Piraci

Status
Zamknięty.
Dołączył
30.11.2007
Posty
166
1.Greg-W Khorinis byl troche nieprzyjemny ale w Jarkendarze...ale sie usmialem gdy wyszlem z jego chaty.Podobaly mi sie jego teksty "Francis zlaz z mojej lawki!!!","Musze kazac Morganowi pilowac deski"

2.Skip-gosciu ktory sie chyba urodzil piratem smialem sie gdy slyszalem jego tekst "Ej spoko na moim liscie gonczym tez mam paskudna morde".Ogolnie jest fajny gosciu.

3.Jack Aligator-Od poczatku byl do nas przyjaznie nastawiony fajna byla misja w ktorej polowales z nim na bagienne szczury
 

jacob94

New Member
Dołączył
2.2.2008
Posty
2
Dla mnie fajny jest Jack Aligator, w końcu to jego spotykamy jako pierwszego pirata i to on radzi nam wstąpić w ich szeregi. Jest też dobrym wojownikiem i pare rzeczy można się od niego nauczyc. A poza nim to reszta piratów jest OK, może poza Francisem czy jak mu tam. Lubię tez samuela, głównie dlatego, że robi mocne trunki!
 

RICARDO KAKA

Member
Dołączył
28.1.2008
Posty
33
Najfajniejszy jest skip jest wyzluzowany pomógł nam oczyścić kanion z brzytwiaków i jest wogóle fajny.Jack Aligator też jest spox :rolleyes: :ph34r: :rolleyes: :rolleyes:
 

Szakall

Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
100
Najfajniejszy jest oczywiscie skip no bo jest w moim typie luzak :p :lol:
 

Geralt92

New Member
Dołączył
20.2.2008
Posty
21
Dla mnie jest najlepszy Samuel (ten sobie zawsze w życiu poradzi hehe)
 

Goran

Member
Dołączył
15.2.2008
Posty
85
Witam

Z całej tej zgrai najbardziej polubiłem Henry'ego. Jest świetnym wojownikiem (175 punktów siły, 640 punktów życia) i i przywódcą aktywniejszej grupy abordażowej... Ogólnie porządny z niego pirat. Nie przepuścił okazji gdy zobaczył Bezia z masą przerośniętych sakw ze złotem. Koniec, końców - zagonił go do roboty i zarobił sporą sumkę.

Polubiłem też Brandona... "Nieźle, chłopcze. Wiesz o co chodzi w tym fachu." - kto grał, ten wie o co chodzi :).

Pozdrawiam
 

Afish

New Member
Dołączył
20.2.2008
Posty
11
No więć ja polubiłem Skipa, był drugim piratem którego poznałem, wzkazał nam droge do Dextera, zarobiliśmy na nim troszke expa dzięki temu że pewnemu kupcowi z miasta niechciało się ruszyć d**y. Kolejnym członkiem szajki wilki morskiej który przypadł mi do gustu to sam Kapitam Greg. Rządzi twardą ręką, zna się na tym co robi, jest dobrym wojownikiem no i troszke juz się dorobił. Co prawda wykorzystuje nas ale odpala nam potem troszke, pozatym daje nam pancerz bandytów dzięki któremu możemy dokończyć nasz główny quest. Samuel, gość o trunków to chyba wiadomo dlaczego. Jego szybki śledź nie raz uratował mi moje gothicowe życie. Kolejną osobą jest Jack Aligator, gość jest wporządku. Zaprosił nas grzecznie na polowanie, zachęcał nas abyśmy dołączyli do jego kumpli no i dał nam mięso dla Morgana dzięki któremu mniej płacimy aby wejść do obozu. No to chyba na tyle.

Pozdrawiam
 

Kraver Lynch

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
24.2.2008
Posty
334
Słońce, stojące bezczynnie w zenicie, prażyło nieubłagalnie głowy piratów. Ich obóz, stosunkowo nieduży, mieścił się na dzikiej plaży, zaludnionej niegdyś przez wszelakie paskudztwo, które znalazło tu sobie schronienie. Gdzie niegdzie z ubitej ziemi wyrastały kępy diabelskiego ziela. Rośliny, która zniewoliła duszę niejednego człowieka. Chaty, porozrzucane bez ładu po obozowisku zdawały sie odzwierciedlac charakter ich mieszkańców. Na swój sposób szaleni, prości i twardzi.
Chwilę ciszy i spokoju zagłuszył trzask łamanych kości. Jeden z piratów osunął się na ziemię, którego ryk przypominał skowyt potępionej duszy. Jego ciało wygięte było w nienaturalny sposób. W tej chwili nie przypominał człowieka, lecz kukłę rzuconą bezwstydnie w kąt. Zaspane mewy zerwały sie w przerażeniu, ulatniając się jak najszybciej z tego miejsca.
- Cholera, Greg wrócił - mruknął pod nosem wartownik.
 

wilk073

New Member
Dołączył
27.2.2008
Posty
2
Bones, Jack aligator i greg.

Bones ma straszne imie i zamaist siedzic i sie wylegiwac TRENUJE!!.

Jack Aligator oczywiscie pomocny bo on nas zaprowadza do obozowiska piratow.

Greg jest dobrym przywodcom. wszyscy go szanuja i ja tez ;)
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Najbardziej lubie kapiatana Grega. Fajnie wygląda z tym zasłoniętym okiem :D Jest dobrym wojownikiem. Przypomnijmy sobie jak pozbył sie piratów z obozu Dextera. Nie da sobie dmuchać w kasze. Jest stanowczy.
Jego zdolności przywódcze sa na wysokim poziomie. Za to go lubie :)
 

Xasta Mor

New Member
Dołączył
27.9.2008
Posty
14
Skip jest najbardziej wyluzowany z nich wszystkich :) Co do Grega trudny ma charakter :p ale jest twardy , bez niego ta cała załoga raczej by się rozpadła. Potocznie mówiąc Greg ma "jaja" :lol:
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Według mnie Morgan.Bo jest prawie moim uosobieniem leni się żre i pije przez cały dzień.A do pracy to wołami trzeba zaciągac (ewentualnie Gregiem ;) )
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Mój ulubiony pirat to Skip :) Wyluzowany, ma żyłkę do interesów no i nie wylewa za kołnierz xD
No lubie też Grega, jest dobrym wojownikiem, świetnym przywódcą i przecież ten cały bajzel bez niego by nie drgnął.Spali by ciągle na piasku i chlali grog.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
podobał mi się praktycznie każdy pirat z wyjątkiem Francissa - bo on taki mało sypmatyczny ;)
Greg na początku wydawał się taki groźny, niedostępny i cwany ale okazał się wporzo :p
Skip - taki faktycznie "inny" taki mało straszny jak na pirata :p
Jack Alligator to był super koleś - taki inny niż pozostali piraci - raczej jak "dobry wujcio"
Hennry (czy jak on się tam zwał ten przy bramie do obozu) - no czasem miał "muchy w nosie" i nie chciał z Beziem jak chciało się poduczyć kusznictwa a potem jemu przechodziło :p
reszta taka wesoła
ogólnie super z tymi piratami :D
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Mi przypadł do gustu Skip.
Pomaga ci w znalezieniu Dextera(jak m udasz mape)
Jest wyluzowany i ogólnei spoko.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Najbardziej z piratów podobał mi sie chyba Skip, sympatyczny, jak już ktoś muwił daje dokładne namiary na Dextera.
Ma poczucie humoru, moim zdaniem i wogóle jest spoko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom