Prośby O Avatary I Sygnaturki

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Dariuś, logo wyje*ane w kosmos, ale ja zrobiłem straszną głupotę.
Nie każdy wie że gram w Wolfenstein: Enemy Territory, a obrazki jakich użyłaś są z Enemy Territory Quake Wars xD
Mój błąd, logo śliczne ale nie pasuje do tego klanu :D
Przepraszam że się męczyłaś ;p

Więc dla kogoś kto jednak będzie miał ochotę mi pomóc, chodzi o Zwykłe ET ;p
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Dobra, ja zrobię nowe :p
Faktycznie, nie wiedziałam, że to się czymś różni, nie gram w ET. Ale poszukam grafiki z normalnego ET i spokojnie spróbuję zrobić ;)
OK? ^^
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Jasne, jak masz chęci i wenę to normalnie Cię uściskam :*
W sierpniu będę w Katowicach więc po ten uścisk możesz się zgłosić :D
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
szczuruś może coś takiego :p nie mam siły nic wymyślić, bo dziś w ogóle nie spałam... ^^

sdvdzfvd.jpg


A mnie w sierpniu nie mam, więc mnie uścisk ominie ;(( ^^ Nie no wrócę przed 20, a Ty kiedy będziesz w Kato? :D
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Z loga na pewno skorzystam, chodziło mi tylko o to żeby na stronce nie było takiego paintowego ;p
Kumpela dziś też kilka log ( logów, logóóf xD czy jak to się odmienia ) zrobiła, więc wszystko co mam wrzucę jako gif czy coś, tak żeby każda z prac była jako tako widoczna :)

Jakoś 14 sierpnia chyba wpadnę i zostanę na kilka dni u kumpla, ma klucze do mieszkanka dziadków chyba w Katowicach właśnie.
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Nadszedl czas na jakas fajna sygnaturke. Poprosilbym o zgrabna sygnaturke o tematyce deskorolka.

Rozmiar: szerokosc 350px, wysokosc jaka wyjdzie
Kolorystyka: white, black n red (z tym ze red troche wyblakly)
Napisy: w jakims fajnym miejsu, ladna i zgrabna czcionka, napis Skate or Die
Opis: To tak - skater robiony slidea na rurce (czyli slizga sie po niej). W tle przekrzywiona wieza "ajfla", luk triumfalny i inne znane budowle w nieladzie artystycznym :p Chodzi mi o cos takiego jak np. panorama nowego jorkmu ( http://www.naklejkiscienne.pl/pl/miasto/a/...-jork-panorama/ ), tyle ze te budowle pokrzywione. Wszystko w wyzej wymienionych kolorach. Mam nadzieje, ze da rade zrozumiec to co chcialem przekazac :p

Pozrawiam.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
No cóż... Jako, że mój avek z AC zaginął, bo link wygasł :( mam prośbę do naszych grafików. Tak żeby się nie nudzili ;P.

- Avek
- 160x160
- Materiały: http://c.wrzuta.pl/wm9461/d5a1aa48001feeb7.../0/medieval%202
- Napisy: Elessar
- Inne: zdam się na Waszą wyobraźnię ;)

Gdyby ktoś miał czas i chęci, to byłbym mu baaaardzo wdzięczny ;*.

Ave
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4796
Ja tez bym prosil Avatara w tematyce tej samej czyli piraci z karaibow [johny depp] , ale cos bardziej mrocznego, wiecie te klimaty z filmow. Rozdzielczosc 160x160 i gdzies tam w rogu napis RoMek [tak jak ma El].

Zgory dzienx RoMek

Zgłoszenie nieaktualne
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Witam, prosiłbym o sygnaturkę dla mnie, na inne forum co prawda, ale przejdzmy do konkretow:
- w jakichś rozsądnych rozmiarach;
- wszystko w klimacie Insurgency ( http://insmod.net ), po lewej postać terrorysty z kałaszkiem, na środku ROWER (akurta może być nie z gry, ma być widoczny ;P) po prawej kolejny terrorysta tyle że z kluczem francuskim (widocznym :p) czy czymś innym kojarzacym sie z naprawa
- na sygnie widoczny napis Bicycle Repair Man

Kali dziękować z góry
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Widzę, że sygnaturek nie chce się nikomu robić, dlatego odwołuję poprzednią prośbę i proszę o avek.

Rozmiar 160x160 oraz 100x100 (chodzi o zmniejszenie avka). Tematyka... Sam nie wiem dokładnie o co mi chodzi ;) Najlepiej jakaś kobieta z profilu (taka od klatki piersiowej ^^ w górę - tylko bez jakichś motywów erotycznych) siedząca przy komputerze. Po prostu żeby było ładnie. Kolorystka łagodna, czyli bez jaskrawych kolorów. Prosiłbym też o wersję z napisaem "Broother" oraz wersję bez napisu ;)
 

Plazer

Member
Dołączył
31.7.2009
Posty
55
Przepraszam bardzo, za nie przeczytanie tego regulaminu, i bardzo dziękuje za sygnaturę.

Jeszcze raz przepraszam, dziękuje za upomnienie no i za sygnaturę, napis wystarczy.
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Ja także poproszę o sygnaturkę. Tym razem coś prostego ;) Mam nadzieję, że w końcu uda się komuś ją wykonać.

Rodzaj grafiki: sygnaturka
Rozmiar: 340x140 pikseli
Opis: Chodzi mi o obrazek, na którym od strony pleców widać kilka postaci (3-4), np. wojownik, mag, łucznik etc., a przed nimi bardzo piękny krajobraz. No i np. na górach wyryty napis "Broother" albo tak jak napis "Hollywood". W tle może być też jakiś zamek, góry, łąka itp.
Napisy: Broother
Kolorystyka: Byle nie jaskrawa.

Chodzi o coś takiego z napisem "Broother", jednakże ten obrazek mi się akurat nie podoba (chodzi o te dwie postacie po prawej, brzydkie są) ;)

Final_Fantasy_XIV_motyw_3398426.jpg


EDIT
A jednak się zdecyodałem na to :p Doróbcie do tego jakąś fajną ramkę, napis "Broother" jak go opisałem wyżej i będzie spox. Tylko rozmiar zmniejszcie (tam przytnij, tu utnij, zmniejsz etc.).
 

riodrian123321

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
17.7.2009
Posty
474
A o to moja wersja sygnaturki (ramka prosta, zastosowałem kontrast żeby ożywić obrazek)...

ssssxrd.jpg
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Jettam, taką ramkę sam potrafię sobie zrobić (a nawet lepsiejszą ;)). Napis też taki jakiś słaby... Czarny i do tego niepasującą czcionką. Chyba sam się trochę pobawię. Może coś wyjdzie, ale dalej czekam na coś lepszego - dlatego chętni, zróbcie coś :p

EDIT
I nic mi nie wyszło... czekam na chętnych ;)
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
No i moja sygna już mi się znudziła :) Tak to już ze mną jest. Teraz proszę o coś nowego. Chodzi o to, by do tego obrazka:

acdcjiq.png


...dodać ogień. Moim zdaniem fajnie by wyglądało gdyby ten napis płonął. Nie jest to chyba bardzo trudne :p

PS Tak wiem, post pod postem.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Wiesz, może bym Ci coś skleił... ale przydałyby mi się działające linki, tutaj mam 404 ;]
 
Do góry Bottom