Problem- Trawa

Status
Zamknięty.

troyan

New Member
Dołączył
28.11.2006
Posty
5
Witam!
Ostatnio grajac w G3 natknalem sie na pewna irytujaca dla mnie rzecz. Otoz trawa nie wyglada tak jak powinna wygladac. Jest za ciemna.
Ustawienia na jakich gram:

screen 1

Trawa u mnie wyglada tak:

screen 2

A powinna wygladac tak:

screen 3

Jakas rada jak zrobic normalny kolor trawy?
Pozdrawiam!
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Przecież ta trawa normalnie wygląda. Takie miejsce po prostu, że zrobili tam troszkę ciemniejszą. Nie wiem, dlaczego ci ona się nie podoba <_< . Nic na to nie poradzisz. Chyba, że w opcjach monitora rozjaśnisz ekran xD.
 

troyan

New Member
Dołączył
28.11.2006
Posty
5
Ta trawa wszedzie tak wyglada. Ogolnie nie podoba mi sie ten kolor :p. W demie byla jasniejsza...
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Ja Ci powiem tyle. Nie przejmuj się takimi szczegółami. Bo niedługo zaczniesz pisać dlaczego drzewa mają kolor jasno-brązowy a nie ciemno-brązowy. Co z tego że wszędzie jest taka? Ja mam dokładnie taką samą i nawet nie tego nie zauważyłem.. Więc nie rozumiem po co zakładałeś ten temat. Albo jak powiedział Rangiz, rozjaśnij sobie monitor xD
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Na kolor trawy moze miec tez wpływ pora dnia czy nocy oraz warunki atmosferyczne, a to moim zdaniem dodaje grze smaczku.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
A ja myslalem ze u wszystkich na high detail trawa polyskuje... widac sie mylilem, plaska jak mario...:p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom