Problem Z Odpaleniem Na Windows 7

Iorven

Wiedźmin Misiak
Dołączył
10.4.2014
Posty
94
Hej. Wie ktoś może jak odpalić Gothica na windows 7? Mam z tym cholerny problem, a chciałbym zagrać.
 

Cicatrix

New Member
Dołączył
4.4.2013
Posty
15
Iorven napisał:
Hej. Wie ktoś może jak odpalić Gothica na windows 7? Mam z tym cholerny problem, a chciałbym zagrać.
Uruchom grą jako administrator w zgodności z XP i:
1. Jeśli pojawił się proces Rundl32, to uruchom grę ponownie, po czym ją zminimalizuj i zamknij ten proces.
2. Jeżeli go nie ma, to zamykaj po kolei procesy użytkownika (zacznij od antywira) oczywiście przy "odpalonej" grze. W sytuacji, gdy w pewnym momencie Gothic samoistnie się włączy, to znaczy, że ostatni zamknięty proces go blokował i będziesz musiał go za każdym razem wyłączać.
 

Iorven

Wiedźmin Misiak
Dołączył
10.4.2014
Posty
94
Próbowałem i jednej i drugiej rzeczy, bo wyczytałem o tym na innych forach. Nie pomogło mi. Nawet dziś zaktualizowałem sterowniki i też lipa.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Wersje GOG oraz te z zestawu "Saga Gothic" zostały tak zmienione, że działają na nowych systemach.
Jeśli nie działa powinno pomóc zainstalowanie STARSZYCH sterowników do karty graficznej. Sterowników takich by wspomagały akurat Gothic'a.
 

Iorven

Wiedźmin Misiak
Dołączył
10.4.2014
Posty
94
Szkel ja właśnie mam te stare wydania pudełkowe jeszcze na płytach cd. Mam je już dość spory czas. Cóż. Chyba będę musiał zakupić te nowe wydania.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Ja musiałem dorwać Saga Gothic bo stare wersje nie chciały się uruchomić lub się po chwili wyłączały.
 

Don Esteban

Husarz Wiedźmin
VIP
Dołączył
24.2.2014
Posty
182
Ja mam Windows 7 Home premium i posiadam również stare wydanie Gothic 1, które ładnie mi działa, bez niczego.
Spróbuj ustawić z zgodnością z windows xp serwice pack 2
 

Iorven

Wiedźmin Misiak
Dołączył
10.4.2014
Posty
94
To też robiłem. Nic nie dało. Szukam dalej na innych forach. Kiedyś pamiętam, że jeszcze przed formatem zmieniałem coś w dokumentach i wtedy śmigało, ale nie pamiętam co.
 

Iorven

Wiedźmin Misiak
Dołączył
10.4.2014
Posty
94
Wybacz Yeed, ale ja nie znam angielskiego. Nawet się go nie uczę w szkole. Pomogło mi wczoraj coś, co nie spodziewałem się, że może pomóc. Zainstalowałem playerkida i działa. Boli tylko fakt, że muszę czekać za każdym razem równo 5 min zanim się odpali, ale śmiga.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Nie wiedziałem :)  Będę pamiętał na przyszłość ;)
 

Drago666

New Member
Dołączył
12.6.2015
Posty
4
Witam. Mam trochę inny problem. Chciałem pograć sobie w Gothic a i przypomnieć stare dobre czasy, wszystko ładnie się zainstalowało lecz po uruchomieniu gry wywala mi błąd Access Violation. 
 

Drago666

New Member
Dołączył
12.6.2015
Posty
4
Niestety to już próbowałem i nic to nie dało. a na innych forach przeczytałem ze na win7 64 bit. nie działa. i nawet przyznam szczerze że użyłem tego fixa co tak chwala ale tez nic. 
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
jeśli masz podzielone na dwie partcje to spróbuj na tej drugiej gdzie nie masz win, moze zadziala
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Jeśli nic nie działa załatw sobie wersję GOG, która na pewno będzie sprawna.
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Ja bym jeszcze doinstalował System-Pack.
 

Drago666

New Member
Dołączył
12.6.2015
Posty
4
zainstalowałem na drugiej partycji ale jest to samo.  Dark Fenix a gdzie można znalesc tego system-packa?
 
Do góry Bottom