Prośby O Avatary I Sygnaturki

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Nie spodziewałem się że tak szybko to zrobicie. Dzięki Daria, dokładnie o to mi chodziło ;). Ewentualnie jak chcesz to możesz pokombinować w wolnej chwili z innymi czcionkami np / . Niemniej całkowicie spełnia moje oczekiwania, jeszcze raz dziękuję. Vullin - chciałbym coś powiedzieć, ale nie mogę bo nic mi się nie włącza.... Ale również dzięki za trud włożony w robotę. Oczywiście + do reputacji.

Edit. Hm... włączyły mi się wreszcie te Vullinowe sygnatury :p. W zasadzie mam dwie uwagi do obydwu:
- czcionka mogłaby być nieco mniejsza,
- jakaś bardziej widoczna ramka,

Poza tym jest ok. ;)
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Chciałabym, aby ktoś dorobił mi napis do mojej sygnatury. To nic wielkiego, nie musi byś jakieś super, tylko aby ładnie się komponowało z resztą. Po perypetiach z robieniem tej sygny odrzuciło mnie od ps i innych programów graficznych. Byłby ktoś tak miły i się tego podjął? ;]
napis: optimistic pessimist


edit.
http://img155.imageshack.us/my.php?image=m...inal11lukt7.gif
a co tam, byle bez tego napisu na postaci, pod inne foro robione to jest
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Sever moge Ci dorobic napis... Lub jak chcesz, dasz mi posatc i moge zrobic Ci sygnaturke cala :p
Z edytuj posta czy zrobic Ci od nowa, czy tylko napis, prosze :p
 

Vullin

Feainewedd
Dołączył
7.2.2007
Posty
222
Sever Sharivar:
severvz4.jpg

http://img147.imageshack.us/img147/7527/severvz4.jpg

Sygna dla Ciebie. Jeśli nie całkiem o to Ci chodziło, to napisz co poprawic.

Pozdrawiam.
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Bardzo mi się tło podoba, naprawdę. Kolorystycznie się niemal idealnie zgrało jak na mój gust. Mam jednak dwa zastrzeżenia:
1. Postać wygląda jak łysa na czubku głowy;/
2. Napis mniejszy ale ten sam styl
 

Vullin

Feainewedd
Dołączył
7.2.2007
Posty
222
Ups, przez przypadek nie zapisałem sobie kopii do obrazka, którą mógłbym edytowac. Musiałem zrobic obrazek od nowa, ale jakoś mi się udało i jest prawie taki sam jak wcześniejszy. Zmniejszyłem czcionkę i poprawiłem nieco włosy postaci, mam nadzieję, że teraz wszystko jest w porządku : ) Ewentualnie mogę jeszcze coś poprawic, bo tym razem zapisałem kopię ^^

sever1ku5.jpg

http://img252.imageshack.us/img252/1446/sever1ku5.jpg

Pozdrawiam
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Hm, raczej się nie da uchwycić tego kawałka grzywki nas lewym skrzydłem w mojej sygnie? Szkoda
Bardzo dziękuję, Vullin ;)


Zgaduję, że innej wersji kolorystycznej tła robić ci się już nie chce;]
 

Vullin

Feainewedd
Dołączył
7.2.2007
Posty
222
Ależ chce mi się, napisz mi tylko tutaj, lub na PW co dokładnie masz na myśli. Nowe tło to akurat nie jest tyle roboty, ile miałem przy znalezieniu z powrotem tej czcionki, której użyłem przy sygnie. Tak się składa, że mam ich sporo i musiałem przeszukac spory kawałek (wszystko przez tą nieszczęsną kopię).
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Dzięki, avatar jest w porządku, zaraz go ustawię. Sygnatura też ok, ale będę wybredny i powiem że tło pod napis jest jakieś takie....Napis mógłby być mniejszy i znajdować się na obrazku :p. I będzie idealnie.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Witam. Pierwszy raz będę prosił graficzkę dla mnie, a kompletnie się na tym nie znam, mam nadzieję, że za bardzo nie zamotam.
Poproszę sygnaturę z jakimś wiedźmińskim motywem. Do tego poproszę avatar. Wszystko mogłoby być upiększone jakimiś ramkami i innymi bajerami, jakie, przeglądając temat, udało mi się znaleźć. Kompletnie sam nie mam na to pomysłu ani talentu do grafiki komputerowej, więc nie chcę za bardzo problemu robić. Chodzi mi przede wszystkim o estetyczne wykonanie (tego się akurat nie boję) i o współgranie ze sobą avatarka z sygnaturą. W internecie zbyt wiele wiedźmińskich grafik nie ma, więc jeśli temat jest spalony to przepraszam.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
halek, mysle, ze teraz bedzie ok heheheh

xvgdzfgwi8.jpg



A jak nie, to ja juz nic nie poradze :p
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Proszę, Phantom Lord:

wiedzminavatarsu1.jpg


KOD
http://img242.imageshack.us/img242/8233/wiedzminavatarsu1.jpg

Avatar: Szerokość 130 pikseli, Wysokość 160 pikseli

wiedzminsygnaturayc4.jpg


KOD
http://img410.imageshack.us/img410/4573/wiedzminsygnaturayc4.jpg


Wymiary: Szerokość 350 pikseli, Wysokość 100 pikseli (chyba ;p)

Pozdrawiam
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Wybacz AS, te od Darii bardziej mi się podobają, chociaż i od Ciebie avek fajny.
Jedna uwaga Dario, mogłabyś zmienić rodzaj czcionki na avatarze? Coś w stylu tej wyższej z sygnatury da rade wygrzebać? Z góry dzięki, poza tym rewelacja jak dla mnie :).
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Phantom ok zmienie czcionke...
I zmien sobie w profilu rozmiar avatara na taki jaki podalam...
Bo automatycznie rozciagnal Ci sie do 160x160..
A jego rozmiary to: wysokosc 130, szerokosc 148
To sie zmienia na samym dole, jak wejdziesz w "zmien avatar"
Tam masz rozmiary i ustaw takie jakie tu podalam :p

EDIT:
Prosze avek zmieniony :)

3663c4b96b1a3bc7fm4fo4.jpg
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
CYTAT(Daria @ 05-01-2008, 21:39) [snapback]165385[/snapback]
Phantom ok zmienie czcionke...
I zmien sobie w profilu rozmiar avatara na taki jaki podalam...
Bo automatycznie rozciagnal Ci sie do 160x160..
A jego rozmiary to: wysokosc 130, szerokosc 148
To sie zmienia na samym dole, jak wejdziesz w "zmien avatar"
Tam masz rozmiary i ustaw takie jakie tu podalam :p

EDIT:
Prosze avek zmieniony :)

3663c4b96b1a3bc7fm4fo4.jpg



Dzięki wielkie. Teraz mi się bardziej podoba, bardziej... Gotycko...
Avatara poprzedniego włączałem na przymiarkę, ale mimo wszystko dzięki za zwrócenie uwagi :D.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Więc ja chciałbym coś nowego. Oczywiście, prace Darii są bardzo dobre, ale mi się już znudziły...
Do rzeczy:
-Sygne i avka chciałbym w dwóch rozmiarach... 350x150 i w rozmiarze tym standardowym na gup :p nie pamiętam wymiarów, a avka 100x100 a drugi 50x50
-Niech przedstawiają jakiegokolwiek smoka...Nie musi być Pandrodor.
-Zależałoby mi, żeby kolorystyka była podobna do tej. Jeśli się nie będzie specjalnie dało albo będzie słabo wychodzić to może być też sporo ognia...Albo lepiej kolor zachodu słońca <_< Nie wybrzydzam specjalnie, jeśli troszkę nie wyjdzie to nic się nie stanie :)
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom