Polski mod do gothica :)

  • Thread starter ReZiWiz
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
R

ReZiWiz

Guest
Witam
smile.gif
Pare dni temu (dokładnie wczoraj) powstała nowa grupa mopdująca
smile.gif
Oczywiscie polska
smile.gif
Cała fabuła ma się dziać po pokonaniu Smoka-ożywieńca. Mamy początek scenariusza. Gdy Xardas teleportuje się do naszej kajuty i mowi nam o tym wszytskim (blablabla to co bylo w filmiku pod koniec gothica II) noi oczywiscie się teleportuje. Tu będzie zaczynał się nasz mod. Mianowicie budzimy się i pojawia się nowy zapis w dzienniku. Gdy wstajemy pojawia się Milten i zagadaje do nas. Nasz bohater mowi mu ze strasznie boli go głowa. Pyta się czy coś się stało. Milten odpowiada, że Xardas z momęcie teleportacji zaatakował bezimiennego. Ten atak był bardzo potężny. Milten wraz z Vatrasem przybiegli do kajuty bezieminnego i ujrzeli xardasa rzucającego jakiś urok. Vatras zaaatakowal Xardasa, gdy ten w tej samej chwili znikł. Atak xardasa odebral siły naszemu bohaterowi (tzn wyzerowały sie bezimiennemu umiejętności). Gdy już Milten to wszytsko wyjaśnia, każe nam się udac do Kajuty Vatrasa. Vatras opowiada nam, że dostał pilna wiadomość od Saturasa. Saturas zawiadomił go o niepokojących rzeczach. Podobno Magwie Wody wzniesli swój klasztor gdzieś w górach. Vatras powiada nam że magowie wody chcą się z nami jak najszybciej widzieć ( w tej chwikli Vatras wręcza nam runę teleportacji do Magów Wody). Oczywiscie po teleportacji dowiadujemy się że skradziono 4 artefakty adanosa (sprawca - Xardas) (nasz główny wątek w grze
smile.gif
). Myślimy nad dalszą częścią fabuły ale to nie takie proste. Proszę o pomysły co do zadań pobocznych noi oczywoście fabuły. Jeżeli ktoś jest zainteresowany udziałem w teorzeniu moda, może pomóc. POszukujemy narazie grafikó i programistow (programistow mamy dopiero 3). Oczywiscie grafik musi znac się na photoshopie. Zdradze że teren ma mieć wielkośś 2 lub 3 razy większą od jarkendaru. Oczywiście nowe bronie też będą.... prosze o propocycje co to zadań
smile.gif
 

Lord Dragon

Member
Dołączył
25.1.2005
Posty
80
mi sie troche nie podoba że xardas będzie zły w waszy modzie(ja wiem że xardi w g3 bedzie dobry mam takie przeczucie) lepiej by było gdy by pedro udeży bezimiennego z dechy w łep a on by wszyściutko zapomniał itd. Dobra ale ja ma być xardas zły to tak do dalszej fabuły że xardasoi jest potrzebne do przyzwania śniacego oko innosa i ten artefakt adanosa bezimienny ciagle by miał przy sobie ten artefakt. Xardas poluje teraz na bezia. nasz bohater by poszedł do tych magów wody i by się u nich przespał i co by sie okazał xardi buchnoł oko i przyzwał śniącego dalej reszte wymiślcie

chyba troche sie pomotałem z tym pisaniem
biggrin.gif
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Według mnie pomysł Lorda Dragona jest do dupy po co Xardas mia by przyzywac Sniacego??. Ja mam nadzieje że Xardas będzie zły bo chce sie z nim zmierzyć. Mi wasz pomysł sie bardzo podoba. Mam nadzieje że ten mod wam dobrze wyjdzie i chętnie sobie pogram w niego. A co do misji pobocznych to pomyśle o tym i jak wpadne na jakiś pomysł to sie odezwe.
 
R

ReZiWiz

Guest
re

Hmm... nie wiem czy nie zmienimy planów... czyli ze wszytsko zostaje tak jak w NK ale na pólnocy khorinis bedzie nowe miasto (nazywac sie bedzie Laurien) noi oczywiscie duzzooo wiecej misji
 

Neckromanta

New Member
Dołączył
28.2.2005
Posty
12
To nie jest dział na opowiadania....nie wierzę, że tak będzie, bo w g2 było pokazane jak Xardas się teleportuje z kajuty i nie atakuje bezimiennego,
a po za tym ja nie brałem Vatrasa (proszę nie bić za mocno!!), więc nie będzie atakował Xardasa z Khorinis
 
R

ReZiWiz

Guest
re

oh man, słuchaj, a czy np jak grales w Gothic I i pokonywales sniacego, to miales na sobie pancerz z magicznej rudy? bo ja miałem szate wody... no a w gothic II pokzali ze pancerz z rudy. Proste, nie?
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Popieram przedmówce ale z tym pancerzem to autorzy pewnie myslieli że każdy edzie miał najlepszą zbroje na końcu czyli runiczną a tu zdarzają się wyjątki ja miałem szate mrocznych sztuk.A co do tego moda jak długo by się go tworzyło?????
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
q

Magowie wody są niezłymi budowniczymi jak wybudowali nowy klasztor w górach w kilka dni
tongue.gif
, Ten pomysł z Xardasen jest troche naciągany według mnie, powinna pojawiś się jakaś paskudna bestia z odchłani Beliara (znowu
tongue.gif
) i syssać siły witalne z Bezimiennego. a tak na marginesie zastanawiam się jak rozwiążecie problem z głosami bohaterów?
 

kylo14

New Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
16
co do przedmówcy to wkońcu xardas też zbudową swoją wieże w 1 dzień więc magowie wody też mogli użyć czarów

a tak pozatym zawsze chciałem żeby było zadanie żeby wybić wszystkich paladynów (najemnikiem) i żeby najemnicy zaczeli żądzić miastem
biggrin.gif
było by dużo fajniej :F
 

Macieks1

New Member
Dołączył
2.3.2005
Posty
9
Też sie zastanawiam co bedzie z glosami ale mniejsza o to, mialy byc pomysly no to lu. Po dowiedzeniu sie wszystkiego Bezio idzie do jakiegoś sanktuarium gdzie za odpowiednią opłatą (jakieś 50 000 sztuk złota :twisted: )
będzie można przywrócić sobie na maxa 2 wybrane parametry np. Siła i broń 2h itp., potem wiadomo trenujemy, wykonujemy questy itede, kiedy osiagniemy kolo 30 poziomu Najwyższy z Magów Wody (wymyślcie sobie imię
biggrin.gif
) mówi nam, że jesteśmy gotowi na podróż w poszukiwaniu Xardasa, potem okazuje się że Xardas to już bardziej ożywieniec niż człowiek i walczymy z nim a po pokonaniu go oddajemy artefakty Magom za co mianują nas Arcymagiem Wody. Uchhhhh....... troche się rozpisałem
smile.gif
 
R

ReZiWiz

Guest
re

Problem z głosami jest rozczygnięty
biggrin.gif
albo nie będzie głósów, ablo podłożom je moji kuzyni
biggrin.gif
A tak na marginesie tworzenie moda trwa około 1,5 roku (dobrego moda). Własnie taki dobry mod tworzy Grupa z Gothic Site. Wczoraj gadałem z Bubbym (scenarzystom ich moda na GS). Powiedział że za rok skończą. Głosów będą udzielać ludzie z teatru, będzie się grało nowym bohaterem noi oczywiscie gre zaczynamy na zupelnie innej wyspie. Będą nowe gildie itp. z ich grafikiem tez gadałem i tez cos mi powiedział
biggrin.gif
Ogólnie to nie wiem czy tworzyc moda czy zamiast tego przewtłumaczyc dirructa? (dirruct=najlepszy mod po niemiecku jaki powstał)
 

sigfrid

New Member
Dołączył
20.3.2005
Posty
13
Daj jeszcze nowe gildie jak nekromanta lub rycerz śmierci.
A jak Xardupek ma być zły to daj mu jakomś fajową zbroje i broń.
I rzeby nie ginął po dwóch ciosach :twisted: .Daj terz nowe kody do gothica.
biggrin.gif
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Powiem tyle: jeżeli się to uda, to będzie to prawdziwy przełom i przyniesie modderom sławę
tongue.gif
Ale coś jakoś z tym nadziei nie wiążę... teren 3 razy większy od Jarkendaru? Powątpiewam... Poza tym jak niby Vatras ma dostać wiadomośc od Saturasa? W butelce? E-Maila? Telepatycznie? Pocztą Polską?
smile.gif
Kiepski pomysł
smile.gif
Jeżeli chodzi o misje poboczne, to fajnie byłoby, jakby było dużo zadań typu "zbieraj rzepę, zagoń owce (grał ktos w Sheepa?
smile.gif
)" oraz także typu "przynieś, podaj, zabij, walnij". Dobrze by było, jakby znalazły sie także jakieś easter-eggi (np. trup Bezimiennego - było cos takiego w Dink Smallwood, ale to nie był egg), ukryte lokacje i możliwość zdobycia zbroi niedostępnych w G2 NK i przeniesionych z G1 do G2 (Pancerz Straży Królewskiej).
 

kylo14

New Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
16
człowieku użyj troche wyobraźni wkońcu Saturas jest wielkim magiem wody a jak na maga przystało umie czarować, ktoś mu mógł przekazać że Vatras popłynął na dwór Irdorath więc ten mógł poznać miejsce postoju statku i "przeteleportować" tam list :F albo poprosić jakiegoś speca od zaklinania i przemienić kogoś w gołębia albo innego ptaka żeby poszukał ów okrętu i dostarczył wiadomość :F

Pozatym chciałbym żeby były opcje (będąc najemnikiem) pokonać w mieście palladynów (już pod koniec gry) i żeby najemnicy zaczeli żądzić w mieście i na odwrót tzn będąc palladynem pokonać najemników i podporządkować palladynom Onara, prosze o wypowiedzenie sie kogoś zaangażowanego w projekt tego moda na temat mojej wypowiedzi
tongue.gif
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Lepiej przetłumacz tego moda niemieckego!!!!!!!!!
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif

No, to wtedy rzeczywiście byłby to polski mod
biggrin.gif
:D:D.
A co tematu, to fajnie by było, aby taka rzecz powstała, ale powątpiewam, aby była taka, jak została przedstawiona przez gumisia.
 

n1bo

New Member
Dołączył
14.3.2005
Posty
24
Wszystko spoko ale zanim wy tego moda skończycie to jużbędzie G3... :roll:
 

goldup

Member
Dołączył
6.2.2005
Posty
30
Bardzo się cieszę, że coś takiego powstaje. Jednak znajac zapał Polaków do pracy (zwłaszcza kiedy nie płacą...) jest słomiany i bardzo szybko płonie. Oby było inaczej
tongue.gif


Co do samej fabuły - wg mnie nudne :/ I znowu ratujemy świat i to przed Beliarowi winnym Xardassem... Nie można by było stanąć po stronie zła? U boku Xardassa obalić władców, wszczynać bunty i takie tam...
smile.gif


Miłej pracy chłapki!
 

windoo

Member
Dołączył
25.12.2004
Posty
277
Wszystko spoko ale zanim wy tego moda skończycie to jużbędzie G3... Rolling Eyes
Niestety tu masz trochę racji. Jakby zaczęli wcześniej to by mieli trochę sławy, a tak to bedzie ciężko o nią.
Co do pomysłu to jest całkiem niezły, ale drobne ale może nie Xardas jest zły, tylko ta moc tego smoka szkieleta zapanowała nad nim i trzeba będzie go wyzwolić tak jak on kiedyś "nam" pomógł? No więc jak z tym będzie, czy decyzja jest już nie odwołalna?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom