Pojedyncze Utwory Godne Polecenia

iguś

Member
Dołączył
4.6.2007
Posty
73
Nawet mi się poodoba ale od 3,40min. Rozumiem, że to wideo karaoke ^^ faktycznie... ten utwór ma multum słów, fajne jest to "Ugur" na początku.

Ja polecam: System of a down - Sugar
Nie jest to nowość, ale ja uwielbiam tą piosenkę :].
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
iguś - klasyka :D Uwielbiam brzdąkanie na gitarze przy każdej zwrotce :p
Nameless - całkiem zacny kawałek... Znacznie bardziej podchodzą mi takie klimaty, niż Opeth zapodany przez Dadexa :p Muszę się chyba wreszcie zapoznać lepiej z twórczością Dream Theater...

A ja zapodam coś spokojniejszego - uwielbiam klimat wytworzony przez tą melodię:
Mogwai - Auto Rock
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Laska dawno cię nie widziałem na forum. ;) Co do twojej piosenki to bardzo ładna, taka miła dla ucha i aż chcę się słuchać.

Nagły atak spawacza - aleja nr 6 grób nr 4

To jest rap/hh. Ale zanim ocenicie i coś powiecie posłuchajcie i zrozumcie o czym to jest. Piosenka mówi wiele mądrego.

Klasyka.

Pozdro.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Szacunek dla spawacza, w podstawowce się tym żyło. Aż mi się młodość przypomniała, choć kawałka nie kojarze, taki w kit.

Jak już przy wspomnieniach jestem kaliber 44 - konfrontacje
 

iguś

Member
Dołączył
4.6.2007
Posty
73
Nie podoba mi się wokal : P ale ogólnie to utwór niczego sobie.

Slipknot - Vermilion part 2
Lubię ballady metalowe i podoba mi się ten teledysk.

Edit: Ups. Faktycznie Gothi, już było - Yeed dodawał. Zatem przepraszam za nieuwagę :].
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Ta piosenka sama w sobie jest genialna, a to wykonanie jest chyba jeszcze lepsze od oryginalnego wykonania :p

Nie jestem pewny, czy już było, czy nie, ale ta piosenka jest godna, żeby słuchać jej na okrągło:

Kult - Lewe Lewe Loff
 
Do góry Bottom