Piekarnia I Inne Zakłady

Status
Zamknięty.

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
Wczoraj serfowałem po necie i zobaczyłem artykuł w którym sie wypowiadał koleś z pyhrana bytes i mówił ze mają plany : zrobienia w miastach piekarnii, zakładów ślusarskich i inych z zycia wziete
blink.gif
biggrin.gif
Co o tym sądzicie??
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Podobny temat już był ,ale myślę że zrobienie takich zakładów to bardzo dobry pomysł , fajnie bedzie rano pójść sobie po świerze bułeczki.
laugh.gif
Ale ciekawi mnie czy bedzie krawiec , bo to dopiero by był super , pójść do takiego krawca i zlecać mu uszycie jakiejś szaty czy zwykłego ubrania. Zresztą pożyjemy zobaczymy , wszystko bedzie jasne jak G3 już wyjdzie.
wink.gif
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Wg. mnie super! nie bylibysmy czeladnikami wsrod 5 tylko np. mielibysmy do wyboru czeladnictwo sposrod 15 zakladow ...

Moze wymiencie jakies fajne zawody czeladnickie (czeladniarskie
tongue.gif
:p) nie wiem jak jest poprawnie
biggrin.gif
:D:D
 

Smok

Member
Dołączył
27.4.2005
Posty
58
Pomysł Hmm.... fajny codziennie po wstaniu z łużka bezimienny udawał by się do piekarni żeby kupić chleb bułeczki i babeczki
biggrin.gif
GITNY POMYSŁ!!!
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
ślusarzy i kowali, mogli by dać podobnych takze ale piekarnie to raczej nie chyba zeby była jakas misja na poczatku z rozwozeniem bułeczek
laugh.gif
. A dobrze by było jakby było dużo cechów, ktore skupowaly by tylko swoje towary np. sprzedawca żyywnosci nie kupi ci broni, a kowal miesa, i ze mozna byc wszechstronnie uzdolnionym i byc kowalem alchemkiem, łuczarzem/garbarzem
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
pomysł fajny. Bedzie on rozmaicał gre. fajnie bedzie byc czeladnikiem w piekarni ale co tam bedziemy robic? Według mnie jak to zrobia to gra sie upodobni do simsów! no ale mam nadzije ze to niewejdzie wole gothica takim jakim jest!
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Pomysł fajny, w przeciwieństwie do tematu. Na co komu wiedziec, co kto sadzi o tym pomysle? Teamty dotyczący nadchodzacych gier powinny raczej dotyczyć sugestii itp., a tak to co zrobisz z wiedzą, że wszystkim sie spodoba ten pomysł? Nic, a kazdy spamer zaraz tu wejdzie i napisze "no fajny pomysł kupowac sobie chelb bułki itp.
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
" itd. A tak w ogóle to logiczne, że w G3 bedzie dużo nowych zawodów, i jak dla mnie taki własnie piekarz byłby jaknajbardziej na miejscu.
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
POmysł fajny
biggrin.gif
:D:D, mogła by być taka misja jak, w Gothicu 2 (jak byłeś nowicjuszem to roznosiłeś kiłbasy), to tutaj, można by było roznosić bułeczki, kotlety
tongue.gif
. Podsumowując pomysł dobry.
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
Pomysl jest zajebisty podobno bedzie mozna przejac sklep po mistrzu kiedy przydarzy mu sie przykry wypadek;)

fajnie by bylo


MAM PROzbe podaj linka do tego artykulu plz:D
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
QUOTE (Robinhood @ 27-05-2005, 18:06) Pomysl jest zajebisty podobno bedzie mozna przejac sklep po mistrzu kiedy przydarzy mu sie przykry wypadek;)

fajnie by bylo


MAM PROzbe podaj linka do tego artykulu plz:D
Niewiem czy żaden mod niezauważył ale ty w co drugim poście przeklinasz...
A żeby offtopa nie zrobić to napisze że napewno będzie więcej różnych zakładów w poruwnaniu z drugą częśćią to logiczne.
 

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
Pomysł głupi jak but. Nie chcę nadmiernie krytykować, no ale PO CO były by te piekarnie? Żeby sobie rano kupić bułeczkę. PO CO? I tak nie trzeba jeść, a stracone punkty życia leczymy we śnie. No i znowu rzuca się w oczy to, że dużo osób dąży do tego, aby Gothic był podobny do The Sims. Grrrrrr..... No super, po prostu rano zamiast rozwalić paru orków na rozgrzewkę to idziemy do piekarni i pieczemy bułeczki. Wow. Aaa... chcemy je sprzedać...za 5 sztuka złota...za orkowe gó*** dostanie się już więcej. No i znowu przypominam że Gothic to gra cRPG z elementami przygodowymi i akcji, a nie symulator życia w świecie Gothica. Tu chodzi klimat, fabułę, akcję, a nie o to żeby upiec bułkę.

Te pracownie co były w Gothic II w zupełności wystarczą.

Pozdrawiam.
 

Balian

New Member
Dołączył
28.5.2005
Posty
8
bardzo dobry pomysl napewno bede sie cieszyl jak cos takeigo zobacze piekarnia to jakies urozmaicenie a jak piekarnia to i mlyn musi byc a ty zostaniesz czeldnikiem czegos takiego ale bedzie fajnie
 

Lord Sebastian

New Member
Dołączył
17.5.2005
Posty
21
Pomysł fajny.zamiast kupywać żywność wszelakiego rodzaju u jedneko sprzedawcy, możne by było np. u piekarza kupić same wypieki.
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
A ja się zbuntuję i nie rozpoczne postu od zdania ''pomusł jest fajny''
wink.gif
. A dlaczego by nie, miasta dzięki temu stały by się bardziej realistyczne. Bo w sumie ktoś musi produkować pożywienie
wink.gif
.

Wow. dawno mnie nie było i piszę w dzialę po kilka postów pod rząd. Prosze o wybaczenię
sleep.gif
 

bonelord

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
77
pomysł no taki sobie ale żeby były ''mini game'' np. widzimy widokiem fpp (chyba fpp myli mi sie w kazdym razie od oczu bochatera) i ugniatamy ciasto albo doimy krowe
tongue.gif
 

Korpus

Member
Dołączył
28.5.2005
Posty
172
To by był super pomysł że nie jeden kupiec sprzedaje całą żywność tylko specjalizacje chociarz to już się pojawiło w G2 mam na myśli sklep rybny Halvora(czy jak to imię się pisze) ALE TO BARDZO DOBRY POMYSŁ tylko żeby z tym nie przesadzili robiąc naprzykład gościa co instrumenty robi i będzie od niego lutnie można kupić!!
 

freak_man

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
166
Fajny pomysł. Np. płyniemy bardzo rano na ryby z naszym mistrzem albo np. uczymy się robić garnki i sprzedajemy je ludziom. Nieźle wydumany temat
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Pomysł średni !! nie mam zdania na ten temat jednym słowem dobry drugim zły nie podoba mi się bo jeśli ma być piekarnia to może zrobią żeźnika
biggrin.gif
więc . Ale jednym słowem fajnie by było kupować różne rzeczy w innych skupiskach publicznych !
 

Guru Zielony

Debile
Dołączył
10.6.2005
Posty
33
tongue.gif
Świerze bułeczki!!!Świerze bułeczki!!!hahahahah
tongue.gif

Fajnie by było móc sopie je kupić, ale sądze że to będzie kolejny sklep z pożywieniem
dry.gif



Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom