Przyjaciele

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Jak myślicie kogo spotkamy w gothic 4, kogo chcielibyście spotkać w gothic 4 ;)

Ja osobiście myślę, że spotkamy starych znajomych, jeśli nie bedzie to prerquel.
Chciałbym spotkać diega, miltena, Lee, Gorna :)
Jesli akcja potoczy się po wydarzeniach z Gothic 3 to jest szansa, że ujrzymy ich jeszcze.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Jeśli nie spotkamy całej 4 Milten, Gorn, Diego, Lester...to ta gra u mnie przepadła
Oni po prostu MUSZĄ BYĆ w G4......są z nami przez każdą kolejną część
mniej lub bardziej zależni ale są.....W G3...po rozstaniu w Ardeii strasznie mało okazji do spotkań z nimi.
Dla mnie Polowanie z Diego w Bradze i zero jakieś połączonej fabuły to kicha tak jak odbicie Gothy z Gornem...za mało
W G1 nasza historia sama w sobie przeplatała się z nimi co było fajne...nawet w G2 było też więcej tego niż w G3
pod tym względem..nie wyobrażam sobie braku najważniejszych postaci...
 

Bubda

Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
73
Popieram veeda. 4 musi być. Razem z nimi przeżywaliśmy wszystkie 3 części i zawsze mogliśmy liczyć na ich pomoc(kamienie ogniskujące, odbijanie kopalni w kotle, dostanie się do starego obozu, dwór Irdorath) No i musi byc Xardas:p Nie miałbym nic przeciwko gdyby byli również magowie wody(niektórzy, sam Saturas mówił, że jest już stary), no i jescze do gustu przypadł mi Angar:)
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
No cóż, oczywiście chciałbym, aby Gorn, Diego, Milten i Lester byli, ale jednak chyba będzie to niemożliwe z powodów fabularnych a szkoda. Angara polubiłem również. Ale już nastawiam się na to, że ich nie będzie. Mam nadzieję, że aż tak bardzo seria na tym nie straci.
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Zapomnieliście o Lesterze n00bki :p Ja jakoś za nim nie przepadałem, ale jest z ekipy więc też niech będzie :D Jestem wogóle za tym, aby 4 część była dalej z Bezimi resztą Armii :p Lee, Gorn, Diego, Milten, Lester, Angar O Xardasie nie mówie, bo ja uważam, że on zdrajca :D Saga jak trwa to musi być dalej z tym wszystkim, całym klimatem i postaciami :) Choć G3 miał minusik tego, że za mało z przyjaciółmi mieliśmy akcji <_< Owszem, uważam również że G4 może być już nudnawe, że kolejny raz ratujemy świat tym samym Hero :p Tak więc jak ma powstać nowy wątek, to już bez nikogo znajomego :) Byle by te nikt nie wpadł na pomysł uśmiercenia np. Beziego i paru przyjaciół pod koniec G4 i zakończył w ten sposób całą sagę, bo chyba umrę z tego powdu ;/ Pozdrawiam
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Jeżeli G4 będzie kontynuacja G3 to wątpie na spotkanie znajomych, oprucz Xardasa. Bo Bezi opowiadał o nich tak jakbyśmy już więcej nie mieli ich spotkać. Np. Diego został najbogadszym kupcem w Bradze.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Z tego co mi wiadomo, to mają to być przygody przed barierą itp.
Czyli nie ma pewności co do przyjaciół i wrogów.
W końcu przed barierą to dopiero przygotowania do wojny, a z przyjaciółmi nie wiadomo.
Ale jakbym miał wybrać kogo zobaczyć to:
- Bezimienny (Bury Zenek)
- Milten
- Diego
- Lester
- Lares
- Ur-shak czy jakoś tak (gadający ork)
I jeszcze kilku :)
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Jeśli spotkamy kogokolwiek znanego nam z poprzednich częsci to ewentualny brak jakiegoś npc jestem w stanie wybaczyć.
Choc przyznam że bez czwórki naszych przyjacioł gothic nie będzie gothiciem.
Powtarzma sie ?? :p
 

smog1996

Member
Dołączył
21.9.2007
Posty
45
z pewnościąbędzie cośz xardasem ale reszta przyjaciół została w gothic3 no chyba że będzie tak że nagle zobaczymy diega gorna i reszte bezi zapyta skąd tu sięznaleźliście a oni powiedzą że niewiedzą i koniec możliwe że tak będzie albo bezi pozna nowych wspaniałych przyjaciu którzy z nim zetkną sie ze śmiercia lecz poczekamy zobaczymy co będzie
 

Bubda

Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
73
CYTAT(smog1996 @ 19-12-2007, 14:18) [snapback]162697[/snapback]
bezi zapyta skąd tu sięznaleźliście a oni powiedzą że niewiedzą i koniec możliwe że tak będzie albo bezi pozna nowych wspaniałych przyjaciu którzy z nim zetkną sie ze śmiercia lecz poczekamy zobaczymy co będzie



Moim zdaniem idotyczne. Po pierwsze mamy małe szanse na bezimiennego, a po drugie jeśli już by był to na pewno nie z nowymi przyjaciółmi...:|
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Jakbym mógł (w przenośni :p)to bym dodał każdego przez was wymienionego. Ale, że nie gramy naszym Bezimiennym i jest to akcja przed to wątpię byśmy spotkali wielu starych znajomych. Jeśli nawet to na pewno nie będą nas znać. Może ich poznamy lub pomożemy, ale wątpię czy będzie z tego taka przyjaźń jak mamy w Gothicu 1, 2, 3.

Pomarzyć jednak można.

Pozdro. :)
 

smog1996

Member
Dołączył
21.9.2007
Posty
45
a czemu niebędą nas znac i czemu niema to byc tak przyjaźń jak kiedys??? :eek:
 

Szakall

Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
100
U mie jak nie bedzie juz diego gorna miltena lee itd to gra juz bedzie niefajna moim zdaniem.
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
Hm.... właśnie mam jak reszta nadzieję, że spotkamy starych kumpli, ale poznamy ich od nowa. Dowiemy się, czemu trafili do kolonii. Ale skoro będziemy innym bohaterem to nie będziemy ich raczej znać, a oni nas.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Uważam że nasi starzy przyjaciele powinni być w G4... Jak dla mnie nawet gdybyśmy ich poznawali przed powstaniem bariery. Gdy jesteśmy zupełnie innym bohaterem. Całkiem by mi to pasowało poznawanie ich historii itp. Jeśli jednak miała by to być kontynuacja to cóż.. Tutaj raczej ich już nie zobaczymy. Chociaż tworzenie nowej przyjaźni z innymi ludźmi też mogłoby być niezłym pomysłem. Już nie Lester, Diego, Gorn, Milten a jacyś zupełnie nowi. I wcale nie musieli by to być jacyś herosi. Nawet jeśli byliby zwykłymi obywatelami lub nawet biedakami, mi by to się podobało.. Ale to tylko moje zdanie. Mam nadzieję że twórcy się postarają..
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Gra bez Miltena Gorna Lestera Diego to nie gothic a bez Beziego to już dla mnie załamka.No ale ja zagram w to nawet jeśli bedzie to prequel.Oczywiści chciałbym zobaczyć jeszcze innych Xardasa Angara Vatrasa Laresa Lee Wilka Pyrokara Lorda Hagena Giriona Bromora Lora Andre Skipa itp.
 

Nordmar

New Member
Dołączył
27.6.2008
Posty
16
Veed powiedział, że jak nie spotkamy Miltena, Diego, Gorna i Lestera to ta gra przepadła ja tylko dodam, że jak nie będzie głównego bohatera Bezimiennego to mogą Gothica 4 w ogóle nie wydawać.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Wrzód kontratakuje! :D
nie no ja licze ze beda:
- Lee
- Lares
- Milten
- Gorn
- Lester
- DIEGO :D
no i Angar jak zabraknie zwlaszcza kogos z 4 przyjaciol to juz nie bedzie Gothic.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Mysle ze nasi starzy przyjaciele czyli Diego, Milten, Gorn i oczywiscie Lester powinni sie znalesc w Gothic4. Chcialbym rowniez spotkac Anagara , Lee oraz Laresa. Oczywiscie nie wiadomo czy ich spotkamy ale bez nich gothic nigdy nie bedzie taki jak poprzednie czesci
 

Qiubi

New Member
Dołączył
29.6.2008
Posty
25
Nie wiem co wam sie podoba w Angarze :huh: Po prostu postać która znała Beziego, jak wiele innych . Oczywiście musi być 4 czyli Diego, Gorn, Milten. Lester. Jeżeli chodzi o Lee Laresa to nie wiem prawdopodobnie Lee zostanie generałem Beziego i dowódcą jego gwardii przybocznej. Lester, zaś będzie dalej złodziejem i pewnie, gdzieś go spotkamy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom