Oficjalna Zapowiedz Dodatku Do G3

Status
Zamknięty.

Wisniak777

New Member
Dołączył
28.4.2008
Posty
7
Myślę że Bezi mógłby zginąć najlepiej jak już to się poświęcić wyobraźcie sobie stoi taki jeden powiedzmy portal który wciągnie cały
świat a jedynym ratunkiem jest się poświęcić no i Bezi to zrobi :D
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
ogólnie chciałbym nadmienić, że producentem dodatku będzie PiranhaBytes
To może byc ciekawe porównanie z G4 Spellbounda....oczywiście nie pod wzgledem graficznym
ale pod wzgledem Fabuły implementacji dodatkowych opcji i ulepszeniu rozgrywki
 
T

Thran

Guest
Prośba do tych co piszą głupoty:

Idźcie na dwór ! bo jednak mało wiecie tak mowa tu o ludziach Rolland i Lord Fergan widać jak jesteście na bieżąco z wiadomościami z świata gier po primo Jowood się pogodziło z Piranią ale czy to oni robią dodatek to wielka niewiadoma jest bo Jowood nie podało jeszcze żadnych informacji dotyczących dodatku po uno niebawem bo za miesiąc dokładnie koniec roku szkolnego a więc od tego momentu rozpoczną się imprezy typu E3 czy Games Convection tam należy czekać na informacje o G3 Zapomnieni bogowie tak więc wstrzymajcie się z fałszywymi informacjami.

Wracając do tematu to uważam że przyjaźń Bezia z Diegiem, Gornem, Lesterem i Miltenem nie rozpadnie się bo oni są też głównymi postaciami uniwersum Gothica ale kto wie ale czy Bezio zginie ? tutaj to już n/c to chłopak legenda i on zginąć w jakiś fatalny sposób niemoże :p
 

Gortal

Member
Dołączył
7.9.2007
Posty
67
Po dzisiejszym newsie z Gothic 4 uśmiercenie Beziego jest już prawie pewne (oczywiście jest jeszcze jedna scieżka która nie uśmierca bohatera). Bezio ma się zmienić w tyrana i w Gothic 4 ratujemy tę krainę którą Bezio jako król najechał. Więc sądze, że zdanie "nasi przyjaciele nie mogą przetrwać próby czasu" może oznaczać to, że przyjaciele sprzeciwią się i będą próbowali nas zabić. Ale według mnie, to rozwiązanie jest conajmniej głupie. idiotyczne i w ogóle fuj (tylko o tym nie w tym temacie). Ahhhh już nie moge się doczekać Games Convention.

Thran, ja bym im doradził aby pozostali w domu, bo jak wyjdą na dwór to raczej się za dużo nie nauczą o G3: Zapomnieni Bogowie ;)
 

rino

Member
Dołączył
12.5.2008
Posty
32
Ja myśle że bezio nie moze zginac od tak no bo to legenda a i wracając do przyjaciół może ich przyjazń sie rozpadnie bo śmierć nie wchodzi w gre :p
 

cord7

Member
Dołączył
24.12.2007
Posty
49
Jak narazie poznaliśmy anglojęzyczny tytuł Forsaken Gods. Niemiecki został wybrany z pośród 461 pomysłów.
Tytuł ten brzmi Götterdämmerung, co w wolnym tłumaczeniu oznacza Bogowie Zmierzchu. JoWood potwierdził także datę premiery dodatku, która odbędzie się w czwartym kwartale bieżącego roku. Ciekawe jest to, że gra będzie działała na nowym silniku graficznym. Przydałyby sie jeszcze jakieś screeny...
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Na nowym silniku graficznym??? Co oni znów chcą wymyślić? Ciągle coś zmieniają i robią to źle. Jeśli chodzi o datę wydania, to pewnie się przesunie... Jak robią dodatek, to powinni go zrobić na tym samym silniku moim zdaniem. A tak w ogóle, to po co oni zmieniali silnik do G3? ;) Już lepiej zrobić wciągającą fabułę.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Silnik Gothic 3 jest zajebiście źle zoptymalizowany. Być może deweloperzy doszli do wniosku, iż stary silnik jest na tyle skopany, że szkoda go używać. Dlatego robią na nowym silniku, lub być może na silniku Gothic 4. Jak wiemy, dodatek nie bezie wymagał podstawki.
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Wiem, że skopali sprawę z G3, ale dodatek, to już lepiej moim zdaniem zrobić na tym samym silniku... Tak bardzo mi nie będzie to przeszkadzać, ale jak znów coś skopią, to będzie dno.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(Broother @ 02-06-2008, 11:58) index.php?act=findpost&pid=184131
Wiem, że skopali sprawę z G3, ale dodatek, to już lepiej moim zdaniem zrobić na tym samym silniku... Tak bardzo mi nie będzie to przeszkadzać, ale jak znów coś skopią, to będzie dno.


Zobaczymy co wymyślą, ja tylko liczę, że rzeczywiście zagramy jeszcze w tym roku w dodatek.
Przyznam szczerze, iż miłoby było sobie polatać beziem, bo dawno tego nie robiłem, a do 3 jakoś nie chce mi się wracać.
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Hmm.....trochę to wszystko pomotane,głównie przez napływ niepotwierdzonych informacji i plotek.Co do przyjaźni to niekoniecznie przyjaciele mogą nie przetrwać.Jak podobno "oficjalnie" ogłoszono w G4 Bezik ma zostać królem tyranem.Może odwróci sie od przyjaciół,zdradzi ich lub zabije?Nie wiadomo.Może starzy przyjaciele Beziego będą pomagać nowemu bohaterowi w G4 w strąceni go z tronu,za to że Bezik tak ich potraktował w ,,Zapomnianych Bogach"?A jeśli zginie to na pewno w jakiś bardzo heroiczny sposób ratując ludzkość,przyjaciół czy może(mało prawdopodobne ale jednak)ukochaną.A może po zakończeniu walki ze złem przejdzie na emeryturę,założy rodzinę i będzie wiódł spokojne życie?Może to jego potomek ów tajemniczy "rybak" będzie w 4 wybawiać świat?Co do fabuły można by spekulować godzinami.
Natomiast od strony technicznej cienko to widzę.Jeśli dodatek pokaże się na nowym enginie to większość nas będzie miała poważne problemy z odpaleniem gry.Chyba że będzie to silnik wymagający przeciętnego sprzętu,dający dosyć dobre wyniki.Wydaje mi się że twórcy powinni dopracować i wyeliminować błędy z silnika G3,w końcu zostało jeszcze pół roku i z pewnością część z nas wymieni jeszcze kompy na nowsze,więc G3 nie powinno sprawiać problemu chociaż z nim to różnie bywa.Nie wiem jaki engine tam był używany ale gdyby nie te żałosne bugi byłoby ok.
 

Falia

Member
Dołączył
1.6.2008
Posty
63
Od razu na wstepie, zeby bylo jasne w trojke dane mi grac jeszcze nie bylo. I teraz, kiedy oficjalnie potwierdzono ze dodatek bedziee, prawdopodobnie poczekam i zagram w calosc.
o dodatku mowiac, ciekawa jestem jak to wyjdzie. Bo jesli prawda jest, ze ma byc on mostem laczacym trojke z czworka, to jednak ciezko mi sobie wyobrazic jak z tego panowie tworcy wyjda. Trojka (z tego co wiem) ma 3 zakonczenia kompletnie od siebie rozne. Wiec, albo wybiora jedno i tym jednym wlasnie beda sie kierowac przy tworzeniu fabuly dodatku, albo juz sama nie wiem co.
Ja bym w sumie bardzo chetnie widziala cos na krztalt "Nocy Kruka", gdzie po prostu rozwinieto bardzo ciekawie jeden watek, dodano pare ciekawych rzeczy, osob itp i ma sie wrazenie, ze gra sie w troszke inna gre. i to samo byloby mile widziane w 3.
Co do technicznych spraw, czyli spekulacji, ze maja uzyc innego silnika... No ekspertem nie jestem, ale wydaje mi sie, ze jesli uzyja to troszke zle to wplynie na wspolgaranie trzeciej czesci z dodatkiem. Ale jak powiedzialam, ekspertem nie jestem.
 

juran

New Member
Dołączył
13.7.2008
Posty
8
po 1 ktos pisal ze nie byli zle nastawieni :) a thorus <chyba> chodzi mi o tego co byl generalem Orków w jakims tam miescie :)
po 2 bohjater nie umrze gdyz on ma zadzic w G4 a my bedziemy grali jakims rybakiem :) i mozemy krola zabic / namowic zeby byl fajny / objac jego tron.
tak czytalem na tym forum , moze sa to stare nowinki to mnie poprawcie :)
po 3 ja bym chcial zeby Diego byl w grze i zeby nie bylo questow typu ludzie dla okary albo czy najemnicy sa podporzadkowani orkom bo tych misji sie nie da wykonac :)
 

Serpentes588

New Member
Dołączył
13.7.2008
Posty
14
Ja tam niechce aby Bezio umierał może i było by to fajne zakończenie ale troche by bylo zle grac jakąś nową nie zapomnianą postacią ale zobaczymy co przniesie czas. A na temat silnika to dla mnie było by dobrze żeby go zmienili lecz aby to znów nie był nie wypał jak w G3.A jeszcze na temat tego rzekomego zakończenia niektórych z przyjaźni wolałbym aby wszyscy "przetrwali" ale możliwa jest też śmierc zdrada musowa pozostanie w danym miejscu itp. i itd.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
szkoda ze nie rozwineli tego tak ze w dodatku wsiadamy na statek i plyniemy znowu do Khorinis zrobic tam porzadek :D
a z tym spellboundem to zamulili nie dosyc ze spaprali G3 to jeszcze pozbyli sie PB ;/
 

cord7

Member
Dołączył
24.12.2007
Posty
49
Heh na najnowszych screenach widać Thorusa więc napewno będzie :D :D :D Fajnie odbudowali Vengrad :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom