[ogólnie] Najgorszy Polski Serial

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
-Rysiu taxi driver
-Plebania
-Klan
-Samo życie
-Złotpolscy
-M jak miłośc
Znalazłoby sie jeszcze kilka ale nie mam zamiaru psuć sobie apetytu i humoru poprzez wymienianie ich
tongue.gif
tongue.gif
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Temat very spamerski :p Ale dobra, wypowiem się.

Lipa:
- Bulionerzy (uhh...)
- Złotopolscy (staroć)
- Klan (wkurza mnie ta muzyka na początku)
- Samo życie
- Plebania (nie wiem dlaczego, ale jestem uczulony na kościół w TV :/ )

Więcej serialów mialem nie bywałą przyjemność nie widzieć.
 

Lord Viqux

Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
316
Nie ma na świecie dwóch gorszych seriali niż Samo Życie i Klan. Klan, ponieważ jest to masakrycznie nudny film, stary jak świat i ciągle ci sami aktorzy, nic nowego... po prostu uda, dziwie się że to jeszcze trzymają na antenie.
A Samo życie jest jeszcze gorsze od Klanu - fatalnie grają aktorzy, to wszystko jest plastikowe, kwadratowe, nijakie. Mam wstręt do tego serialu od początku.
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
A propos polskich seriali to znalazłem NIEZŁY obrazek
biggrin.gif
Oto on:

kaloryferek4qz.jpg
 

Em.50

Member
Dołączył
25.11.2005
Posty
157
Moja best 3 (najgorsze flusie) .

1. Klan - "Dzieci , umyjcie rączki" / Ryszard T4X! DR!V3R !
2. Plebania - Ehh ... Ta babcia jest dobijająca
3. Złotopolscy - Po prostu nie przypadł mi do gustu ...

Post może krótki , ale cóż więcej mogę powiedzieć
wink.gif
 

+Dark Innos+

Member
Dołączył
30.10.2005
Posty
114
Oto moja czrna lista taśemców :

- Klan - Tego najbardziej nienawidze dobijają mnie dziadki i babcie w tym serialu
mad.gif

- Złotopolscy -Serial ze wsi
dry.gif

- Na Wspólnej -Szkoda mówić
- Samo Życie - Poprostu ta muzyka mnie dobija
 

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
- Plebania

QUOTE (nie wiem dlaczego, ale jestem uczulony na kościół w TV :/ )
jak to powiedział Ozi
tongue.gif


- M jak Miłość
- Pensjonat pod Różą
- Samo życie

Czyli wszystko co ogląda moja babcia. Wyimaginowany, doskonały świat z podszywanymi pod realność problemami. Ogólnie seriale tego typu suxią ;\
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Wiekszość z was pisze tutaj o telenowelach, które aktualnie można zobaczyć w TV... Nie macie pojęcia, jakie kwasy leciały kiedyś (ale nie tak dawno), albo i macie pojęcie, ale ich nie pamiętacie... Np. "Czułość i kłamstwa", "Adam i Ewa". Z dzisiejszych seriali to jeszcze tragiczny jest Pensjonat pod Różą i Pierwsza Miłość. M jak Miłość i Na Wspólnej nie lubie, Klan i NA Dobre i na Złe sa zjadliwe.
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Powiedzmy sobie szczerze. Wszystkie telenowele które kiedykolwiek były emitowane na ekranach telewizora były podręcznikowym shitem. Ja akurat czuje taki wstręt do nich że nawet nie próbuje zapamiętywać ich nazw ani nie rozważać która jest okropniejsza, bo to i tak nie miałoby żadnego sensu. A nawet gdybym je znał, to bym musiał z setkę tytułów wypisać w jednym rządku, aby podkreślić w ten sposób że żadna nie różni się niczym od poprzedniej.
Przeraża mnie myśl że ktoś może to naprawdę lubić. Zawsze istniało we mnie przekonanie że takimi rzeczami zajmują się staruszki. I gdy widzę jak moja matka i o dziwo ojciec z ciekawością oglądają ten chłam, to aż mam ochotę wyskoczyć przez okno (4 piętro)
dry.gif
. Ale to co wyrabia się w Polsce to jeszcze nic. Żebyście zobaczyli taką np. arabską telenowele to byście dopiero wymiękli. Albo brazylijską telenowele emitowaną na indyjskim kanale z napisami w dwóch językach.
dry.gif

Jeszcze bardziej mnie dobija że około 70% całego czasu na antenie zajmują właśnie telenowele i te okropne pranie mózgu co się zwie "Reklamy"
dry.gif

Kiedy jeszcze oglądałem telewizje, to na każdym kanale spędzałem około 0,5 sekundy czasu, rozwalając w ten sposób pilot od telewizora.
dry.gif


Jakbym miał się wypowiadać o całej polskiej telewizji to oprócz kilku kanałów tematycznych to nie ma czego oglądać.
dry.gif
 

Avaneger

Member
Dołączył
13.11.2005
Posty
95
Ehmn...serialem...polskie

Klan-syf
M jak Miłość-super syf
Złotopolscy-...

Moim zdaniem wszystkie polskie seriale są tępe , np: klanu udało mi sie obejrzeć jeden odcinek i już miałem dość , M jak miłość 2 odcinki , a jak usłyszałem melodie ze złotopolskich to przez jakiś czas nie patrzałem na TV. No ale przynajmniej nasze babcie mają co ogładać .Szczerze sie przyznam , że jeśli miałbym wybierać między Kreskówkami a srialami wybrałbym kreskówki ;p
 
G

Gray_Fox

Guest
No to jedziemy.

Klan - kiedyś ten serial był bardzo dobry. Aktorzy świetnie tam grali. Niestety z biegiem czasu pogorszył przez dziadków. Nie cierpie głosu tej babci z chyba kazahstanu "aiii pitipiti"
huh.gif
dry.gif


Na dobre i na złe - poprostu poor.

Na wspólnej- nic nie widze w nim takiego rewelacyjnego. Monotomia straszna.

Złotopolscy- wiocha na ekranach.

A M jak Miłosć moim zdaniem najlepiej dziś sie spisuje z tych wszystkich shitów.
 

donricardo

Member
Dołączył
26.6.2005
Posty
57
Ja dla mnie najgorsze seriale to :


Plebania - nie wiem czemu ale jakoś nielubie sułtannowych
tongue.gif


Klan - czyli polscy Foresterowie

Samo Zycie - chyba sam shit...

Fala zbrodni - k****.ch**...itd
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
KLAN - tyle odcinków a każdy bez sensu...



M jak Miłośc - w tym serialu wszystko jest takie piękne i doskonałe że aż żygać sie chce...



Plebania - jak widze tych księży z tego serialu to mnie k****** chwyta...


Na wspólnej - *%&^$## @*(%*#(&% )#*$&@$&#% !!!!!!!!!!niemusze chyba tłumaczyć...
 

Kondzik

New Member
Dołączył
9.12.2005
Posty
2
Mój najgorszy serial to jest Złotopolscy .. po pierwsze tacy przymuleni ludzie a po drugie nie przypadł mi do gustu .. Na wspólnej rządzi
biggrin.gif
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
Hej!
Według mnie najgorsze seriale polskie to:
- M jak Miłość,
- Samo Życie,
- Tango z Aniołem,
- Klan,
- Plebania,
- Magda M.
 

glakus

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
82
moje przykłady to

- M jak miłość - chyba najlepsze z tego wszystkiego ale i tak shit
- Na dobre i na złe - shit shit shit....shit...
- Magda M. to już przesada

na c**j komu tyle tego szajsu można się w tym pogubić (nie śmiać się jak napisałem to źle
tongue.gif
)a w każdym z tych shitów nie ma 3 dni (serialowych dni) żeby ktokolwiek z bohaterów nie miał kłopotów

PS: co chcecie od ryszarda??
biggrin.gif
 

Pan Cienia

New Member
Dołączył
7.1.2006
Posty
18
Takich rzeczy jest cała masa :
-Klan
-Samo Życie
-Pensjonat pod Różą
-Pierwsza Miłość

Ciągle to samo. Nawet do siebie nie strzelają.
Na najbardziej dziadowski serial nominuje - KLAN (badziewie jakich pełno)


Pozdro
dry.gif
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Według mnie najgorszy polski serial to Klan oraz Plebania. Nic ciekawego, tylko sytuacje z życia wzięte. Nie ma żadnego terroru tylko w kółko to samo. Dramat <_<
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
CYTAT
Według mnie najgorszy polski serial to Klan oraz Plebania

Z plebanią się zgodzę, ale klan to bardzo fajny serial xD
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Według mnie to Klan,Plebania,Złotopolscy,Na Wspólnej.
Tego sie oglądać nieda....Co do Pierwszej Miłości to jest fajna.Mnie się podoba :p
 
Do góry Bottom