Oficjalne Wymagania...

Status
Zamknięty.

masta

Member
Dołączył
14.1.2005
Posty
313
Ludzie, czy wy czasem nie przesadzacie? Przecież kod gry nie jest jeszcze ukończony. Jasne, że go zoptymalizują, bo mieć takie wymagania im się nie opłaca! W końcu nie wszyscy mają takie kompy, jak ja:). MYślę, że zmniejszą je przynajmniej do 2.5GHz i 768 RAM.
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
Moim zdaniem uda im sie zoptymalizowac tak kod gry, ze bedzie miala wymagania
2Ghz
768MB RAM

a do tego dadzą tyle opcji ze czlowiek spokojnie pogra sobie z gorsza karta graficzna i ramem.
 

Ancyp

New Member
Dołączył
13.12.2005
Posty
5
Ja tam nie narzekałem na "zacinki" Gothic'a, no ale trzecia odsłona... ...Wymagania są co prawda ogromne, ale ja tam czekam, aż wyjdzie G3 i wtedy kupię sobie nową karteczkę (może GF 6800 GT?). Mój kompek:
Pentium 4 2,4Ghz
Geforce 4 MX
512 RAM DDR :)
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
OK to będzie offtopic ale nie chce zakładać nowego topica bo po co śmiecić
tongue.gif
Znalazłem w sklepie WorldOfGothic notke, że G3 wyjdzie 5 maja 2006. Myślicie że to możliwe? A co do tych wymagań to ja se kupuje nowego kompa po świętach więc na pewno pogram w G3
smile.gif


pozdro
cool.gif


jeszcze raz sory za offtopic
wink.gif
 

Kriss

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
32
U mnie to wygląda tak:

Athlon 1700 XP podkrecony na 2600 Xp - czyli nadal troszke za mało
sad.gif

1024 MB ramu - ale 2 zwykłe Kingstony i nie w dualu(zobaczymy)
Radeon 9700 - słabiutko
sad.gif


No ale poczekam i zobaczę, cos czuję że odpali mi się menu i tyle z tego. Reszta mi sie bedzie cieła, a z polem widzenia ustawionym na 1 to nie jest gra. Kupie G3 w 2008 zmienie kompa i później pogram. Tak w ogóle to z tym kompem co mam GII w max detalach w mieście delikatnie przeskakuje. Porażka.

Pozdrawiam
 

macmaj

New Member
Dołączył
18.3.2005
Posty
3
z tymi wymaganiami to chyba troszke za wczesniej przesadzac komu jak bedzie chodzilo, nie chce zebyscie mnie zle zrozumieli ze sie przechwalam or cos w tym rodzaju ale mam A64 3800, gf7800gtx i ramu 2x1gb patrioty'a llk d.ch i mam dziwne wrazenie ze gdy gra juz wyjdzie w tym roku to grafy na maxa moj komp nie uciagnie...moze mniej wiecej na 3/4.

bardzo producent podaje wymagania minimalne i optymalne z tym ze prawie zawsze jest tak ze na min. praktycznie nie da sie grac a na optymalnych tez nie zawsze jest "rozowo"

oczywiscie mam nadzieje ze sie myle...
 

Wilko

New Member
Dołączył
30.12.2005
Posty
25
Oj czuję że sobie jednak w G3 jak narazie nie pogram
sad.gif
. mój komp

Pentium4 2.4GB
256 ram
karta(cieniuuuutka
unsure.gif
)Geforce4 MX a może FX (zawsze mi się mylą)ale z pewnością ta gorsza
sad.gif


Ale i tak czekam z niecierpliwością na 3część bo do tego czasu wymienie sobie kartę graf. i dokupię ramu.
 

nerevar

New Member
Dołączył
24.9.2005
Posty
5
QUOTE z tymi wymaganiami to chyba troszke za wczesniej przesadzac komu jak bedzie chodzilo, nie chce zebyscie mnie zle zrozumieli ze sie przechwalam or cos w tym rodzaju ale mam A64 3800, gf7800gtx i ramu 2x1gb patrioty'a llk d.ch i mam dziwne wrazenie ze gdy gra juz wyjdzie w tym roku to grafy na maxa moj komp nie uciagnie...moze mniej wiecej na 3/4.

wy ludzie, to jednak czasem przesadzacie, z tymi wymaganiami jakby nie patrzeć taki gf7800gtx nie wypali się tak szybko, na to trzeba czasu, oj bardzo dużo czasu.
co do gf6800gt to jeszcze możnaby pospekulować nad tym. do tego raczej nie wydaje się gier pod kieszeń mniejszości, ale większości, co by więcej zarobić.
Ja mam w tej chwili Semprona2500, 512 Ram, gf5700le i jestem pewien ze g3 mi pójdzie. i raczej rzadkością będą przycinki.
 

darkrider

Debile
Dołączył
21.11.2005
Posty
123
Przejrzałem trochę neta i znalazłem pierwszą wersję okładki (w wersji niemieckiej mozna znaleźć na http://www.cdcovers.cc) i wymagania są takie:

Minimalne:
- 1,4 GHz Intel/AMD
- 256 MB Ram
- Karta graficzna 64 MB
- Windows 2000, ME, XP, Vista
- DVD-Rom
- Karta graficzna kompatybilna z DirectX 8.0 i Direct 3D

Zalecane:
- 2 GHz Intel /AMD
- 512 MB Ram
- Karta graficzna 128 MB
- Windows 2000, ME, XP, Vista
- DVD-Rom
- Karta kompatybilna z DirectX 9.0c i Direct 3D

Więc myślę że tym co mają słabszego kompa to pójdzie :)
 
G

Gray_Fox

Guest
QUOTE Minimalne:
- 1,4 GHz Intel/AMD
- 256 MB Ram
- Karta graficzna 64 MB
- Windows 2000, ME, XP, Vista
- DVD-Rom
- Karta graficzna kontabilna z DirectX 8.0 i Direct 3D

Wątpie w to. Widać jak G3 jest piękny a zarazem, wymagający. Wymagania będą napewno wyższe a jeżeli te wymagania bedą prawdziwe? Panowie, to każdy praktycznie se zagra.

Tyle.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (jakubwr @ 11-01-2006, 17:40) Przejżałem trochę neta i znalazłem pierwszą wersję okładki (w wersji niemieckiej mozna znaleść na http://www.cdcovers.cc) i wymagania są takie:

Minimalne:
- 1,4 GHz Intel/AMD
- 256 MB Ram
- Karta graficzna 64 MB
- Windows 2000, ME, XP, Vista
- DVD-Rom
- Karta graficzna kontabilna z DirectX 8.0 i Direct 3D

Zalecane:
- 2 GHz Intel /AMD
- 512 MB Ram
- Karta graficzna 128 MB
- Windows 2000, ME, XP, Vista
- DVD-Rom
- Karta kontabilna z DirectX 9.0c i Direct 3D

Węc myślę że tym co mają słabszego kompa to pójdzie
smile.gif

Drogi jakubie dokpóki PB nie potwierdzi wymagań to żadna inna strona nie ma oficjalnych wymagań. Nie bierz tego do siebie bo ja juz iwdziałem kilka tez związanych z wymaganiami.
Oficjalne wymagania jakie podało PB są na naszej stronie głównej.

Pozdrawiam
 

sonny

Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
56
CPU: 2,0 GHz Pentium 4/AMD 2000+
RAM: 512
Graphics: Geforce 3+ (not 4 MX!)
OS: Win2k or XP
Drive: DVD-ROM Drive

to są aktualne minimalne na moim kompie będzie w miarę chodził, ale i tak bede musiał dokonać tuningu.
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
QUOTE (sonny @ 17-01-2006, 11:54) CPU: 2,0 GHz Pentium 4/AMD 2000+
RAM: 512
Graphics: Geforce 3+ (not 4 MX!)
OS: Win2k or XP
Drive: DVD-ROM Drive

to są aktualne minimalne na moim kompie będzie w miarę chodził, ale i tak bede musiał dokonać tuningu.
no to może być podałe źródło tych wymagań bo z tego co wiem to min. 1024 RAM jest a nie 512 ale to wszystko może się zmienić. W tych podanych wymaganiach jakoś się mieszcze ale tak na styk
 

pawel_s17

New Member
Dołączył
2.2.2006
Posty
11
Dlamnie to i tak obojętne bo chyba mam dobrego kompa
smile.gif


Procesor : Athlon 64 3000+

Ram : 2Gb + jeszcze jedna kość 1GB w pudełku

Karta graficzna : ATI Radeon X850 XT PT 512 bit 512 ram

Myślicie z kąd wiełem tyle forsy na takiego kompa, jak się gra w piłke na takim poziomie co ja to też by było was stać na to
smile.gif
mam 17 lat a zarabiam 4 tyś. miesięcznie
smile.gif
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
QUOTE Myślicie z kąd wiełem tyle forsy na takiego kompa, jak się gra w piłke na takim poziomie co ja to też by było was stać na to mam 17 lat a zarabiam 4 tyś. miesięcznie

Widzę ,że niektórzy nie grzeszą tutaj skromnością
dry.gif

Ja jestem bezrobotny i mam masę długów (joke)
tongue.gif



No, a co do tematu.
Mój komp jest nieco za słaby by mógł w pełni sprostać wszystkim wymaganiom.
Nie jestem jednak całkowitym pesymistą, ponieważ pociesza mnie fakt, iż do premiery Gothic'a 3 jest jeszcze sporo czasu, a tym samym sporo czasu na modernizację kompa.
tongue.gif

Wymagania są brutalne, ale nie zapomnijmy, że z czegoś ta piękna grafika musi wynikać.
biggrin.gif
tongue.gif



POZDRO "Khalid"
 

Avanast

New Member
Dołączył
14.2.2006
Posty
4
Oki wymagania prawdopodobne min. to

P4 Athlon 2.0 GhZ
512 ddram albo 1024 nie wiem
GeForce 3 64 mb

chociarz co do karty grafiki to raczej 5500 fx jeszcze chciałem cos powiedzieć o screenach otóż nie patrzcie na te screeny bo takie są tylko przed premierą! tak samo jak z CoD2 grafika na screenach przed premierą była super a jak zagrałem to grafika ani troche nie byłą podobna do tej ze screenów więc grafika niestety nie bedzie taka jak na zdjęciach
 

Luki-7

Member
Dołączył
21.1.2005
Posty
106
No cóż... G3 pójdzie, ale nie na max obrotach.. a szkoda.. choć mysle ze zanim wyjdzie to moj komp będzie usprawniony
biggrin.gif
Oby
tongue.gif
 

Xombium

Member
Dołączył
9.8.2005
Posty
72
No ja myślę, że mi pójdzie Mój komp:
- PIV 3 ghz (Dual Core)
- 1024 ddr3 ram
- 250 twardego na dysku
tongue.gif

- GeForce 6700 XL (128 mb)
Co o tym myślicie?
 
Dołączył
18.1.2006
Posty
32
JA natomiast mam nadzieje że mi pujdzie:
procek- athlon 3.0
karta- GeForce 6600
- 512 ram ddr ( mam zamiar podwoić )
z tego co czytałem moge mieć nadzieje że pogram. oby...
ps z tego co czytałem to wymagane będzie:
procek 3.0
karta np: GeForce 6600 GT
sad.gif

ram 1024
 

Luki-7

Member
Dołączył
21.1.2005
Posty
106
Ale wy sie przejmujecie... przecież oczywiste jest ze pójdzie. Po co to piszecie? Zeby sie pochwalic swoimi kompami? To nie ten temat panowie!

Natomiast mnie powinno nurtowac, czy pojdzie na takim kompie: 1,8 GhZ, 512 RAM, Radeon 9200. Wiem ze trzeba go ulepszyc, ale mam taką nadzieje ze mi sie to uda przed premierą Gothica 3. Co radzicie mi wymienic?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom