Piraci

Status
Zamknięty.

cesc

Member
Dołączył
22.12.2006
Posty
178
Piraci. W prawdzie każdy pirat, jest zabawny i podobający się. Ale w pamięci z tak na prawdę dobrej strony utkwili mi
Skip - pełen humoru, lubi rum ; ), luźny, taki od początku nastawiony do nas przyjacielsko.
Greg - chociaż, z początku, jest dla nas nie zbyt miły. To i tak potem daję się we znaki, jako swój chłop.
Jack Aligator - pierwszy z piratów w Jarkendarze, który od razu nam w pewnym sensie pomaga.

Po za tą trójką zapamiętałem Samuela, Henrego, jako dobrych "ziomali".
 

Slodki

New Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
8
Skip jest wyluzowany ale Jack ma tez fajny charakter rozwalają mnie teksty "I po co ja Cie brałem, nie upolowałeś ani 1 szczura"

Więcej, jedna linijka to zdecydowanie za mało w takim temacie ! upomnienie - dud
 

bartek C

New Member
Dołączył
20.11.2007
Posty
8
Mi się najbardziej podoba Skip. Ma fajny charakter i jest taki przyjacielski, a nie taki jak Brandon, czy jokoś tam. :rolleyes:

j.w - szczur
 
Dołączył
13.11.2007
Posty
44
Skip jest super :p podoba mi się jego głos
Jack Aligatora też lubie bardzo fajna osobowość
Greg wspaniały kapitan, ale chce dużo a mało da xD
 

bnfanx

Member
Dołączył
29.11.2007
Posty
46
Greg, Jack Aligator i Skip.
We trzech są na bardzo dobrym poziomie. Lubię ich za wyluzowanie, styl życia i kwestię które wypowiadają podczas rozmów. Greg'a polubiłem za dowodzenie piratami, Aligator z w.w powodów i Skipa też z w.w powodów.
Reszta nie przypadła mi zbytnio do gustu, tacy marni złoczyńcy.
 

matix24

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
105
Skip jest ok, Jack Aligator rowniez jest spoko chociasz jak pierwszy raz gralem to zabili mi go w czasie pierwszego polowania. Najbardziej zdenerwowal mnie Hendry gdy powiedzial ze musze zaplacic 600 sztuk zlota wiec nie lubie go za bardzo. Grek podobno twarda z niego sztuka ale nie mialem okazji sie z nim mierzyc.
 

Krystianek75

New Member
Dołączył
1.12.2007
Posty
17
Skip to taki luzak. Według mnie jest on najbardziej spoko. :)

Nastepny taki post w tym temacie - warn - szczur
 

triox

Member
Dołączył
23.12.2007
Posty
36
CYTAT(matix24 @ 20-12-2007, 21:31) [snapback]162926[/snapback]
Skip jest ok, Jack Aligator rowniez jest spoko chociasz jak pierwszy raz gralem to zabili mi go w czasie pierwszego polowania. Najbardziej zdenerwowal mnie Hendry gdy powiedzial ze musze zaplacic 600 sztuk zlota wiec nie lubie go za bardzo. Grek podobno twarda z niego sztuka ale nie mialem okazji sie z nim mierzyc.

dla mnie morgan TYPOWY chlop spi lezy odpoczywa ma wrzystko w Du...
 

junas

New Member
Dołączył
21.12.2007
Posty
25
Skip jest spoko ale Jack Aligator jest the best jego imię mnie rozwala :lol:
 

Niqo

New Member
Dołączył
28.12.2007
Posty
4
Greg i Jack... Dlaczego?
Pierwszy z nich to prawdziwy przywódca bandy. Mimo ,iż jest (niby;p) daleko od ich pobytu nadal wszyscy się go boją (prawie :D). A Jack? czy ja wiem, ogółem spoko postać, jakoś przypadł mi do gustu....
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Moim ulubionym piratem jest Skip, Jack Aligator i Samuel.
Skip dał idealne namiary na Dextera, lubi mocną gorzałkę x20 :D
Jack Aligator bardzo lubił polować na aligatory... po prostu fajny chłop.
A Samuel robi mocny trunek, ale mało dba oto gdzie je przechowuje.
Czasem w beczce po rybach a czasem gdzieś indziej xD

Osobiście nie lubię Grega; ich szefa, bo nie dość, że jest chamski co do Beziego (na początku) to jeszcze każe mu odwalać najgorszą robotę jaka jest w obozie piratów.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Piraci fajne chłopy ogólnie to ich lubie Skip fajny wygląda chyba najlepiej i sporo pomaga Samuel to za ten trunek co się po nim tak szybko zasuwa Szybki śledz no i Jack Aligator za to polowanie co się z nim robi.Nielubie Grego za jego takie troche chamskie gadki i tego co ćwiczy (nie pamiętam imienia) co nam pancerz daje bo nie poszedł na Brzytwiaki. A najlepszy pirat to jest Bezi....
 

Arte

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
84
Twórcy gry mieli dobry pomysł jeśli chodzi o piratów.
Skip jest takim luzakiem - typowym, zwykłym piratem który myśli kim on to nie jest ^^
Co do samego Kapitana Grega... Twardy koleś, ma idealną gatkę, typową dla kapitana. Jak już pisałem - twardy, surowy i bezwzględny =)
 

adamo 04

New Member
Dołączył
14.1.2008
Posty
26
Jack Aligator bo uczy pożytecznych rzeczy, jest typem pewnego samotnika który lubi polować i zna się na tym
Skip bo można dobrze pohandlować i tak jak pisali wcześniej, typowy luzak który myśli że nikomu nie podlega
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Szary Wilku, od kiedy to ze Skippem można handlować? W obozie piratów zaopatrzeniem zajmuje sie głównie Garett.
A wracając do tematu, piraci to zajefajna sprawa :) Kapitan Greg, twarda sztuka, nie da sie wyrolować, mój ulubiony pirat, Skipp zadziorny i pyskaty, Jack Aligator też okazał się nie raz pomocny.
I jeszcze jak ostatnio grałem, zwróciłem uwagę na jedną rzecz, mianowicie dwóch piratów- jeden nazywa się Henry, a drugi Morgan. Przypadek? :D
 

adamo 04

New Member
Dołączył
14.1.2008
Posty
26
CYTAT(Bojan @ 14-01-2008, 22:35) [snapback]166605[/snapback]
Szary Wilku, od kiedy to ze Skippem można handlować?


Gdy jesteś już u piratów Skip stoi przed swoją chatą i można z nim pohandlować, a posiada on dobrą broń oraz daje on jedną misję z grogiem :huh:
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
CYTAT(Szary wilk @ 14-01-2008, 23:31) [snapback]166615[/snapback]
Gdy jesteś już u piratów Skip stoi przed swoją chatą i można z nim pohandlować, a posiada on dobrą broń oraz daje on jedną misję z grogiem :huh:


To że daje misję z grogiem pamiętam, ale opcji handlu z nim nie kojarzę... Ale dobra mniejsza z tym, przejde sie niedlugo do niego i zobaczymy :p
 

MACIEK1709

New Member
Dołączył
14.1.2008
Posty
5
Mi się podoba najbardziej Greg bo jest pierwszym piratem którego poznajemy w grze, ma mapę skarbów i jest twardy.
 
Dołączył
18.9.2007
Posty
88
Ogólnie wszyscy piraci są spoko oprócz Francisa czy jak mu tam(tego co pilnuje chaty Grega). Mi osobiście przypadł do gustu Skip, Jack Aligator i Samuel.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom