Nowy Moderator

Status
Zamknięty.

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Moim zdaniem Sever zasługuje na stanowisko moda, ponieważ już od dłuższego czasu przyglądam się jej działalności na tym forum i widać, że chce wnieść do niego coś swojego.

To jest tylko moje skromne zdanie.
tongue.gif




POZDRO "Khalid"
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
no coż a na kogo ja moge zagłosować jak nie na leśników
tongue.gif

I. Szczur- jak powiedział adon pracowita menda jak się go zagoni
tongue.gif

II. Sever- chyba każdy wie dlaczego
III. Adonix- dobrze wypełniał by swoje obowiązki a pozatym spoko typ
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
Po pierwsze to nie jest głosowanie. Sam się naciąłem, ale to wina EdGaRa.

QUOTE To moje propozycje wy możecie dawać swoje.


Po drugie chciałem zauważyć, że większość z Was kieruje się gildiami. Zrozumcie; to, że ktoś robi dużo w gildii nie oznacza wcale, że:


QUOTE widać, że chce wnieść do niego coś swojego


QUOTE że siedzi sporo dużo też robi.

Z całym szacunkiem, ale jedyne osoby które COŚ robią dla forum to "Zespół moderujący.". No bo za przeproszeniem co zrobił Megarion dla forum? Styl? Czyści je? Pomaga coś rozwiązać gdy ipb robi problemy? A może macie dostęp do raportów i widzicie ile to ich wysyła? Ekhm... brak mi słów.

Więc błagam. Piszcie po porstu:

- ma dużo (mądrych) postów,
- jest długo na forum,

a nie "dużo robi dla forum"

To tyle... . Out.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
No to ja dam swoje trzy typy, bo nie będę się rozwodził nad tym, kto co gdzie i jak. Choć coś tam napiszę.
tongue.gif


1. Sever Sharivar - może i jestem w Leśnikach i ona też, lecz znam ją trochę i wiem, że jest osobą pracującą i kto, jak kto ale ona się nadaje na to stanowisko.

2. Szczurek - wiadomo stary wyjadacz.
tongue.gif


3. s.e.b.a - chyba można mu dać szanse.
smile.gif


Dziwi mnie, że na liście nie ma np. Blizny i Jodełka oraz Raveyna. (Chyba tak to się pisze)
biggrin.gif


Pozdrawiam.

Ps: Temat nadal jest aktualny? Bo nie jest zamknięty, a widzę nowego moda na forum. Jak coś to można post usunąć. Za długo mnie nie było ostatnio.
biggrin.gif
 

Roni

Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
246
Według mnie moderatorem powinien zostać s_e.b_a lub xarox, bo mają dużo mądrych postów, długo są na forum i często na nim są. Myślę, że któryś z nich by się nadawał.
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Moim zdaniem na Moda zasługują osoby które piszą do rzeczy a i bawią juz długo na forum i mają bagaż doświadczenia !!! Typy które wystawie na Moda to spewnością Sword (mimo iż Kacperex go nie dał w swojej propozycji) Se.ba oraz Szczurek !!! Są to userzy którzy są odpowiednimi osobami moim zdaniem na Moda
smile.gif
Poza tym Sword oraz Se.ba zawsze służą pomocą na gg za co ich szanuje !!! Ze Szczurkiem nie mam jako takiego kontaktu gadulcowego ale jego styl i obecność na foro budzi respekt z mojej strony !!! Cya Allllll
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
QUOTE Chcieliście demokarcji to ją macie, bez żadnych "znajomości".
Hahahaha, i kto to mówi? Dyktator :p

Wydaje mi się, że Sever powinna zostać modem. Jest długo na forum, bardzo dobry user, pisze fajne posty - nie jest sztywna ;P Mnie osobiście pasi.
Innym kandydatem (dobrym) mógłby być Doc. Ostatnio bardzo go polubiłem, ale nie dlatego go typuję. Koleś jest wporządku, pisze posty z sensem (chodź czasem trochę krótkie ;P). Jest wyloozowany, a takich modów nam brakuje, bo czasem czuje się tu jak u cioci na urodzinach ://
Kolejnym i ostatnim kandydatem jest Morgahard. Jest Weteranem już i byłym Modem, ale wrócił i ma już nie mały bagaż doświadczeń związany z tą funkcją. Nadawał by się.

... tak na marginesie. Wytypował bym jeszcze Sworda, ale coś mało pisze ostatnio i go nie widuję na foro, ale może w przyszłości. Kto wie... ;]

Peace.
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Sever to jeden z najlepszych kandydatów na to stanowisko, lecz mam pewne "ale".
Ostatnio mało pisze... może po otrzymaniu funkcji moda się to zmieni. Zobaczymy...

Megarion - człowiek z dużą ilością postów i doświadczenia... na 100% sprawdzi sie w tej funkcji.

Szkoda, że ja nie zostałem nominowany... hehe
 
E

eMzi

Guest
Dla mnie odpowiednim człowiekiem na to miejsce byłby Szczurek. Doświadczeniem w życiu Forumowym bije wszystkich kandydatów. Poza tym wydaje mi się, że jest człowiekiem, który sprawdziłby się jako Moderator. Dla mnie to pewniak.

QUOTE Szczurek jak najbardziej Sever również i Seba także a nie pomyślał nikt o eMzim?
(...)
A moze pomyslałes o tym, że związany jest z Gnet? Bravo.
I tak bym się na to nie zgodził.
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Lol??? Kolejny mod .... ojej dużo tego ostatnio
biggrin.gif
Więc moim zdaniem moda jeśli ktoś ma dostać to tylko Megarion...

-Może być jeszcze Szczurek
biggrin.gif
no ale Meg coś raczej bardziej
tongue.gif

-Sever zasługuje ale jest chyba za krótko...
Inni nie bardzo mi pasują na to stanowisko co nie znaczy że się nie nadają.

Ale oddaje głos na Megariona
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
Ja glosuje kolejno na:
1. Megarion
2. Lord Bezimienny (dodaje jego kandydature bo znam jego zapal i mysle ze by sie sprawidzil na stanowisku moda)
3. s.e_b.a
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Cóż nie będe się rozpisywał, moimi kandydatami na modów są s_e.b_a i xarox a to z prostych przyczyn, że są w porządku, piszą mądre i przemyślane posty, mają długi staż na forum i zasłuzyli się już dla g.up. Ponadto napewno nie nadużywali by swojej władzy...
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
Uh... wystarczy, że nie było mnie jeden dzień, a tu już wybory moda i odejście innego moderatora (dwóch?). Nie no bez jaj, właściwie zamierzałem się teraz zgłosić (przez załozeniem tego tematu), ale Kacperex mnie uprzedził. Cóż... dziękuję tym osobom, które na mnie zagłosowały. Przyznam, że byłbym rad przyjąć tą posadę, ale nie myślcie, że nie będę nieszczęśliwy, że dwójka (??) starych odejdzie. Wielka szkoda... jedyna dobra wiadomosć w tym miesiącu to to, że Gray został modem... Dobrze, nie będę dużo gadał, mam nadzieję, że jakoś otrzymam tę posadę i będę dobrze wywiązywał się ze swoich obowiązków.
Co do kandydatów... głosował bym na Gray'a, ale on uprzedził mnie.
biggrin.gif
Jak narazie mam kilka głosów...

eMzi - on wie czemu... prawda?
wink.gif

Adonix - kumpel z mojego miasta.
biggrin.gif

Lord Viqux - nie jestem pewien, ale on też może mieć jakieś szanse...
Lord Bezimienny - szczerze, to naprawdę by się nadawał na to stanowsiko.

Ty chyba wszystko... życzę powodzenia innym wybieranym, mając nadzieję, że szczęście dopisze i mnie.

Ps. Zgadzam się, z tutaj zrobiło się jedo wielkie głosowanie.
dry.gif


Boba Fett

Transaction to End...
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Wypadałoby żebym się wypowiedział. I chciałem zaznaczyć, że mimo iż bycie moderatorem to pewnego rodzaju zaszczyt, nie będe płakal jeśli mnie nie wybiorą. Będe dalej tu wpadał codziennie i pisał tam gdzie uznam to za stosowne. Najbardziej jednak trzyma mnie tu moja ekipa z Leśnikow
smile.gif
Choć cała ekipa forum to wspaniali ludzie.
Ok to teraz kandydat.
Myśle że jeśli Sever nie zostanie modem, to będzie to duża strata. Dziewczyna mimo tego że przygotowuje się do matury poświęca bardzo dużo czasu dla forum. Zawsze można na niej polegać i w razie jakiegoś sporu zawsze potrafi go rozwiązać.
 

Nadja

Member
Dołączył
17.7.2005
Posty
130
1. Sever - wartościowa osoba, która na pewno dobrze sprawdziła by się na stanowisku.
2. Megarion - również dobry user, który pasuje na moderatora.
3. Szczurek - sądzę, że byłby dobrym modem.

To chyba na tyle - powodzenia dla innych kandydatów
smile.gif
.
 

Lord Viqux

Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
316
Dobra, moi kandydaci:

1. Megarion - długi starz, dużo mądrych postów. Inteligentny facet, który byłbyu na 100% dobrym modem.

2. s.e_b.a - po prostu fajny koles, nadawałby sie na moda. Dlaczego, wymienili ludzie wcześniej...

3. Boba Fett - znam go długo, pracowałem z nim, gdy był modem na innym forum, on ma zasady których sie trzyma, byłby dobrym modem.
 

mroowka

New Member
Dołączył
22.6.2005
Posty
25
Siemkaaaa! xD Ja głosuję na Boba Fetta!! ^^ Głosuję tak z powodu takiego, że jest on najlepszy z wymienionych tu kandydatów i najlepiej się nadaje i w ogóle jest de best!
smile.gif
Jest długo na forum i pisze zajefajne posty!! Pozdro
smile.gif
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Głosuje na szczurka i na sever, na tym forum widać że coś robię(przynajmniej w leśnikach ale poza nimi też) Myśle że uhonrowanie długiego starzu szczurka było by dostanie moda, takie jest moje zdanie. A dla sever było by to uhonorwaniem wkładu w to aby rozuszać m.in leśników i za kilka innych rzeczy. ale nie ukrawam że to poszerzy ich zakres możliwości(ba może i pewnych obowiązków wzgłędem forum. To wszystko co mam narazie do powiedzenia
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Jako, że jestem tutaj wymieniony jako kandydat (za co bardzo serdecznie dziękuje) postanowiłem poczekać z oddaniem głosu aż zrobi to większość. Ta chwila właśnie nastąpiła...

Uważam, że na to stanowisko zasługuje Lord Bezimienny. Dlaczego? Uczciwy, serdeczny user, którego na pewno nie będzie można posądzić o stronniczość.

Co do moich antytypów... Uważam, że moderatorem nie powinien być Megarion. Dlaczego? Ponieważ tyle ile jest na niego głosów pozytywnych tyle jest negatywnych. Po za tym widać, że bardzo łatwo traci nad sobą kontrole ( mówię tu o temacie No Comment ) Cała ta dyskusja którą tam prowadzi ze Sługą Kruka i jeszcze paroma osobami bardzo mocno ociera się dla mnie o spam i jest zupełnie zbędna. Uważam, że moderator nie powinien brać udziału w tego typu utarczkach słownych.

To jest moje zdanie i prosiłbym o nie komentowanie go gdyż wprowadzi to tylko nie potrzebny bałagan. Każdy ma prawo do własnej oceny sytuacji i ja z tego prawa korzystam. Przynajmniej jestem szczery.

Teraz, jeśli chodzi o mnie. Gdybym został wybrany przyznaje bardzo bym się cieszył. Myślę, że w jakiś sposób zasłużyłem sobie na to. Jednak inni również, więc jeśli zostanie wytypowany do tej funkcji ktoś inny zaakceptuje to bez cienia zawiści. Zawsze pozostaje przyszłość...

Edit

QUOTE Bardzo chce mi się skomentować powyższy wpis, lecz ograniczę się tylko do kłamstwa:

Zapewniam Cię, że nie jest to kłamstwo. Po prostu wiele osób widząc to ile masz głosów boi się otwarcie Cię skrytykować obawiając się konsekwencji, które mogą nastąpić w razie twojego wyboru. Osobiście nie uważam abyś się mścił jednak wiele osób obawia się tego typu rzeczy i wyraża się o tobie negatywnie w tak zwanych kuluarach... Musisz mi wierzyć na słowo, ze to nie są tylko moje wymysły.


QUOTE Za plecami każdy jest odważny. Jeżeli się boją powiedzieć, to ich strata. Ale ty w pisząc, że mam równo za i przeciw kłamałeś. A to nie jest dobra cecha u moderatora.

Masz racje za plecami każdy jest odważny...

Możesz uważać, że kłamie ja jednak stwierdzam fakt. Jest bardzo wiele negatywnych opinii o Tobie. To, że ty ich nie widziałeś nie znaczy, że ich nie ma. Dla mnie w żadnym wypadku nie jest to kłamstwo, ale każdy ma prawo do swojej opinii i jeśli ciągle uważasz, że kłamie to ja nic na to nie poradzę.


QUOTE (Arcane 06-03-2006 @ 15:55)To jest głosowanie, nie 'pokłóćmy się'.
Zatem skończcie, lub jeżeli nie możecie - przenieście to 'obrzucanie mięchem' na Priv.

Z mojej strony w żadnym razie nie jest to kłótnia. Swobodna wymiana poglądów. Po za tym ani przez chwile nie czułem "obrzucony się mięchem" i myślę, że sam też tego nie robiłem... Mam nadzieje że Megarion ma podobne odczucia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom