Nowy Moderator

Status
Zamknięty.

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
QUOTE Uważam, że na to stanowisko zasługuje Lord Bezimienny. Dlaczego? Uczciwy, serdeczny user, którego na pewno nie będzie można posądzić o stronniczość.

Zgadzam się z tym.



QUOTE Po drugie chciałem zauważyć, że większość z Was kieruje się gildiami
A czy to coś złego? Sądze że dobrze by było mieć moda w skłądzie bo każda gildia przynajmniej ma jednego, a to właśnie nasz mod odszedł... a szkoda.

Mój głos : Lord Bezimienny


Pozdro
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Bardzo chce mi się skomentować powyższy wpis, lecz ograniczę się tylko do kłamstwa:

QUOTE Ponieważ tyle ile jest na niego głosów pozytywnych tyle jest negatywnych.

Zauważyłem dwa negatywne głosy na mnie. Twój i Kushiego. Jeżeli jeszcze coś przegapiłem, to mnie poprawcie. Bo jeśli ktoś na mnie nie głosuje, to chyba nie jest to głos na nie, prawda?

Chciałbym podziękować tym, którzy głosowali na mnie - bardzo dobry wybór. Gratuluję także dla tych, którzy głosowali na Sever i szczurka. Będą na pewno świetnymi moderatorami.

Osobiście zaś oddam głos na Sever, która będzie z pewnością świetnym modem.

Co do przeciwskazań, nie wytypuje nikogo. Po prostu na nich nie zagłosuje, a i tak pewnie na nikogo to nie wpłynie.



EDIT


QUOTE Zapewniam Cię, że nie jest to kłamstwo. Po prostu wiele osób widząc to ile masz głosów boi się otwarcie Cię skrytykować obawiając się konsekwencji, które mogą nastąpić w razie twojego wyboru. Osobiście nie uważam abyś się mścił jednak wiele osób obawia się tego typu rzeczy i wyraża się o tobie negatywnie w tak zwanych kuluarach... Musisz mi wierzyć na słowo, ze to nie są tylko moje wymysły.

Za plecami każdy jest odważny. Jeżeli się boją powiedzieć, to ich strata. Ale ty w pisząc, że mam równo za i przeciw kłamałeś. A to nie jest dobra cecha u moderatora.


QUOTE Możesz uważać, że kłamie ja jednak stwierdzam fakt. Jest bardzo wiele negatywnych opinii o Tobie. To, że ty ich nie widziałeś nie znaczy, że ich nie ma. Dla mnie w żadnym wypadku nie jest to kłamstwo, ale każdy ma prawo do swojej opinii i jeśli ciągle uważasz, że kłamie to ja nic na to nie poradzę.

Opinii móże być dużo. Nie wiem ile jest zbudowanych na kłamstwie, na zazdrości, a ile na moich działaniach. Ważne jest to, że w glosowaniu było tylko dwa głosy przeciw, a jeżeli poza nim mam tyle samo przyjaciół co wrogów, to duży sukces. A w tym, żeby uparcie sądzić że kłamiesz, nie mam korzyści.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
To jest głosowanie, nie 'pokłóćmy się'.
Zatem skończcie, lub jeżeli nie możecie - przenieście to 'obrzucanie mięchem' na Priv.
 

Shadow27

Member
Dołączył
26.10.2005
Posty
354
Moje głosy bez zbędnych słów bo wyjaśnienia już wystarczające były:

1. Megarion

2. szczurek

3. Sever

to tyle
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
Według mnie najlepiej na to stanowisko nadaje się...Boba Fett! Tak, tak, właśnie Boba Fett. Z tego, co wiem jeden z najlepszych userów, poza tym spoko z niego przyjaciel (jeśli tak mogę go nazwać
smile.gif
). Powtórzę raz jeszcze: Boba Fett na moda!

Ps. Zgadzam się, że Megarion nieźle, jak to się mówi, "pojechał" w No Comment (to nic osobistego). Fakt, sam założyłem temat, ale celem moim nie była kłótnia z Megarionem, lecz coś zupełnie innego. Pozdro!
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
QUOTE albo Shracik smile.gif

moje argumenty to...
- dlugi staz na forum
- mnustwooooo sensownych postow
- dosc czesty bywalec g.up
- osoba szanowana w gronie... (nie wiem jak u innych ale w magach TAK)

laugh.gif
Tak Shrat rzeczywiście pisze "mnuuustwo" sesnownych postów
tongue.gif
Ile tu subiektywizmu...

No, ale mój głos pada na... Megariona, pewnie by był dobrym towarzyszem naszego Dyktatora, może sam by takim został
biggrin.gif


Ale na poważnie gość jest baaardzo często na forum, widzę go cały czas, głównie to w Leśnikach, ale co tam, na ogólnym forum również się udziela. Prawda ma dość buńczuczną naturę, ale myślę, że nie zawali sprawy jako mod...
 
E

Electric_Dragon

Guest
Moje głosy:
- Sever
- Megarion
- Boba Fett
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
Mnie ogolnie to jest obojetnie kto bedzie modem, ale zeby dac jak to megrion ujal "zaszczyt"
tongue.gif

A wec:
-szczurek
-doctor

Tylko dwa(chyba wystarczy?
tongue.gif
)
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Ja też uważam że Lord Bezimienny załuguje na to stanowisko i nie mówię tak tylko dla tego że jesteśmy razem w Zbójach, ale dlatego że nie znam za dużo ludzi z tego forum, a On mi się wydaje najlepszym kandydatem
tongue.gif
.

Głos na: Lorda Bezimiennego
 

Nosmart

New Member
Dołączył
13.3.2006
Posty
5
Przepraszam, że wtrącę swoją uwagę akurat tutaj. Powiedziałbym, że brakuje na forum działu ogólnego, gdzie możnaby swobodnie się przedstawić lub też wziąć udział w niewielkiej bitwie pomiędzy gildiami. Co prawda jestem na forum od kilku godzin, być może jest to za krótki okres czasu... Niemniej jednak nowym użytkownikom ( jakim i ja jestem ) ułatwiłoby to zaistnienie na tym forum - hmmm być może by ułatwiło.
Co do bitw pomiędzy gildami...właściwie mogłoby to być interesujące, gdyby rzecz jasna były ustalone reguły, oraz Mistrz Gry. Ech...Sorrki...całkiem możliwe, że już takie pole bitwy istnieje, a ja o nim nie wiem...
Pozdrawiam.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
QUOTE tylko dwa głosy przeciw
Trzy, bo i ja powiem że jestem przeciw twojej kandydaturze. Mam swoje powody, chodzi mi o nie aż tak dawną preszłość.... Sądze że wiesz o co chodzi...


QUOTE Opinii móże być dużo. Nie wiem ile jest zbudowanych na kłamstwie, na zazdrości
Niby o co zazdrość? Niby jakie kłamstwo? Moja opinia, jest postawiona na faktach... Prawda, pogodziłem się z tobą, ale to nie oznacza że moja opinia o tobie wygasła, nie chcę się z tobą kłucić ale ze swoich powodów uważam, że nie zasługujesz na bycie modem.


QUOTE Ale ty w pisząc, że mam równo za i przeciw kłamałeś.
Skąd wiesz czy on kłamał? Nie jesteś Nim, może do niego piszą ludzie bo poprostu boją się ci powiedzieć to prosto w twarz, i mają rację, bo jesteś mściwy, a ty jako mod to dla, nich bardzo źle...


QUOTE ...kłamałeś. A to nie jest dobra cecha u moderatora.
No muehehehe, tu mnie rozśmieszyłeś, po 1 to on nie kłamał, a ty nie oskarżaj nikogo jeżeli sam tak robisz... Magowie wiedzą (nie wiem ale chyba im powiedziałem) chyba że nie czytał ktoś częśći mojego posta, że to, co im o mnie mówiłeś było w większości kłądmstwem, a fakty były podmalowane... Więc nie mów że on kłamie jak sam jesteś gorszy...

Pozdro, mam nadzieje że inni nie bedą się bać tego że ich jakieś konsekfencje spotkają za to że powiedzą co to tobie myślą, ja się nie boje... W razie jakiś mszczeń, myślę że Kcperex będzie sprawiedliwy w stosunku do mnie, jeżeli poprosze go o zweryfikowanie formy mszczeń (jeżeli na takową się odważysz).

Pozdro Megarion, stary znajomy z "laśników"...
Pzdr all
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Ja nie rozumiem jak to głosowanie ma być sensowne skoro podajecie takie argumenty.
QUOTE W leśnikch jest zastępcą Megariona, i sprawuje sie świetnie

QUOTE gdyż jego znam najdłużej

QUOTE mój stary znajomy

QUOTE Kiedyś z nim gadałem na gg , wydaje się conajmniej spoko

QUOTE miałem okazje z nim pogadać itd. i myśle, że by sie nadawał

QUOTE kumpel z mojego miasta

QUOTE fajny koles

QUOTE znam go długo

QUOTE A dla sever było by to uhonorwaniem wkładu w to aby rozuszać m.in leśników

Poza tym piszecie "bo ma dużo postów i długo siedzi na forum", ludzie jest masa userów o których w tak samo można powiedzieć!

Jak dla mnie mod powinien po prostu dobrze wykonywac swoją robotę, a w tym przydatny jest mu autorytet. Jako taki mają u mnie niektórzy goście.

Głosuję na

Kushi
seba(wybacz, może być bez tych znaczków?)
Lord Bezimienny

Kolejność nie przypadkowa.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Temat zamykam. Robi sie burdel.
Decyzje podemiemy dośc szybko wraz ze składem administracyjnym. Efekt wyborów zobaczycie na forum
smile.gif



Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom