Problem Z Odpaleniem Na Windows 7

DMGreen1819

New Member
Dołączył
28.7.2015
Posty
3
Witam, mam problem. Zainstalowałem Gothica, systempack do g1, te pliki .dll z system oraz GothicKit. Gdy odpalam wyświetlia mi się komunikat "Nie znaleziono punktu wejścia procedury ReleaseDDThreadLock w bibliotece.dll". Klikam OK i odpala się okienko GOTHIC loading... i po chwili wyrzuca mi crasha na tyle mi to wygląda, że to crash. SS: http://scr.hu/4w8l/ohtnn Proszę o pomoc!!!
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
O jakich plikach .dll mowa?. Instaluje się systempack i normalnie uruchamiasz grę. Opisz dokładnie co po kolei instalujesz.
 

DMGreen1819

New Member
Dołączył
28.7.2015
Posty
3
Jak zainstalowałem Gothica to wrzuciłem pliki z system32. Te 4 dll. d3d8.dll, ddraw.dll <-- w tym tkwi chyba problem, libwine.dll, wined3d.dll, później zainstalowałem PlayerKit do gothica i na końcu g1 systempack. 
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Po co wywalałeś pliki z folderu systemowego? Prawdopodobnie rozwaliłeś sobie windowsa a przynajmniej jego część.
 

DMGreen1819

New Member
Dołączył
28.7.2015
Posty
3
Dark Fenix, te pliki wrzuciłem do folderu z Gothiciem. Pobrałem je z internetu...
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Nie wiem skąd wymyśliłeś te pliki. Najlepiej usuń całego gothica, wszystkie związane z nim pliki. Następnie zainstaluj go na nowo i doinstaluj systempack, bez żadnych dodatkowych plików.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Jak ci wyskakuje problem z dll to znaczy, że masz coś ze sterownikami. Najlepiej sprawdź czy masz wszystko zaktualizowane bo może tutaj leży problem.
 
Do góry Bottom