Prośby O Avatary I Sygnaturki

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Dzieki wielkie AS, i prośba do innych grafików z forum: Jak nzajdziecie chwile czasu to wysmażcie coś z obrazka który dałem, bardzo mi na tym zależy. :)

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

Roioan

Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
424
Mogę prosić o avek i sygne z jakimś drowem? Na terminie nie zależy.
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
No rzeczywiście nie wyszło ci to za dobrze, po pierwsze postać Vita nie wystaje, po drugie sygna jest za duża, po trzecie nie wiem po co tam jeszcze postać Toma Hagena, a po czwarte nikczemna literówka w nazwie. Ale nie zniechęcaj się.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

alus944

Member
Dołączył
9.1.2008
Posty
78
To ja tesh proszę o avka i sygne :p Może... coś związanego z moim nickiem ;)

Z góry thx :p
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Sory, ze taka przerwa, ale programu nie mialam... Wszystko nadrobie :)

Narazie praca dla Godfather'a :)

dlagodabk4.png

http://img223.imageshack.us/img223/9161/dlagodabk4.png

I jak moze byc?? :p
 
Dołączył
30.11.2007
Posty
166
Znalazlem wiekszy rozmiar moge prosic o avka i sygne z tym obrazkiem?



i do tego napis Prince...avek w rozmiarze 160 na 160 px

EDIT: AS teraz mi wyszlo :p
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Prince prosze... Jesli Ci nie spodoba moge zorbic nowa, lub zmienic kolorystyke tej :p

beznazwy2zb1.png
 
Dołączył
30.11.2007
Posty
166
Podoba mi sie ale z lekka za duza i poprosilbym jeszce o zmiane kolorystki na ta ktora jest na obrazku ktory podalem wczesniej.

EDIT:poczekam za zmieniona kolorystyka...dzieki tez za to.Jak mozesz zrob mi avek z tym obrazkiem
indexev9.jpg
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Prince zmniejszzyc, owszem da sie... Ale takiej jasnej kolorystyki juz nie da rady.. Masz narazie takie cos, a moze pozniej sprobje cos zrobic taka kolorystyka :p

beznazwy2is1.png

alego)
A tu dla Scierwojada

gc0501pm4.jpg


lllllllllllllllllllllllci8.png


Ta druga moglabym poprawic... zeby byla dokladna (bez tego bialego) ale napisz mi, ktora wolisz, jesli ta druga to ja poprawie.. ale troszke pozneij, bo teraz z psem musze isc :p

Pozdro
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
No tak, tylko, jak narazie jedynym programem graficznym jaki posiadam oprocz painta jest PhotoFiltre, ktory nie obsluguje warstw i nie mialam jak zmienic... :p :p

Zmienilam kolor, ale on takze nie chcial niebieskiego jak Ty zrobiles... Ten obrazek, ktory on podal byl jasny (bialy, szary) a Twoj jest niebieski :p
 
Dołączył
30.11.2007
Posty
166
Podoba mi sie wiec poprosze o sygne.ArminaS tego avka i sygny bede uzywal na innym forum wiec nie mysl sobie ze mi sie nie podoba :p.Ok dzieki za wszystko.
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Daria twoja ostatni sygnatura to coś o co mi własnie chodziło, mam tylkoi małą prośbe, przyciemnij troche postać Ojca bo jest za jasna, i dorób avatar. Gdyby była reputacja to od razu zarobiłabyś ode mnie za tą sygne 5 punktów, dokładnie o takie ocś mi chodziło.

Z wyrazami podziwu. Godfather
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
God gdy przyciemniam to zle wyglada, poniewaz na postac Don Vita jest nalozona przezroczystosc ;p

Scierwojad a Tobie do jakiej wersji sygny dorobic avek??
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Trudno, ale i tak prosze o avatar do tej sygny bo jest świetna.
 
Do góry Bottom