Partia Polityczna, Którą Popierasz

Jakie ugrupowanie popierasz?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
762
CYTAT
W Afganistanie też Izrael?
W Indonezji też?
W Iranie?
W Iraku?
W Arabii?
W Sudanie?


Stop, stop, stop. Mówilismy o konflikcie Palestyna- Izrael, a nie o wojnach USrAela- Arabowie czy o konfliktach pomiędzy Arabami na Blsk. Wsch.


CYTAT
Roboson dobrze, wiesz co NOP i ONR popiera i jakich środków chce użyć, dlatego wolałbym poświęcić głowe, niż wpuścić ich do Sejmu.


Jakich?! Wiesz już o tych bombach?!?! K***a, musimy odwołac akcję przejmowania władzy w kra... na świecie!!! S********m, zanim mnie Interpol namierzy!!!

Na poważnie: Jekież to środki? Zapewne zasłyszałeś gdzieś stwierdzenia "narodowej rewolucji", ale, zapewne, pod wpływem impulsu nie dokonczyłeś czytac artykułu, tylko zacząłeś pisac odp. A słowo rewolucja ma wiele znaczeń:
CYTAT
Rewolucja (z wczesnośredniowiecznej łaciny revolutio „przewrót”) to znacząca zmiana, która zazwyczaj zachodzi w stosunkowo krótkim okresie czasu. Różnie definiowane rewolucje wybuchały w całej historii ludzkości. Różnią się one w zależności od ilości ich członków (rewolucjonistów), środków przez nich stosowanych, czasu trwania, ideologii motywacyjnej, i różnych innych aspektów. Rewolucja może być spowodowana zmianą społeczno-polityczną zachodzącą w społeczno-politycznych instytucjach lub znaczną zmianą kulturową i ekonomiczną.
Dodam, że nie zawsze musi byc przy tym rozlew krwi <_<.

CYTAT
Te winienie żydów za wszystkie zło na świecie jest lekko żałosne. Cały ten anty-semizm w Polsce zaczął się, przez miłość polaków do pieniądza. Nienawidzili żydów, bo to oni kontolowali handel. Nasi rodacy woleli chlać wóde w ich karczmach
Dobra koniec o tym.


Ataki na Katolicyzm!, zdobywanie majątku, działenie na szkodę Rzeczypospolitej, chęc budowy tzw. "Judeopolonii" (ich państwa (!) na terenie Polski), kiedy bylismy pod zaborami, zasczepianie sysemu totalitarnego, zwanego komunizmem i działenie w nim, aż do jego upadku, hasła "Wasze ulice nasze kamienice" itp., a dziś żądają od państwa Polskiego 64 mld (tak, miliardów) zł. za utracone majatki podczas wojny, mowa o tym, że Polacy też przykładali rękę do ich eksterminacji (ilu Żydów Polacy wyratowali pod groźbą śmierci (jedyny kraj!) podczas okupacji?btw. podczas wojen religijnych też znajdowali u nas schronienie). Itd. to nasze stosunki z "narodem wybranym".

CYTAT
Oczywiście, popieram Izrael. Banda terrorystów nie może mieć w posiadaniu Ziemi Świętej. Pojechali by nasi rodacy na pielgrzymke a tu kulka w łeb, bo kobieta ma odsłoniętą twarz i nosi spodnie.


A jak będziem pomagali Izraelowi, to nie bedziemy musieli tam jeździc- wkurzą sie i przyjadą do nas i postrzelają i powybuchają.


CYTAT
W symbolach ONR'u i NOP'u wielu dopatruje się znaków nazistowskich.


Powodzenia życzę im z całego serca. A jak się nie dopatrzą, to i tak coś sobie wymyślą i napiszą.

CYTAT
Pozdrowienie rzymskie.( Widziałem, na jakimś święcie jak, ktoś z NOPU pozdrowił po rzymsku pomnik powstania Warszawskiego. Kombatańci byli oburzeni. Nic dziwnego. Im się to kojarzyło z Niemcami a nie Wspaniałymi, walczącymi o wolnośc narodowcami.)


Kombatanci mieli prawa nie znac historii salutu, tak jak ja mam prawo nie odróżniac kationów od anionów, ale Ty nie masz prawa obrażac ludzi, którzy walczyli i umierali w słusznej sprawie. No chyba, że jesteś skończonym dupkiem, to takie uwagi na niewiele się zdadzą.

CYTAT
Szczerbiec bądź halabarda na fladze?(po prawdzie nie wiem co to, ale każdy się domyśla. Dziwnie przypomina nazistowski krzyż.)


Halabarda? Falanga. Nazistowski krzyż??? Swastyka (o ile to krzyż...), krzyż żelazny (odznaczenie bojowe), krzyż Panzerwaffe?O który Ci chodzi <_<?

CYTAT
Polska dla Polaków(Czyste Niemcy), nienawiść do żydów(hm..). Kara śmierci.(Niemcy uwielbiali rozstrzeliwać za zdrade stanu. NOP przewiduje taką samą kare?)


Polska dla Polaków, Niemcy dla Niemców, Mongolia dla Mongolczyków, Peru dla Peruwiańczyków, to hasła nie tylko nacjonalistów z tych wybranych krajów, ale wszystkich NRów (ci tylko w Polsce, nazwę tak ich ideowych kolegów z innych krajów), więc te hasła obejmują cały świat. Nazywa się to nowoczesny nacjonalizm. Nienawiśc? Nie przepadam za Żydami, ale czy ich nienawidzę? Na pewno nie (Katolicy nie powinni nienaiwdzic)! Podobnie jak 99% NOPowców, ONRowców, OWPowców, MWowców itp. Choc zdarzają się informacje, w których Żydzi krwi napsuja i bez wulgaryzmów sie nie obejdzie... Kara śmierci za zdradę stanu, podczas wojny to kara nie tylko w Niemczech, ale i np. w USA <_<.

Odpowiadałem na szybko, więc znajdzie się pewnie trochę literówek, zabraknie (pewnie) kilku ważnych kwestii, zakradnie się trochę chaosu, ale generalnie wszystko powinno byc zrozumiałe.




Pozdrawaim.
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Dziś UPR stracił znacznie w moich oczach, gdyż zaczął negocjować z LPR odnośnie koalicji, by wejść do sejmu <_<

A tak w ogóle to mam wrażenie, że te ponowne wybory nie wiele zmienią.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
CYTAT(Świrus @ 08-09-2007, 23:03) [snapback]152724[/snapback]
Dziś UPR stracił znacznie w moich oczach, gdyż zaczął negocjować z LPR odnośnie koalicji, by wejść do sejmu <_<

A tak w ogóle to mam wrażenie, że te ponowne wybory nie wiele zmienią.


Świrus za młody jesteś na politykę :p , zresztą trzeba się trochę interesować. UPR z chęcią wystartowałaby sama, ale niestety na zebranie kilkuset podpisów było tylko kilka dni i trzeba to było załatwić, UPR rozmawiał z większością partii, ale konkretną propozycję otrzymała tylko od LPR i PR. Oczywiście najlepiej jakby UPR startowała sama i miała ponad 50% w sejmie, właściwie to by było spełnienie moich najskrytszych marzeń, ale wiadomo, że to nie możliwe i myślę, że powstanie Ligi Prawicy Rzeczypospolitej to dobry pomysł, bo przynajmniej mamy pewność, że UPR będzie w sejmie. Cieszy fakt, że członkowie PR i LPR nagle stali się liberałami gospodarczymi, jak słuchałem przemówienia Dobrosz(LPR) to zastanawiałem się z jakiej on jest partii ;P . Żałosne są te wszystkie sondaże, teraz oglądam "FORUM" na tvp1 i tu patrze, a LPR ma 1,1, w sondażu dla tvn24 miała 7%, a w jakimś niezależnym sondażu mieli aż 15% :D , nie wiem czy można liczyć na aż taki wynik, ale ponad 10% jest bardzo realny. Teraz trochę nawiążę do poprzednich wypowiedzi, ktoś napisał, że prywatyzacja służby zdrowia to zły pomysł, bo ludzi nie będzie stać itd. Chciałem zauważyć, że ludzie i tak płacą za leczenie w podatkach, ale przy okazji muszą jeszcze opłacić pensje ministerstwa i tysięcy urzędników, więc skoro na to ich stać to na pójście do lekarza raz na rok na pewno też byłoby go stać. Ceny na pewno nie byłyby wysokie przez konkurencje i nie można mówić o niepewności tego stwierdzenia, bo prawa konkurencji są ogólnie znane. Kiedyś apteki były państwowe i przed prywatyzacją straszyli, że nie będzie leków, że będą strasznie drogie itd, a jak jest każdy widzi (inna sprawa, że trzeba się pozbyć tych wszystkich związków zawodowych, bo to przeciwstawia się konkurencji).
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
CYTAT
Na pewno nie (Katolicy nie powinni nienaiwdzic)! Podobnie jak 99% NOPowców, ONRowców, OWPowców, MWowców itp


Nie oszukuj się, do takich organizacji wciela się skrajnie prawicowych radykałów obciętych na zero, którzy pałają szczerą nienawiścią do Żydów. Ich gesty, hasła, manifestacje, marsze, wszystko jest przesycone rasizmem i nietolerancją. Ostatni Marsz Żywych w Krakowie zbiegał się razem z marszem ONR, prawie doszło do zamieszek.

Prawda jest taka, że ludzie twego pokroju nie chcą na ziemi polskiej innych narodowości, co jest niezgodne z ówczesnymi zasadami moralnymi i jest sprzeczne z głoszoną wszem i wobec przez Kościół tolerancją. Może takie hasła i programy były popularne wiek temu, ale teraz świat się zmienił.

Zaś sprawa Żydów jest skomplikowana. Ja za nimi nie przepadam, ale nie pałam do nich nienawiścią. Co do sporów dotyczących wysiedleń, zbrodni za czasów wojen i komunizmu w Polsce, obie strony mają rację. Nie jest tak, że Żydzi są tu jedynymi ofiarami. Oni święci nie byli, tylko że poprzez Holocaust ludzie postrzegają ich inaczej. Nikt nie zważa na zbrodnie w Kambodży, Darfurze, byłej Jugosławii, tylko mówi się o zagładzie Żydów. Są oni teraz w centrum zainteresowania, a jeśli powie się o nich źle to cała publika wrze, tak samo z homoseksualistami. Nie popieram tego, ale muszę się na to godzić. Żydzi wycierpieli wiele i nie należy im się za to bezgraniczna nienawiść, a to że byli świetnymi przedsiębiorcami i handlarzami to już ich zasługa. Nam pozostaje tylko ta zazdrość, która siedzi w nas od wieków.
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
CYTAT
Nikt nie zważa na zbrodnie w Kambodży, Darfurze, byłej Jugosławii, tylko mówi się o zagładzie Żydów.


Ostatnio mówi się o Darfurze całkiem sporo, o Kambodży zapewne mniej (inny calkowicie region?). O Jugosławii chyba troche ucichło, ale nie wiem jaka w tym zasługa Żydów.
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
CYTAT
Kiedyś apteki były państwowe i przed prywatyzacją straszyli, że nie będzie leków, że będą strasznie drogie itd, a jak jest każdy widzi (inna sprawa, że trzeba się pozbyć tych wszystkich związków zawodowych, bo to przeciwstawia się konkurencji).

Tak samo zresztą bylo z restauracjami... Podobno wszyscy mieli się potruć...
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
CYTAT(Geezer @ 18-09-2007, 10:55) [snapback]153698[/snapback]
Nie oszukuj się, do takich organizacji wciela się skrajnie prawicowych radykałów obciętych na zero.


A jaki związek mają poglądy prawicowe z rasizmem i nietolerancją (zrozumiałem, że o takiej organizacji się mówi)

CYTAT(Lares_ @ 18-09-2007, 15:33) [snapback]153716[/snapback]
Tak samo zresztą bylo z restauracjami... Podobno wszyscy mieli się potruć...


Nareszcie ktoś rozsądny :) .
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
#Lord Bezimienny od tamtego czasu LPR urusł trochę w mych oczach, gdyż w towarzystwie UPR zaczyna normalnieć :p
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Ja nie popieram żadnej partii.
Dlaczego?
Bo czy to będzie PiS czy PO czy LiD, wszyscy politycy są tacy sami. W kampani wyborczej to jacy oni nie są piękni, wspaniali, mądrzy, no kur** wszystko zrobią dla naszego kraju. A po wyborach to mają nas w dupie bo już władzę dostali. Gdzie się podziały 3 mln mieszkań ja się pytam. Gdzie? Ano w miejscu gdzie łącza się nogi i plecy Jarosława Kaczyńskiego. Polityk byle by wygrać wybory jest wstanie zrobić prawie wszystko. A potem pokazuje obywatelom gest Kozakiewicza i rzuca "Na razie frajerzy!"
Może zbyt ubarwiam ale taka jest prawda.

P.S. Żeby tylko z EURO 2012 zdąrzyli, bo jak nie... to wstyd będzię powiedzieć komuś za granicą że jest Polakiem.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
CYTAT(Świrus @ 18-09-2007, 17:02) [snapback]153743[/snapback]
#Lord Bezimienny od tamtego czasu LPR urusł trochę w mych oczach, gdyż w towarzystwie UPR zaczyna normalnieć :p


Dla mnie LPR teraz zmieniła się o 180%, nagle uważają Leppera za przestępce, chcą wprowadzić wolny rynek (choć tu podejrzewam, że dlatego mają inna definicję wolnego rynku, ale obym się mylił). Najważniejsze, że UPR będzia miałą teraz najwięcej posłów w sejmie od czasu jej założenia, najwięcej to chyba do tej pory 3 w pierwszej kadencji sejmu (a mniejszość niemiecka ma 2, no zajebiście...).
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
Aby wszedł Popiela. Zajeb*** mądry człowiek.
No i P. Korwin oczywiście. Jeżeli, chciałoby mu się siedzieć w sejmie z debilami z centro prawico lewicy xD(PiS'iory i PO'owce którzy stracili w moich oczach ogroooooomnie dużo.)

O którym LPR mówicie? :)))

CYTAT
mniejszość niemiecka ma 2, no zajebiście...).
A partia miłośników piwa miała bodajże 4? :)


Lord jesteś w młodzieżówce UPRu? Bo chciałabym się zapisać, ale nie za bardzo wiem gdzie. Na stronie nie doczytałem się.

Co do prywatyzacji.
Sądze, ze w Polsce jest za dużo sierot po Gierkowych, żeby to się przyjeło. Darmozjady przyzywczajone do socjala, nie zgodzą się. Dlatego takie, pojebusy z LiDu(Lesbjki i Debile) mają takie poparcie. Raz był socjalizm i jeszcze im mało...
Dobra nie komentuje gustu politycznego 15% Polaków.
Jestem za to niezmiernie zadowolony z orientacji Politycznej około 10% Polaków popierających Koalicje LPR.

CYTAT
#Lord Bezimienny od tamtego czasu LPR urusł trochę w mych oczach, gdyż w towarzystwie UPR zaczyna normalnieć

Również byłem zły, na Pana Korwina. Ale po przeczytaniu jakieś wypowiedzi mi przeszło.. baa... uznałem to za doskonały pomysł.(mówie tu o koalicje konserwatywnej prawicy)

Pozdrawiam.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
762
CYTAT
Nie oszukuj się, do takich organizacji wciela się skrajnie prawicowych radykałów obciętych na zero, którzy pałają szczerą nienawiścią do Żydów. Ich gesty, hasła, manifestacje, marsze, wszystko jest przesycone rasizmem i nietolerancją.


Kto ich wciela? WKU? Znam kilku ludzi o takch poglądach, sam poniekąd je reprezentuje i dla nikogo siłą życiową nie jest wyzywanie i ganianie Żydów. O gestach, hasłach, marszach i manifestacjach gdzieś w tej masie moich postów jest, więc nie mam zamiaru się powtarzac. Ja rozumiem, że szeroko rozumiane pojęcie "tolerancji" jest dziś najwyżej cenioną wartością w Europie (oczywiście, nie wszędzie i nie wszyscy, ale tu się chyba idzie domyślic- unikajmy niedomówień), ale jeśli ktoś jest "nietolerancyjny" to od razu jakiś wyrzutek? Rasizm... patrz moje posty wyżej i w innych tematach.
Aha. Obcinam się na 3mm...

CYTAT
Ostatni Marsz Żywych w Krakowie zbiegał się razem z marszem ONR, prawie doszło do zamieszek.


Co było pierwsze? Jajko czy kura? A co było pierwsze? Powstanie ONR, czy rozpoczęcie eksterminacji Żydów przez naszych zachodnich sąsiadów? Jakby nie było: ONR miał większe prawo do tego marszu niż Żydzi i inch kumple.

CYTAT
Prawda jest taka, że ludzie twego pokroju nie chcą na ziemi polskiej innych narodowości, co jest niezgodne z ówczesnymi zasadami moralnymi i jest sprzeczne z głoszoną wszem i wobec przez Kościół tolerancją. Może takie hasła i programy były popularne wiek temu, ale teraz świat się zmienił.


Nie chcą. Ja też. Mogą byc, ale ograniczone ilości, mogą też przyjeżdzac na kilka miesięcy, zarobic, przyjechac w celach turystycznych i wracac do siebie. Mają swój kraj , życzę im wszystkiego dobrego. Dowidzenia.
Nauka Kościoła? Częściowo wynik SV II. Z resztą, pisałem i o tym, IV przykazanie. A to, że nie chcę u siebie innych, nie znaczy, że ich nie lubię/nie nawidze czy coś w tym stylu. Kościół nie chce (a może nie chciał) też, aby zalewali nas ludzie innych religii.
Świat? Niestety...


Pozdrawiam.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Nie pamiętam ile ci od piwa mieli, ale żałosne jest to, że mniejszość niemiecka ma gwarantowane dwa miejsca w sejmie, jawna dyskryminacja. Nie jestem niestety w młodzieżówce, bo nie miałem ostatnio czasu się zapisać, ale wiem dokładnie co i jak, więc możesz napisać do mnie na gg :p . Ja mam już stanowczo dość naszego narodu, dwa lata temu kurw*li na SLD, a teraz chcą popierać LiD. Na dodatek PiS i PO, które prawie niczym się nie różnią, porażka ;/ . Im dłużej żyję tym więcej mam argumentów na wyższość monarchii.


Pozdrawiam wszystkich zwolenników przywrócenia Królestwa Polskiego na mapach Świata :) .
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
A co sie robi w takich młodzieżówkach? Najpierw libacja i jeszcze tej samej nocy zamach stanu :p?

PPPP miało 16 posłów.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
762
CYTAT
którzy pałają szczerą nienawiścią do Żydów.


Zapomniałem dopisać, że do takich mam podobny stosunek jak do opisu homoseksualistów z tematu "Tolerancja" (chyba z niego), mianowicie: jeśli należą do jakiejś narodowo- radykalnej formacji i pałają szczerą nienawiścią do Żydów, a jednocześnie nie okazują tego na ulicach czy gdziekolwiek indziej (poza swoimi "czterema ścianami"), to mi to nie przeszkadza. Podobnie jak homo., którzy zabawiają się u siebie . Ale jeśli wychodzą i promują takie zachowanie to na pewno tego nie pochwalam.

CYTAT
Ja mam już stanowczo dość naszego narodu, dwa lata temu kurw*li na SLD, a teraz chcą popierać LiD.


KPP=>PZPR=>SLD=>LiD. "Inne sztandary, te same kłamstwa". Na tym polega siła lewicy. Potrafią się, w każdej chwili, złączyć w jedną całość <_<.


Pozdrawiam.
 

Armalite!

Member
Dołączył
14.6.2007
Posty
93
CYTAT(Lord Bezimienny @ 19-09-2007, 16:15) [snapback]153869[/snapback]
Nie pamiętam ile ci od piwa mieli, ale żałosne jest to, że mniejszość niemiecka ma gwarantowane dwa miejsca w sejmie, jawna dyskryminacja.

Bzdura a nie dyskryminacja.
Polacy maja przedstawiciela w Parlamencie Rumuńskim, Litewskim, Łotewskim.
Żydzi mają przedstawiciela w Irańskim parlamencie(chrześcijanie z resztą też).
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
CYTAT(Armalite! @ 19-09-2007, 17:21) [snapback]153883[/snapback]
Bzdura a nie dyskryminacja.
Polacy maja przedstawiciela w Parlamencie Rumuńskim, Litewskim, Łotewskim.
Żydzi mają przedstawiciela w Irańskim parlamencie(chrześcijanie z resztą też).


To nie jest dyskryminacja, że Polacy muszą być wybierani w wyborach, a Niemcy nie? Jak wszyscy to wszyscy. A to, że mamy swoich przedstawicieli w innych państwach nic nie znaczy, jeśli inne państwa chcą łamać konstytucję (jeśli ją mają ofc i mają odpowiednie zapisy) to ich sprawa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom