Prośby O Avatary I Sygnaturki

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Plosie :p

komtur2uc8.jpg


KOD
http://img147.imageshack.us/img147/8088/komtur2uc8.jpg


kontur1ov0.jpg


KOD
http://img301.imageshack.us/img301/1729/kontur1ov0.jpg
 
Dołączył
7.3.2008
Posty
101
Mam prośbe niech Daria albo Anioł Stróż zajmą się moim avkiem na serio potrzebuje!
Pisałem już co bym chciał ale powtórze:Bezio w fajnej zbroi i fajny mieczyk,mój nick(bez cyferek)
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Poproszę o avatar w rozmiarach średnio-dużych z tym obrazkiem, ramka może być, ale niech nie rzuca się w oczy i barwy niech się nie wyróżniają. Może występować efekt "rozjaśniania", promieni światła wychodzących od boków avka do środka, ale prosiłbym, aby nie były zbyt widoczne, a jedynie lekko zaakcentowane.
Z góry dziękuję ;).



Pozdrawiam.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Robson a możesz powiedzieć co to jest, jak sie nazywa?? Ponieważ ten obrazek, co ty przedstawiłeś jest za mały, a po dodaniu efektów w ogole nie będzie widać "treści"...
 

Kraver Lynch

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
24.2.2008
Posty
334
Droga Dario,
wiem ze pisze po raz kolejny, ale Twoje prace są świetne, z resztą tak samo jak reszty naszych wspaniałych grafików, tj. Anioł, Vullin, Arminas, itd.
Moja prośba do Avataru i Sygnatury. Niech to będzie coś, hmmm. a co mi tam. Dam wam pole do popisu, zróbcie cos, co do mnie pasuje. Hehe ot taki mini konkurs.
 
Dołączył
7.3.2008
Posty
101
Dario proszę żebyś mi avek zrobiła(fajne avki robisz to ja terz chce :lol: )
No wiesz opis tyle razy pisałem,no ale może też być Koragg z Power rangers Mystic Force(no co?brat6 oglądał,to ja też zobaczyłem i gość spoko wyszedł ;) )
Proszę o szybkię tempo bo bardzo potrzebuje.Pomóż prosze.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
I tak Daria zrobi lepsze ale nudziło mi się więc zrobiłem.. Jeśli coś dorobić/poprawić to mów

koragqs1.jpg


KOD
http://img511.imageshack.us/img511/61/koragqs1.jpg


PS. Koragg rulez xD
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Bezimienny prosze:

daggrondesktopbysailormkj6.jpg


Robson dla Ciebie zrobię potem, bo muszę coś wymyślec na niego :p
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Mam dość trudną do spełnienia prośbę, zlecono mi załatwienie loga dla multigamingu o wymiarach 480x138 468x138 = 948x138.
Tak tak, składa się ono z dwóch połówek. Prosiłbym aby na tym logu pojawiły się motywy z gier takich jak CS 1.6, ET, CoD 4 i napis exodus gaming.
Mam nadzieje że ktoś się podejmie tego zadania ;p
 
Dołączył
7.3.2008
Posty
101
Dzięki AS ten avek wymiata.
A przy okazji Daria prosiłem o Koragga,a nie Dagerrona :lol: .

Edit:ej,jak tego avka zamieścić bo biore (na stronie) ustawienia--->przeglądaj--->koraggss1--->ok
i pisze:wysyłanie nie udane skontaktuj się z administratorem strony. Pomożecie?proszę.
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Na dole masz dwie wolne okienka... Spróbuj tam wpisać wielkość, nieraz to pomaga :p

Jak zrobię jakąś pracke to ją tu walnę :D
 

dziegiel

Member
Dołączył
20.5.2007
Posty
57
dobra zwracam sie do was z kolejna prosba :)
moglby ktos zrobic baner dla mojego klanu CoD2 ??
najlepiej by bylo gdyby byl animowany
nazwa klanu to v3 (Veni, Vidi, Vici) :D
licze na Darię i reszte grafikow ;)
pozdrawiam
 

Pablo

Member
Dołączył
21.6.2007
Posty
126
Mógłby ktoś zrobić dla mnie sygnę z TSA albo Iron Maiden, ale wolałbym z TSA. Szczególnie liczę tu na Vullina ale innych prace też będą mile widziane.

Dziękuje.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Rhobar, wykonałem prace dla Ciebie. Nie wydaje mi się abym spełnił Twoje oczekiwania ale bannerów nigdy nie robiłem. ;)

codtv4.gif


KOD
http://img164.imageshack.us/img164/2668/codtv4.gif



EDIT:
@down: Wieczorem się tym zajmę.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Daria,
Pierwszy jest elegancki! Mógłbym tak jeszcze długo pisać, ale wierz mi- piękna robota ;).
Ale jedno "ale"- mógłby być trochę bardziej "szarawy", chpodzi mi o to, że za dużo tych jaskrawych barw i kolorów. Poproszę o takie szare tło, ale rozjaśniane tymi promykami, które zrobiłaś i będzie wspaniale :).

I tak wielkie dzięki.


Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom