zatrzymał się razem z nim i braćmi Tooshoo. Wolał wyruszyć głęboko w bagna i toczyć tam proste życie pustelnika.
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Ja bym chchiał spotkać:
-Xardasa
-Lee
-Diego
-Miltena
-Gorna
-Laresa
-Lestera
i kilku innych starych przyjaciół.
 

Spike

New Member
Dołączył
17.7.2010
Posty
25
Trzeba pamiętać o tym że zapewne będą oni traktowali nas nieco inaczej. Wkońcu gramy innym bohaterem. Jestem ciekawy jak będzie on im się przedstawiał. Jestem ciekawy jak twórcy to zaaranżują. Mam nadzieje że nie będzie to coś w stylu - Cześć jestem... - Zamknij gębe jak do mnie mówisz. Jeśli od razu okaże się dla nich że jest on bezzimieny pewnie zaczną się jakieś wywody. Ale tych co chciałbym spotkać to tak. Napewno Gorn. Uwielbiam jego styl bycia to że jest hardy. No poprostu swój chłop! :D Chciałbym jeszcze spotkać diega, zawsze był sprytny i miał łeb do interesów. Nstępną osobą, która chciałbym zobaczyc w G4 jest Milten. Mądry i rozsądny. Wymieniłem już 3 przyjaciół starego beziego. Ale nie, nie zapomniałem o Lesterze. Jego nie chce zobaczyć, zawsze działał mi na nerwy. :p
 

Kairen

New Member
Dołączył
30.7.2010
Posty
2
Ja uważam że powinni być Diego, Lester, Milten, Gorn (najlepsi przyjaciele naszego Burego Zenka :)), Xardas (nasz dawny mentor) oraz starzy znajomi czyli Lares, Lee, Angar i inni.
 

Vender

Member
Dołączył
31.7.2010
Posty
116
Jeśli dobrze pamiętam to na E3 było potwierdzone że spotkamy Diega, ma on być swoistym mentorem nowego bezimiennego. Trochę to naciągane, prawda?
Ja chciałbym spotkać
Na pewno Gorna, Diega, Miltena i Lestera
Choć jeśli ich spotkamy to gra będzie bardzo naciągana. Bo co w końcu może łączyć najmądrzejszego maga, potentata bagiennego ziela, najbogatszego człowieka na globie,generała wojsk królewskich i bezimiennego pasterza.
Jedynie Gorn jakoś do tego pasuje, pochodzi z wysp południowych i jest generałem, może być np. przeciwnikiem naszego bohatera.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom