Prorok

Status
Zamknięty.

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Witajcie wszyscy użytkownicy naszego znamienitego forum ^^. Jak zapewne każdy wie, od jakiegoś czasu trwały prace nad gazetką. Po wielu trudach, udało się. Mamy nadzieję, iż docenicie naszą pracę i przynajmniej każdy to przeczyta : ).
Pragnę tutaj złożyć podziękowania dla Abisynki, za pomoc w sklejaniu naszego Proroka : ).
Co by tutaj więcej pisać, podjęliśmy się pracy i skończyliśmy , mamy nadzieję że wszystkim się spodoba i wciągnie, a czytania jest sporo.
>>>CLICK<<<


Po przeczytaniu zapraszam do wyrażania swoich opinii w tym temacie ^^

Kolejne numery już wkrótce...

Pozdrawiam, AS.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Bardzo, bardzo się cieszę, że w dniu dzisiejszym mogłem sobie przy kawie usiąść i przeczytać pierwszy numer gazetki.
Jestem pozytywnie zaskoczony waszymi felietonami. Bojan i jego zdanie muzyczne pierwsza klasa. Zignar ciekawa publicystyka. Tycz i jego dzieło pozytywnie mnie zaskoczyło i pokazało, że ten dojczland ma sporo oleju w głowie. Na prawdę kawał dobrej roboty. Oczywiście stwierdzę, że przydałaby się wam solidna korekta, bo wkradło wam się sporo chochlików do tekstu.

Nie mniej. Pierwszy numer na spory PLUS.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Ano.
numer dobry. Co prawda oglądnąłem tak pobieżnie bez wgłębiania się szczegółowo w treść.
Zróżnicowane tematy, nowości, dobry warsztat redaktorów. Ogólnie spoko. Muzyka, poezja, konkretne artykuły. Podoba mi się.
Twórzcie dalej ;] Dobrze wam idzie.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Ogromny progres. Pamiętam pierwsze numery Waszych gazetek ( nie tylko tych ogólnie dostępnych ) i to co teraz prezentujecie w Proroku jest na prawdę czymś godnym polecenia i uwagi.
Keep up the good work guys :)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Cieszę, że się podoba. To daje motywację na następne numery :).

Zapodaje wersje online - http://gothic.org.pl/wewnetrzne/prorok-nr.1.html
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Jak komuś się nie chce ściągać, lub chce poczxytac online. To zapraszam na naszą głowną. Tam jest dział gazetka i wersja online.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
jestem pod wrazeniem gazetki, prezentuje się naprawdę bardzo dobrze, co prawda jest tam parę małych niedoróbek ale to drobiazgi. wiadomo kolejne będą miały znacznie mniej tych drobiazgów lub wcale :)
nie zdążyłam jeszcze w całosci jej poczytać, poprzeglądałam ją i tak pobieżnie oczaiłam to co mi sie od rzu rzyucało w oczy.
jestem z was dumna i czekam na kolejne nymery proroka

btw
Pragnę tutaj złożyć podziękowania dla Abisynki, za pomoc w sklejaniu naszego Proroka : ).
oj tam tylko trochę pomogłam /mowiąc co gdzie i jak/ to zig ją sklejał :)
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Gazeta świetna, przeczytałem całą. Szybko się uwinęliście.
No troszkę błędzików jak już ktoś zauważył, ale czyta się przyjemnie.
Wywiad z Szefem wszystkich Szefów bardzo ciekawy. Fajnie się czyta przygody Kacapa.
O świętach fajny artykulik, taki hm życiowy.
No spamerzy zawsze byli i będą, ciekawe przykłady ;)
Nowostki, dział obowiązkowy.
Gildie, jak najbardziej, może zgłosi się noworoczny nabór.
Muzyczki, tak kolędy i piosenki świąteczne, w końcu mamy Święta.
No i zakręcony kącik Ticza, z którego zrozumiałem bardzo mało bądź nic, ale dział rozrywkowy też musi być.

Czekam na kolejny numer, Dobra robota. !!
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Proroczek bardzo sympatyczny. czyta się przyjemnie...tylko za dużo literówek :p
oby tak dalej :)
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Fajnie się czyta, niektóre artykuły są śmieszne. Jak prawie każdy wspomniał, literówki. Najbardziej kłują w oczy w spisie tresci. Bardzo dobre wykonanie, chopć mogłoby być lepiej :)

Good job.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
http://gothic.org.pl/forum/gazetka/2.pdf

Drugi numer gazetki. A w nim:

1. Wywiad z Dragomirem i jego krótka charakteryzacja.
2. "Dlaczego siedzisz na Gothic Up?"
3. Co nowego
4. Słuzbia zdrowia - felieton wersusa
5. Kącik muzyczny
6. Nonsensopedia

Następny numer za miesiąc a w nim nowe działy. Zapewniam was, że ciekawe. Warto poczekać ;).

Oczywiście do otworzenia gazetki potrzebny jest program obsługujący format pdf (Adobe Reader) no i chwilę cierpliwości po kliknięciu w link, zanim się wszystko zbuforuje.
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Jak zwykle spoko to wyszło :D Zig, pisałem do ciebie, że chcę należeć do redakcji. Napisz do mnie na PW albo GG.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
IMO porażka. Pełno błędów stylistycznych i interpunkcyjnich, w nonsensopedii przekleństwa są zbyt często używane. A propos nonsensopedii- jak nazwa wskazuje to jeden wielki nonsens. Nie chciało mi się nawet czytać do końca, bo pogubiłem się w chaotycznie złożonych zdaniach. Koniec strony 4 jest przycięty i nie ma go na stronie 5. Tekst AS'a nie jest na poziomie. Najbardziej spodobał mi się wywiad i felieton.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Spokojnie to dopiero 2 numer. Na pewno każdy kolejny będzie lepszy. Ten numer też przeczytałem cały i podobał mi się.
Nadal uważam że odwalacie kawał dobrej roboty, róbcie tak dalej. Miło poczytać taką gazetkę.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Moim zdaniem jest spoko. Poza paroma mankamentami i błędami. Ogólnie miłe dla oka. Czyta się też przyjemnie. Dział Nonsesopedia pozbawiony sensu moim zdaniem z całym szacunkiem dla pomysłodawcy i wykonawcy ;[.
Ale bądź co bądź dobra robota i oby tak dalej a nawet i lepiej.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Dyskusja wyczerpana.Temat został z tego powodu zamknięty. Jeśli chcesz tu pisać, poproś moderatora o otwarcie tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom