[ogólnie] Ulubiony Film

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Ja się nie rozpisze tylko dziesięć filmów wymienie...

Władca Pierścieni (alles)
Egzorcyzmy Emily Rose
Karol, człowiek, który został Papieżem
Blade, mroczna trójca.
Wojna Światów
13 duchów
Królestwo Niebieske
Gladiator
Piła 2
Plan lotu

I tyle...
 

Skorpion

Member
Dołączył
10.9.2005
Posty
43
A oto moja lista, pewnie nic nowego nie wniesie
smile.gif


==> Władca Pierścieni (trylogia)
==> Gwiezdne Wojny (saga)
==> Allo allo
==> Van Helsing
==> Wojna Światów
==> Batman początek
==> Godzina zemsty
==> Formuła
==> EuroTrip
==> Król Artur
==> Be cool
==> Into the sun
==> 60 sekund
==> Transporter I i II
==> Szybcy i Wściekli
==> Za szybcy Za wściekli
==> Blade (all)
==> Polowanie na czerwony październik
==> Potężne kaczory
==> Królestwo niebieski
==> Final Fantasy (all)

jest ich jeszcze sporo, jedna za dłużo czasu by mi zeszło żęby je wszystkie wypisać
 

Lord Viqux

Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
316
ok, to co ja wybrałem... nie będzie w kolejnosci 1,2,3, bo nie chce mi sie wymyslc co najlepsze
biggrin.gif


Władca Pierścieni ---> wszystkie części
Gladiator
Gwiezdne Wojny ---> poczynając od starej sagi, kończąc na Zemście Sithów
Zmiana Pasa
Karol, człowiek, który został Papiezem
Piraci z Karaibów - klątwa czarnej perły
Predator ---> tylko I część
Troja
Szeregowiec Ryan
Helikopter w Ogniu
Król Lew ---> część I, oglądałem gdy byłem dzieckiem; film wywarł ogromne wrażenie
Ostatni Samuraj
Cast Away - poza światem
Shrek ---> I i II, rewelacja
biggrin.gif

Bruce Wszechmogący
Seksmisja
Matrix ---> Reaktywacja. Najlepsza część, choć tez I była niezła. A III dla mnie masakryczna, myślałem ze usnę w kinie
dry.gif


to tyle, pozdrawiam
biggrin.gif
 

Roioan

Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
424
Oto moja lista:

--> Star Wars
--> LOTR
--> Gladiator
--> Jak rozpętałem II Wojnę Światową
--> Oszukać przeznaczenie
--> Zejście
--> Opowieści z Narni
--> Wasabi
--> Atak Pająków
--> Starsza pani musi zniknąć
--> Madagaskar
--> Nieustraszeni bracia Grim

To wszystkie.

Pozdro
tongue.gif


P.S to mój 270 post
tongue.gif
 

glakus

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
82
każdy ma jakichś nagłówek więc ja też go zrobie
biggrin.gif


Alien vs. predator
Predator (tylko 1 część)
Ghost ship
White Chicks
Cube 1 i 2
Harry Potter (wszystkie częśći)
LOTR
Eqelibrium(nie wiem czy tak się to piszę)
Hip-Hopowa myjnia
Ice cube
Dzień świra
Świat wdł. Kiepskich
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Nie bede sie tyle rozpisywał i wymienial wszystkich filmów jakie znam. Mam kilka ulubionych i starczy mi.

1. Piraci z karaibów - dla mnie ten film jest wy****ny w kosmos i najlepszy na swiecie ogladalem go juz chyba 100 razy i sie nei znudzuił.
2. Władca Pierścieni PK.
3. Gladiator.
4. Król Artór
5. Kurestwo Niebieskie
6. Breifhearts (nie wiem jak to sie pisze)
7. Szeregoriwe Rayan
8. Wyspa piratów.
9. King Kong (ten Petera Jacksona)
10. Harry Potter i Szpara Ognia - hehe żartowałem.
11. Więcej grzechow nie pamietam.
Chciałbym obejrzec Ojców Chrzestnych ale nie dane mi chyba.
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Moja lista:

1. Gladiator - piękny film, najlepszy jaki kiedy kolwiek oglądałem...
2. Hooligans - również świetny film nawiązujący do mojej ulubionej dyscypliny sportowej
3. Opowieści z Narni
4. Piraci z Karaibów
5. Szeregowiec Ryan
6. Władca Pierścieni (cała trylogia)
7. Shrek 1 i 2
8. Planeta Małp (ta najnowsza)
9. Appleseed
10. The Ring (sama jedynka, bo 2 to shit)
11. Zielona Mila - wzruszyłem się na nim jak nie wiem co...
12. Matrix 1

To na tyle

Pozdro4all
 
Dołączył
7.1.2005
Posty
77
Te co mi się jako pierwsze nasunęły:

- Piła 1 i 2
- Władca Pierścieni - trylogia
- Szeregowiec Ryan
- Wróg u bram
- Kompania braci
- Hotel zacisze
- Jak rozpętałem II Wojnę Światową
- Shrek
- Kiler
- Straszny film - wszystkie części
- Ojciec chrzestny
- Obcy - wszystkie części oprócz Obcy vs Predator
- Braveheart
- Matrix

No i oczywiście WITCH czarodziejki (nie no żartuję
tongue.gif
)
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
No u mnie to wyglada tak...
1. Piraci z Karaibów
2. Meska Gra
3. Ronin
4. Szeregowiec Ryan
5. Doskonały świat
6. Gladiator
7. Kompania Braci
8. Hooligans
9. Seria Obcych
10. The Core
11. Najlepsi z Najlepszych
12. Transporteur I i II
13. Szybcy i Wsciekli
14. Za Szybcy Za Wsciekli
15. Sin City
16. Władca Pierścieni
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Witam!!!
Chcialam sie zapytac jaki film,ktory ogladaliscie najbardziej sie Wam spodobal i ogolnie jakie rodzaje filmow lubicie????
Czy ogladacie seriale, a jezeli tak to jaki(lub jakie) najbardziej lubicie???

Wiec, ja najbardziej lubie ogladac horrory, dramaty itp...(chodzi tu o tajemniczosc i wogole).....Nie mam ulubionego filmu poprostu jeden mi sie pododa mniej, a drugi wiecej...Ale jak juz wspomnialam przewaznie ogladam filmy tego wyzej wymienionego typu, poniewaz lubie, jezeli sama musze sie zoorientowac, kto jest kim w filmie i kto jest tym zlym :p ...
Co do drugiego pytania, odpowiedz brzmi TAK.OGLADAM SERIALE.....Moimi ulubionymi serialami sa:
-"Pierwsza Milosc"
-"Prison Break"(ogladalam juz raz na dvd, ale tak mi sie spodobal, ze premiere telewizyjna tez ogladam...jaki z tego moral????ze ten film poprostu jest dla mnie zajefajny)

Czekam na Wasze zdania...A temat zalozylam tylko po to, poniewaz jestem ciekawa jakie filmy najbardziej lubia userzy tego forum...(jest duzo userow, wiec jest to zdanie mozna powiedziec duzej grupy spolecznej.. :p :p , ale oczywiscie jezeli sie bedziecie wypowiadac)

Pozdrawiam, xdx
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Oglądam wszystko co ciekawie sie zapowiada ;] Komedie, filmy fantasy, przygodowe. Mało siedze przed tv i jak juz cos oglądam to na kompie.

Seriale, kiedys oglądałem jak miałem mało kanałów i nie było neta, albo komp był często zajęty ;]
Teraz tylko Prison Break na kompie. Aktualnie czekam na 3 sezon ( 29.08.2007 ).
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Oglądam tylko jak mi się wybitnie nudzi. Zwykle są to filmy akcji albo komedie ( te częściej). Horrory oglądam tylko w grupie, po grillu bądź jak siedzimy ekipą w nocy u kumpla po nocnej sesji D&D. Z seriali..... to czasami coś obejrzę. Dawniej oglądałem Lost co każdy czwartek. Teraz sporadycznie od czasu do czasu. Ale jak jeszcze leciał 13 Posterunek to zawsze oglądałem. Ostatnio moje nowe hobby pochłania mi bardzo dużo czasu, i jeśli już coś oglądam to jest weekend albo święta.
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Po pierwsze filmy Kubricka. Reżyser genialny. "Mechaniczna pomarańcza", "Lśnienie", "Pełny magazynek", "2001: Odyseja Kosmiczna", "Oczy szeroko zamknięte" - same kapitalne pozycje i głośne tytuły.

Poza tym lubię po prostu dobre filmy, niezależnie od gatunku. Takie, o których będzie się mówić długo, nie naszprycowane płytką akcją superprodukcje. W czołówce moich filmów [poza wyżej wymionienymi] są "Skazani na Shawshank", "Alien 2 i 3", "Numer 23" ;p, "Sztuka spadania" i takie tam różne =p

Seriale - przedewszystkim Star Trek [razem z filmami]. Po prostu młodzieńcza miłość. Nie ambitne ale fajne i tyle.
PB oglądam, niezłe ale nic nadzwyczajnego. Losty podobnie. Hity sezonu. Nic więcej.
 

Matteox

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
92
Hmmm...to zalezy...bo mało siedze nad TV ale oglądam ;) zazwyczaj gram na kompie.
No to tak jeżeli chodzi o telewizje to Wiadomosci i Skazany na Smierc albo jak natrafie to kabarety :D
A o filmy to raczej na kompie ogladam.Lubie ogladac przygodowe,fantasty albo komedie...nienawidze polskich filmow romantycznych(to moje zdanie na ten temat). ;)
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Z filmów najbardziej podobają mi się groteski i komedie, takie, które są mieszankami kilku gatunków, w szczególności polskie. Do grona moich ulubionych wchodzą "Dzień Świra", "Chłopaki nie płaczą" i "Kiler", z zagranicznych "American Beauty".

Z seriali to nie mam określonego gatunku. Sporo obejrzałem South Parku, a teraz lubiany przez wszystkich Prison Break, no i Niania:p.

O amatorskich nikt tu nie wspomniał. Polecam grupę Diabolic Team i ich odpowiednik Dnia Świra pt. "Piątek". Jeszcze wiadomo jakie znajdowane na wrzuta.pl :D

Po tym widać, że lubię bluzgi:D
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Nie mam ulubionego gatunku ani nic w tym stylu. Lubię po prostu obejrzeć dobry film, niezależnie od tego czy jest to komedia, horror czy s-f. Nie wymagam od filmów głębokiego przesłania, bo nie zamierzam w nich tego szukać. Są one dla mnie jedynie odprężającą rozrywką, choć (jak wszystko) działają one na mnie w specyficzny sposób. Jeśli np. film jest utrzymany w przygnębiającym nastroju i tak też się kończy, to bywa że cały dzień później chodzę przybity. Takie to babskie, ale cóż, tak już mam ;]. Moje ulubione: Braveheart, Ace Ventura, Truman Show (większość filmów z Carreyem), Vidocq, Shrek, Kiler, Pachnidło, Dzień świra, Gladiator, Skazani na Shawshank i dużo więcej których w tej chwili nie pamiętam. Z seriali oczywiście Lost oraz Prison Break, od czasu do czasu obejrzę 13 posterunek.

PS Polskie filmy romantyczne są na poziomie brazylijskich telenowel i Mody na 10000 odcinków, także ich nie skomentuję. ;]
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
osz w dupe xD
Szczurze niedługo 2000 postów :)

ulubione filmy ?
Komedie, horrory .

Ring
Ring Japoński
Chłopaki nie Płaczą
Killer
Killer2
i masa Polski komedii :)
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Generalnie przyciągają mnie filmy, które zmuszają do głębszych przemyśleń, które po obejrzeniu zostawiają we mnie jakiś ślad. Oczywiście nie wiele jest takich filmów, dlatego czasem zdarzy mi się obejrzeć jakąś komercyjną szmirę. Czasami również do oglądnięcia filmu skłania mnie jego obsada, choć to nie zawsze jest gwarantem dobrego kina. Mimo wszystko widząc nazwiska takie jak De Niro, Pacino, Malkovich, czy Nicholson sięgam po dany film. To samo tyczy się reżyserów i tu śmiało mogę wymienić Spielberga, Kubricka, Ridley'a Scotta czy choćby Polańskiego.
Przestały mnie już bawić komedyjki typu „American Pie” czy „Chłopaki nie płaczą” i dlatego ostatnio coraz rzadziej zdarza mi się oglądać komedie, czy też inne „zwariowane” filmy.
Na koniec podam kilka tytułów, które nie koniecznie są dla mnie czołówką, lecz bardzo je cenię: „Lot nad kukułczym gniazdem”, „Forrest Gump”, „Zielona Mila”, „Skazani na Shawshank”, „Lśnienie”, „Ojciec chrzestny”, „Misja”...

Jeśli chodzi o seriale to raczej nie oglądam, przymierzam się już od dłuższego czasu do obejrzenia PB, wobec tego całego szumu wokół tego serialu, ale jakoś nie mogę się przemóc. Z młodością kojarzą mi seriale „Allo Allo” oraz „Świat według Bundych”.
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
A ja kocham filmy gangsterskie, o mafii. Lubie patrzeć na różne spojrzenia nieraz bardzo bliskie a nieraz tak odległe od tego czy mjest mafia, poza tym te filmy mają zazwyczaj bardzo ciekawą fabułę. Z ostatnich tytułów polecam "Infiltracja", "As w rękawie" a ze starszych "Nietykalni", "Chłopcy z ferajny", i uczywiście "Ojciec Chrzestny". Lubie komedie familijne, ale naprawdę muszę mieć do nich dobry humor, z tego gatunku polecę "Noc w Muzeum", "Starsza Pani musi zniknąć", "Poznaj mojego Tatę" czy "Poznaj moich rodziców". Uwielbiam horrory i są to filmy które moge oglądac w kązdym nastroju, a najbardziej lubię: "Wywiad z wampirem". Kino akcji też lubię aczkolwiek ostatnio tylko "300" mi sie podobało. Jak widać jesty tego troche, nie wymieniłem tu moich ulubionych filmów oprócz jednego ale podałem to juz kiedyś w jakimś temacie.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Zapewne wiecie o co chodzi w temacie. Macie napisać swój "mini" ranking swoich ulubionych filmów. Więc pozwolicie że ja zacznę.

Otóż ja mam dużo swoich ulubionych filmów, najbardziej lubię komedie(^^) i gangsterskie. Zawsze lubiłem te typy filmów, z komedii się śmiejemy a gdy oglądamy filmy gangsterskie to wiemy że nie zabraknie dobrej akcji.

Oto ranking (dajemy 3 ulubione filmy, oczywiście ze wszystkich kategorii)

1. Scarface(Człowiek z blizną), Świetna rola Ala Pacino wcielił on się w nie jakiego gangstera z kuby(tony Montana).
2. Ojciec Chrzestny I (Klasyka...), Dobra rola Marlona Brando i ogólnie film Bardzo Dobry.
3. Chłopcy Z Ferajny, Sama śmietanka aktorów, zawszę lubię wracać do tego filmu ;)
 
Do góry Bottom