Pojedyncze Utwory Godne Polecenia

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Lol :D Video jest idiotyczne, ale piosenka zajebista :D Nawet chyba lepsza od wersji w wykonaniu Boney M...


Pamiętacie Spiderbaita, którego Feo zapodał? To macie tutaj oryginał (znaczy to też nie jest oryginał, ale nie wnikajmy :p ):
Ram Jam - Black Betty

Moim zdaniem znacznie lepsza wersja, mimo nieco komicznego dziś teledysku :D
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Behemoth, może nie na to miałem teraz nastrój, ale lubię to tak czy siak. Nie jest to może jeden z lubieńszych mych kawałków, ale i tak daje rady. Jak zawsze coś miłego uchu =]

A tu Buckethead. Najnowszy. I chyba najlepszy kawałek z tej płytki. Polecić tylko mogę.

http://pl.youtube.com/watch?v=qnurHquWwaU
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Gothi: Nie słyszałem nowej płyty ale kawałek brzmi ciekawie, dobre, ale co się dziwić w końcu to Bucket..
To odsłuchaj. "Decoding The Tomb Of Bansheebot" to wielki zwrot w stronę starszego stylu, jednak wciąż jeszcze lepszy z każdym kolejnym albumem. Znowu jest żywiołowo i srogo ;p - GW

Dark Shadows: Nie moja bajka, nie podoba mi się.

A ode mnie ponownie Turisas:
http://youtube.com/watch?v=QwekhqAdYd8
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
imo świetne bo przede wszystkim ma podobny głos to wokalisty Blind Guardian xD

^_^
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Nie dla mnie muza, nie lubię rapu.

A to coś dla tych co sympatyzują z zielonymi xD Nie chodzi o politykę, ale o Warcrafta xD
Power of the Horde
 

iguś

Member
Dołączył
4.6.2007
Posty
73
Utada Hikaru - Passion
Nie mój klimat, ale piosenka całkiem niezła... taka... magiczna. Ładny głos babka ma. Czyżby to było po Chińsku?

Mój typ:
Billy Talent - Sleepwalking

Kocham tą piosenkę, a zespół jeszcze bardziej :]
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Niestety, nie ocenię teraz propozycji Namlessa, bo coś nie chce mi wczytytać :unsure:. Jak coś, to przy następnym moim typie ocenię.

Wczoraj usłyszałem, od razu wpadło mi w ucho. Genialny tekst i równie dobre wykonanie muzyczne:

Legion- Wandea (w YouTubie)


Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom