Oficjalna Zapowiedz Dodatku Do G3

Status
Zamknięty.

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Jowood Productions ogłasza oficjalny dodatek do wielokrotnie nagradzanej gry RPG Gothic. Dodatek zatytułowany "Zapomnieni Bogowie" odpowie na wiele otwartych wcześniej pytań i gwarantuje spokojny krok w stronę Gothic 4. Kolejny raz wcielimy się w role Bezimiennego bohatera, który ponownie, będzie musiał podnieść w gniewie swój miecz by uratować świat. W naszej podroży spotkamy znowu starych znajomych, jednak uważajcie, starzy przyjaciele mogą nie przetrwać próby czasu.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Czyli mam rozumieć, że podczas rozgrywki dwaj kumple zginą? Czy może, możemy ich uratować?? Bo nie napisałeś w prost,
że muszą zginąć, tylko, że jest taka możliwość... Mam nadzieje, że jak zginą, to w jakiejś wielkiej bitwie między obozami :D
Jestem ciekawa, co oni wykminią... czytając te wszystkie nowinki jestem bardzo ciekawa i zaczynam się niecierpliwić :p

A wiadomo o jakich znajomych jest mowa?? Wydaje mi się, ze to Diega i Gorn... Baa Diega będzie na 100% :p
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Dodam jeszcze, że premiera jest zaplanowana na czwarty kwartał tego roku. Lecz jednak należy traktowac tę informację z przymrórzeniem oka. Wiadomo, jak to bywa. Czy ktoś zginie? Niech wreszcie zginie nasz bohater :D Może pod koniec gry?

Muszę szybko zagrac i skończyc G3, tak by zdążyc przed premierą rozszerzenia.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
switek dobry pomysł, skoro w Gothic 4 nie mamy grać Beziem, to może on zginie?? Założę się, że uratuje świat i w filmiku końcowym umrze na rękach Diego :D Teraz mam dylemat i wydaje mi się, że to jest najrozsądniejsze rozwiązanie...
A Wy jak uważacie??

Edit:
Chociaż nie, bo w G4 mamy grać przodkiem, więc Bezi nie musi ginąć... Nic, trzeba poczekać jeszcze trochę...
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Co do śmierci głównego bohatera. W sumie, odpowiednio rozegrane, mogło by być naprawdę bardzo dobrym zakończeniem. Bezimienny już tyle razy ratował świat, tyle walk stoczył i ocalił tyle istnień, że w końcu mógłby sobie pozwolić na długi odpoczynek. Bardzo długi. Jednak, jak już wcześniej wspomniałem, musi być to odpowiednio rozegrane. Tak, żeby nie raziło jakąś banalnością, a jednocześnie było w tym coś z toposu heroicznej śmierci. Ciężki efekt, ale osiągalny.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Ja nie chcę by Bezi ginął. :p Chłopak to legenda, a nie uśmierca się kury znoszącej złote jajka. Ciekaw jestem jak to rozwiążą, dalszy ciąg skoro G3 miał 3 różne zakończenia? Dajmy takie zakończenie po stronie Innosa. Bezi zostaje królem i co? Będzie miał jakieś profity z tego czy znów samotnie wybawi cały świat? :D

Pożyjemy, pogramy i zobaczymy.

Pozdro.

CYTAT
Edit:
Chociaż nie, bo w G4 mamy grać przodkiem, więc Bezi nie musi ginąć... Nic, trzeba poczekać jeszcze trochę...


W G4 będziemy grali jego przodkiem wiec mogą uśmiercić Bezia bez problemu.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Przyznam szczerze, że wiadomosc spadał jak grom z jasnego nieba i nie wiem co o tym myśleć.
Przede wszystkim fakt wskazuje na póżną datę wydania G4 - przecież dodatek to kolejny rok pracy.
Dodatek moze wprowadzać gracza w czwartą część.
Śmierć bohatera? Być może nawet byłoby to rozsądne.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Fakt, że to w pełni usprawiedliwiłoby pojawienie się nowej postaci w G4 :)
aczkolwiek news nie mówi nic o tym czy może umrzeć bezi...mówi tylko o sojusznikach, którzy mogą zginąć
więc reszta to raczej tylko nasze domysły niz jakis pewny fakt...chociaż nie powiem bo to miałoby wtedy ręce i nogi
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT
W naszej podroży spotkamy znowu starych znajomych, jednak uważajcie, starzy przyjaciele mogą nie przetrwać próby czasu.


Yeed to zdanie nie mówi także o śmierci naszych bliskich znajomych. Próba czasu ma wiele zakończeń i nei musi to być śmierć, może ktoś zostanie zdrajca, zmieni wyznanie lub byle, co nie końiecznie oznacza to śmierć :) Więc ich dead nie jest potwierdzona.
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Może po prostu przyjaźń nie przetrwa próby czasu? Starzy znajomi zwrócą się przeciwko bohaterowi? Może ktoś, kogo Bezimienny miał za przyjaciela wcale nim nie był? Różnie to można rozumiec. Jednak myślę, że śmierc jest najprawdopodobniejsza.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(switek17 @ 15-04-2008, 20:30) index.php?act=findpost&pid=177949
Może po prostu przyjaźń nie przetrwa próby czasu? Starzy znajomi zwrócą się przeciwko bohaterowi? Może ktoś, kogo Bezimienny miał za przyjaciela wcale nim nie był? Różnie to można rozumiec. Jednak myślę, że śmierc jest najprawdopodobniejsza.



Dokładnie :) jednak tak samo w takim razie jest prawdopodobny motyw śmierci naszego herosa.
Ciekawe tylko kiedy deweloperzy zaprezentują screeny
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Nie spodziewałbym się...wielkich nowości jeśli chodzi o grafikę...jednak ciekawy jestem jak cały dodatek zostanie wpleciony w świat gry....tak byśmy nie musieli katować G3 by dostać się do dodatku
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(yeed @ 15-04-2008, 20:40) index.php?act=findpost&pid=177954
Nie spodziewałbym się...wielkich nowości jeśli chodzi o grafikę...jednak ciekawy jestem jak cały dodatek zostanie wpleciony w świat gry....tak byśmy nie musieli katować G3 by dostać się do dodatku



Pewnie będzie jak Noc kruka, wplątane między zadaniami, bądź po skończeniu podstawki dfopiero zaczniemy dodatek - tak jak to miało miejsce w nwn2: Maska zdrajcy.
Co do grafiki to podobno gra będzie stać na tym samym silnku, jednak mocno sutningowanym
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Kacperex , trochę nie pasowało by gdyby dodatek zaczynał się po przejściu podstawki. Nie zapominaj że są trzy drogi jakie możemy obrać. Gdyby wszyscy musieli przechodzić po stronie Adanosa to nawet.. Przejście do jakichś nowych krain (np. wyspy południowe)byłoby całkiem dobre. Dla mnie byłoby lepiej żeby można dodatek zacząć od początku a nie znów męczyć się z podstawką. Jeśli chodzi o starych przyjaciół.. Nie jest fajnie stracić takowych. Chociaż poznawanie nowych nie byłoby złym pomysłem. I jeszcze grafika. Ciesze się że będzie stać na tym samym silniku, bo mój komp jeszcze raczej uciągnie..
W sumie, to tyle..
 

Rolland

Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
60
No tak czekam z niecierpliwosciam.tylko mala prosba do programistow gry: WIECEJ BETA-TESTOW NIE SKONOSCIE TEGO TAK JAK W GOTHIC 3!
 

Lord Fergan

Member
Dołączył
16.4.2008
Posty
52
Słyszamłem, że ten dodatek ma wogóle nie wejść na rynek, ponieważ joowod kończy współpracę z pirahna bytes<i z jakimś speelboundem będą robić gothic 4 :angry: >
 

Prezes007

Member
Dołączył
6.4.2007
Posty
60
jowood pogodzilo sie z piranha tylko nie wiadomo kto bedzie robil ten dodatek czy piranha czy spellbound a dodatek jest juz oficjalnie zatwierdzony ze bedzie!!!
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
A ja słyszałem (a raczej czytałem), że JoWood pogodziło się z Piranha Bytes. JoWood nadal ma być dystrybutorem Gothic, a PB zajmuje się swoją nową grą o roboczej nazwie RPB. Co do Spellbounda, to nie wiadomo czy oni robią dodatek, czy może jednak PB. Dlatego nigdy nic nie wiadomo.

CYTAT
Słyszamłem, że ten dodatek ma wogóle nie wejść na rynek
Skoro już w tym roku ma być premiera?
Chyba masz przestarzałe wiadomości na temat Gothica. Poczytaj newsy na stronie. Jakbyś nie mógł znaleźć: http://gothic.org.pl

edit: coś długo pisałem posta, Prezes szybszy był :]
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Tydzień nie miałem dostępu do Internetu, a tu proszę- taka nowina :).
No to twórcy mają okazję się zrehabilitować w oczach fanów, dal których GIII był porażką. Jeśli dodatek będzie po przystępnej cenie i (co jest ważne, cholernie ważne!) usprawni trochę chodzenie gry na słabszych kompach [czytaj, np. moim :p] to kupię. No chyba, że wszyscy go równo zbluzgają...

A co do akcji... opis, że "przyjaciele mogą nie przetrwać próby czasu", wskazuje na to, że dodatek będzie się toczył po akcji znanej z GIII, bo tam nie byli do nas wrogo nastawiani czy coś w tym stylu.


Pozdrawiam.
 

Bubda

Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
73
Gdyby zabili Bezia to pewnie bardzo bym się ucieszył...i płakał parę nocy xD Chociaż to może być bardzo dobre zakończenie Bezimiennego. Oczywiście musiałby zginąć po ostatniej akcji ratowania świata, bo jakby zabił go przypadkowy ork to byłoby to całkowitym niewypałem. Ale pewnie twórcy będą bali się fanatyków, tak jak Rowling bała się zabić Harry'ego :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom