Polski mod do gothica :)

  • Thread starter ReZiWiz
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Dicurric (czy jakoś tak) to jest mod do G1 chyba a ten co napoczątku chciałeś to będzie do G2NK więc to by było lepsze chyba. Grałem w Dicurrica po niemiecku i kijowo sie grało po polskiemu będzie pewnie dużo, dużo lepiej. No ale rób co chcesz. Mam pare pomysłów, co do zadań. Może byście zrobili coś takiego: obszar ten sam co w G2NK tylko akcja toczyłą by się po zakończeniu na na tych terenach z G2NK. Były by tylko nowe zadania (full nowych zadań) To by chyba zajeło mniej czasu. Kilka zadań moge wymyślić.
 

Asmadeus

New Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
3
Mi osobiście nie podoba się pomysł zeby nasz bohater stracił wszystkie umiejętności i ststystyki, co najwyżej część ale nie wszystkie.
 
R

ReZiWiz

Guest
re

OK Men, zdecydowalem się pomóc jednemu towarzyszowi i tłumaczymy Diccurica
smile.gif
Juz są wrzucone polskie czcionki i przetłumaczony został cały pierwszy rozdział
smile.gif
Zastanawiamy się nad głosami
smile.gif
chyba też je podłożymy
smile.gif
JAk coś, to tłumaczenie tego moda będzie dostępne na Gothic WebSite
smile.gif
Myśle że samo tłumaczenie bez dialogów mówionych zajmie okolo 15 mb, lecz głosy ok.150 mb
biggrin.gif
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
A ja mam takie pytanko skąd można ściągnąć tego niemieckiego moda?? Diccurica czy jakoś tak. Podajcie mi linka do tej strony.
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
No, np. na www.gothic.phx.pl (sorry, jeżeli to konkurencja gothic.g4ce
biggrin.gif
). Jeżeli będe miał stałe łącze, to z pewnoscia sobie ściągnę!!! Tak więc nie ściągnę :cry: A jeżeli się zabierzecie za robienie moda, to jednak nie przesadzajcie z ambicją - wystarczy interesujący scenariusz, pare nowcyh stroi, a miejsca moga byuć z G2: NK. Ja mam np, pomysł, na moda, wktórym wcielamy się w jednego ze strażników królewskich, którzy wtrącili Bezimiennego do Kolonii, i przypłyneli razem z paladynami - jeden z nich zostaje zabity przez poszukiwacza, za to, że złapali Bezimiennego, w rezultacie czego ten pokonał Ściącego, a drugi zdołał uciec i musi zdobyć artefakt gwarantujący niewrażliwośc na atak Poszukiwaczy - i na tym generalnie polega nasze zadanie. Jak oceniacie ten pomysł?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom