Pierwsze Wrażenie Po Zagraniu W G3

Status
Zamknięty.

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Jak zaczynałem to sie bardzo cieszyłem że w końcu zagram w trójke. Mój komputer jest dosc słaby i gra oczywiscie się tnie na początku było dosyc dobrze teraz jest troszke gożej ale gram chce przejsc początek mi sie bardzo podobał odrazu sieka i to ze starymi dobrymi kumplami.
 

junas

New Member
Dołączył
21.12.2007
Posty
25
Grafika odrazu zrobiła na mnie wrażenie, pozatym na początku chciałem atakować za ctrl :p ale potem się kapnołem że wystarczy kilkać na guziki myszki, pozatym rozbudowany placak i umiejetności ;)
 

GpganG

New Member
Dołączył
6.5.2008
Posty
20
ładna grafika... ale jak doszedłem do redock kiepsko mi wyglądało :( i odstawiłem g3 na 0,5 roku ale raz mi się zachciało zagrać i się wkręciłem tak bardzo że codziennie gram :)
 

Wisniak777

New Member
Dołączył
28.4.2008
Posty
7
No to będzie tak pierwszy raz grałem w demo bo pełna mi nie weszła :D
potem jakieś 2 lata później ulepszyłem kompa dokupiłem ramu ;)
I wreszcie ten piękny dzień kiedy listonosz(kupiłem przez internet) przyniósł mi grę.
Instaluję zero błędów razem z kumplami w końcu włączam...
... i wyskakuje mi intro które przewinołem bo już je w końcu widziałem no nie?
zaczynam grać pierwsze wrażenia ładna grafika i przede wszystkim
dobrze chodzi a to najważniejsze (mam kompa procek 1.8, 1gb ramu, karta graficzna radeon 9550)
potem fajnie razem ze starymi kumplami rozwalamy orków.
Ogólnie pierwsze wrażenie świetna gra.

Ps:Właśnie dzisiaj przeszedłem grę:D
 

Grompel

New Member
Dołączył
31.5.2008
Posty
6
Bardzo mi się spodobał zwłaszcza na dużej szczegułowosci.
Podobają mi się też jatki z orkami. (np.Faring) W Varancie jest zarombista muzyka.
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Pierwsze wrażenie prawie jak u wszystkich... Włączam gierkę, ładuje się kilka minut. Leci intro (oczywiście oglądam jak zawsze), kończy się i sieczka w Ardei. Oszałamiająca grafika, aż chciało się siekać orków. Gdy dużo ludzi walczyło, to się trochę cięło, ale nie bardzo. Po zakończeniu bity poszedłem do Reddock. Wszystko pięknie, duża przestrzeń itp. Dali mi oczywiście questy ;) Grało się świetnie! Dalej nie piszę, bo już nie do tematu. Ogólnie pierwsze wrażenie perfecto :p
 

Zipero

Debile
Dołączył
31.5.2008
Posty
17
Moje pierwsze wrażenie? No, to było przeżycie!
Gdy ujrzałem tą grafikę, to aż dech w piersi zapierało.
Muzyka nadawała klimatu grze, szczególnie te zmiany, w sytuacji zagrożenia.
Wszystko wyglądało, inaczej niż w poprzednich częściach, co jeszcze bardziej ciekawiło i zaskakiwało.
Świat był wręcz oszałamiający, pięknie się go poznawało, niestety szybko się to znudziło. Zbyt duże pole do gry, jak na signleplayer.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
jak dla mnie gra jest fajna
system walki w porządku, grafika bajeczna, wymagania nie takie wielkie,

tylko te zwierzęta :angry:
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Pierwsze wrażenie? - Cholera? co to ma być? pokaz slajdów? ^^ W pierwszej chwili przeraziły mnie wymagania sprzętowe (ofc. przed uruchomieniem był pewien bug).
Na szczęście potem miałem okazję pograć na nowym kompie brata i tam poznałem prawdziwego Gothic 3. urzekł mnie malowniczy kontynent. Przepiękna, lesista Myrthana, trochę przypomina mi moje okolice :D Potem był Varrant, po prostu zakochałem się w tych klimatach. Podoba mi się ta architektura i kultura ludu pustyni. W Nordmarze jeszcze nie byłem, ale jak będę miał swojego nowego kompa nadrobię zaległości.
Zdziwił mnie fakt, że orkowie padają jak ścierwojady w G1, a spora część potworów jest od nich silniejsza. No ale przyzwyczaiłem się do tego i przed np. walkami na arenie zwiększam poziom trudności.
Oczywiście na plus zasługuje ilość i różnorodność umiejętności, co też w pierwszym zetknięciu z grą pozytywnie mnie zaskoczyło.
Ogólnie, wbrew opinią szerokiej społeczności, zaliczam G3 do udanych produktów mimo tej nieszczęsnej fabuły i licznych bugów.
 

rondel

Member
Dołączył
5.6.2008
Posty
30
Na początku podobnie jak Switka przeraziły nie dość ostre wymagania sprzętowe, lecz po zmianie kompa na lepszy grało się całkiem przyjemnie. Jeżeli chodzi o samą grę to spodobały mi się nowe stworki, możliwość większego rozwoju postaci i fabuła. Zasmuciły mnie trochę błędy w grze i pewne niedociągnięcia autorów, ale ogólne wrażenie jest jak najbardziej pozytywne.

POZDRAWIAM
 

Pendzior130

New Member
Dołączył
7.7.2008
Posty
6
Na początku nawet mi się podobała ale potem zaczeła sie nudzić muwie wam po 2 godzinach grania nie chce sie już grać ale jakoś tą gre przeszedłem.


No i dostajesz warna... Oglądałam Twoje inne posty i miałeś tam ostrzeżenie słowne od Feomathara, widocznie to nic nie pomogło...
 

kondzio1993

Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
128
Na początku były nerwy z Where is guru itp. , lecz po odpaleniu gothica pierwsza zdziwienie - wskazówki. Na mnie to zrobiło wrażenie - chyba gra się nieco rozwinęła. Czytając wasze poprzednie posty dziwie się - ja żadnych większych problemów ze zwierzyną nie miałem, owszem zdarzyło się, że jakiś zwierz wpadł w combo i mnie zabił, lecz miało to miejsce raz lub dwa w całej grze. od razu spodobał mi się pasek u dołu ekranu - bardzo przydatny. Zdziwiła mnie dosyć łatwość z jaką pokonywałem orków i ludzi - byli wielokrotnie słabsi od zwierząt. Nie mniej jednak Gothic III spełnił większość moich oczekiwiań;)
 

n0ah

New Member
Dołączył
6.7.2008
Posty
13
To mi sie bardzo spodobalo, odrazu zaczelem "maniaczyc" kolo montery zaczelo sie robic troche nudno ale gdy poszedlem do Varantu bylo juz fajnie :)
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Ja się nie spodziewałem że od razu na początku gry będę musiał walczyć :D :D ale dałem rade i gdy już wszystko było po wszystkim szybko zacząłem opróżniać domy obywatelów Ardei :D no i byłem też trochę zdziwiony jak zobaczyłem ścierwojada :D nie przypuszczałem że aż tak bardzo się zmieni :D :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom