Prośby O Avatary I Sygnaturki

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Zmiana zdania. Proszę o ładny, patriotyczny avek i sygnę. "Na poważnie", nie jak u Bojki.
 

Bosski

New Member
Dołączył
19.12.2010
Posty
1
Witam, prosiłbym bardzo o zrobienie sygnaturki. Chciałbym by na niej znajdował się ten obrazek :
http://img704.imageshack.us/img704/1209/45199245.jpg, jakiś fajny napis Bosski i również napis LOUPS -WATAHA [L-PP], s3. Bosski to mój nick w grze LOUPS - WATAHA [L-PP] to klan w którym jestem oraz s3 to jest serwer na którym gram. Taka sygnatura musiałaby mieć wymiary : 550 na 150/ 55 kb.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
http://gothic.org.pl/forum/index.php?/topic/20064-regulamin-tematu-proby-o-avatary-i-sygnaturki/

Przykro mi, musisz jeszcze trochę popisać : )
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Jakby komuś się chciało, to byłbym wdzięczny za zrobienie sygnaturki i w tym samym stylu avatara. Wymiary sygny 450x200, avatar tradycyjnie.
Zdjecie: http://www.ecobachillerato.com/webquestseco/grupo7/aragorn.jpg
Najlepiej w sygnie pomniejszony, żeby była widoczna jego spora częśc.
W Avatarku wystarczy popiersie.
Do tego jakiś fajny styl napisu "Binek". Wszystko inne według własnego uznania.
 

Muzin1234

Member
Dołączył
17.5.2010
Posty
130
Avatara nie dałem rady ale masz gifka jeśli ci się spodoba sygne .. Łop

anigifcrc.gif
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Dzięki, ale jakbyś mógł jednak trochę zmniejszyc ten obrazek, bo jest taki trochę spłaszczony. ;)
Byłbym wdzięczny.
 

Riff

New Member
Dołączył
19.12.2010
Posty
26
Cześć. Jako, że mój GIMP nie działa, potrzebuję pomocy.

Otóż mam ten obrazek:
vance.png


I oto co chciałbym zmontować:
1. Usunąć ten znak wodny w lewym górnym rogu (Gta-series.com).
2. Następnie rozjaśnić wodę i zwiększyć kontrast całego obrazka.
3. Zmniejszyć obrazek do szerokości 350 pikseli i odpowiedniej wysokości.
4. Dodać jakąś fajną, pasującą ramkę.
5. Można też dodać gdzieś napis Riff czcionką z Vice City (download) - tutaj liczę na kreatywność grafika. Poproszę o wersję z napisem i bez.

Ma to wszystko oczywiście ładnie wyglądać. Roboty nie jest dużo, bardzo proszę o zmierzenie się z tym. ;) Pozdrawiam.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Czcionka moim skromnym zdaniem nie pasuje. Ramkę dałem najprostszą z możliwych (ale chyba nieco grubsza by się przydała - jak coś mogę poprawić).

beznapisu.jpg


znapisem.jpg
 

Riff

New Member
Dołączył
19.12.2010
Posty
26
Kolory są bardzo fajne, jedyne co mi nie pasuje, to kadr. Przesuń go tak, by widać było więcej Tommy'ego (w niebieskiej koszuli) i mniej motorówki. A co do tego napisu - przydałoby się jeszcze wygładzić krawędzie. I jeśli masz jakiś inny pomysł na napis, to zrób proszę. A tak w ogóle to dzięki, że coś zrobiłeś. :p Pozdrawiam.
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Siema, potrzebuję Pandy bez podpisu, szerokość 90 px, wysokość 80 px. Fajna że była, i prawdziwa, a nie jakaś kungfu :)

Czółko.

Edit: Kolorystyka żywa (może być nawet ta panda obok, jeśli ją zmniejszycie), napisów brak, zdjęcie już wspomniałem, że z życia wzięte.
 

Havajan

Ojciec Chrzestny
Dołączył
10.1.2011
Posty
78
Ej Pand, a może być mój avatar "Anty Panda"? ;D

pandapandapanda.png

90px × 80px
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Dobra a oto moja prośba:
-ma to być avatar
-ma przedstawiać szczura (animowanego lub zwierzę)
-w lewym górnym Rogu ma się znaleść napis Szczur

To tyle.

Liczę na szybkie wykonanie :)
 

Havajan

Ojciec Chrzestny
Dołączył
10.1.2011
Posty
78
Zwykły, prosty, bez srania po kontach, z estetycznym i czytelnym napisem.

szczurrr.png

<Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie trzeba kliknąć prawym i "Pokaż obrazek" bo tak o, to jest mniejszy i mniej wyraźny.>
120px × 120px
 

GothicBoGothic

New Member
Dołączył
6.12.2010
Posty
15
Ja poproszę o awatara z głównym bohaterem z gry ,,Risen''.Możecie tam jeszcze dodać coś od siebie.
Ed@Down@: O jacie! Dopiero teraz to zauważyłem,proszę usunąć posta jak by administracja miała czas.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
http://gothic.org.pl/forum/index.php?/topic/20064-regulamin-tematu-proby-o-avatary-i-sygnaturki/

Przypominam wszystkim, że ten regulamin nigdy nie przestał obowiązywać! A osoby wykonujące grafikę proszę o nie spełnianie próśb osób, które się do niego nie stosują.
Dziękuję.

Ave
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Sorry, ale nie spodziewałem się regulaminu do tematu gdzieś za tematem, a nie w pierwszym poście:D

Edytnąłem już swoją prośbę więc proszę wszystkich, którzy już o mnie zapomnieli bo jestem zły i nieregulaminowy o ponowne rozpatrzenie prośby.

O, nie zauważyłem. Havciu, piękny, dzięki Ci >3

Ale jakby ktoś był natchniony i chciał inną zrobić, to też go będę lofciał ^^

Czółko.
Edit: Jak jeszcze ramkę wytniesz, to będzie całkiem słit;*;);p
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
3< Tak myślę, że może by lifting zrobić i kolorki wyostrzyć (tej pandzie obok też), ale to chyba umiem sam zrobić hihihi^^
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
MA byc to sygnaturka.
Ma to być rycerz w zbroii lub wiking ( kompletnej) w jesdnej z rąk ma trzymać miecz.
Po lewej stronie ( na dole) ma znajdować się napis : Szczur, czcionka napisu według uznania grafika.
Tło: ma to byc pustka albo jakis las.
Wszystko oprawione w ładną ramke.
Prosiłbym o linka całej pracy.
Kolorystyka raczej jasna.

Licze na szybkie wykonanie, z góry dzięki!
 
Do góry Bottom