Nowości świata Gier !

Status
Zamknięty.
Dołączył
5.10.2005
Posty
264
Na tym temacie piszcie o nowościach w grach. Mogą być krótkie recenzje, zapowiedzi i tak wogóle.
wink.gif
Oddaje wam głos piszcie co chcecie ;D :]



[ Jeśli sie nie podoba temat to go usuńcie ]
 

Biały

Barotelli
Dołączył
2.9.2004
Posty
290
Jak dla mnie pomysł tematu jest wporząsiu. Dzięki temu możemy dowiedzieć się o grach nie od producentów, ale od graczy. To może pomuc nam w wyborze gry.
Ja zaczne od Seriousa Sama 2. Widziałem screeny z tej gry. Czytałem również opis. Gra wygląda trochę dziwnie ale w końcu to "niepoważna" gra. Myśle że nowe elementy spodobają sie fanom sagi przygód Sama.
 
Dołączył
5.10.2005
Posty
264
Myst V Koniec Wieków PL Jest to jakaś przygodówka nie wiem co to za gra bo nie czytalem racenzji wiem tyle że ma wyjść za 2 tygodnie.



Minimalne wymagania systemowe:
procesor Pentium III 800 MHz
256 MB RAM
karta graficzna 32 MB zgodna z DirectX 9.0
karta dźwiękowa zgodna z DirectX 9.0
DVD-ROM
4.5 GB HDD
Windows 2000/XP



Jeśli chcecie się coś więcej dowiedzieć to wejdźcie na www.timsoft.pl i przeczytajcie se racenzje
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Ja chciałem Wam przedstawić Black & White 2 (czekam na nią już dość długo, ale jeszcze jej nie mam) tak ==>
16899.jpg
<== wygląda okładka
biggrin.gif
. Dla niewiedzących w grze wcielamy się w role boga pewnej cywilizacji (możemy być dobrzy, albo źli
wink.gif
) w grze mamy nieograniczone możliwości, każdą cześć świata (a raczej wyspy) możemy zwiedzić i możemy integrować w cały ten świat (np. możemy wyrwać drzewo z korzeniami i je rzucić gdzieś daaaaaleko
laugh.gif
, lub dać je Naszemu ludowi
biggrin.gif
). Grafika gry jest b.ładna (screeny).
Wymagania sprzętowe:
Pentium 4 1.6 GHz, 512MB RAM, karta grafiki 64MB (GeForce 4 lub lepsza), 3.5 GB HDD, Windows 2000/XP
Grę polecam wszystki, nieważne w jakie gry lubią grać
cool.gif
.
 

Alrik

Member
Dołączył
2.12.2004
Posty
76
Ja przedstawie CoD 2 (Call of Duty 2). Narazie Wyszło tylko demo. W tej grze gracz będzie walczył na frontach II Wojny Światowej. Będziemy mogli grać w : Zachodniej Europie, Afryce, i froncie wschodnim. Będzie można wcielić się w Amerykana, Anglika albo Rosjanina.

Wymagania:

Wymagany procesor: 1,2 Ghz
Wymagany RAM: 256 Mb
Wymagane miejsce: 2 Gb
Wymagany system: WINDOWS 95/98/2000/NT/XP

Data premiery: 2005-11-04

Tutaj są screeny: www.3dgamers.com/games/callofduty2/screenshots/
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
ja polecam Age of Empires III
gry chyba nie musze przedstawiac bo kazdy gracz ja zapewne zna dzieki poprzedniczka w serii
smile.gif


premiera 01.12.2005
tongue.gif
( pierwszy grudnia jakby ktos nie wiedzial
biggrin.gif
laugh.gif
)

info na www.cdprojekt.info

smile.gif
pozdro
laugh.gif
 

Michal 15

New Member
Dołączył
26.9.2005
Posty
26
A ja polecam grę nową (premiera w listopadzie), i raczej nie znaną przez graczy. A może ktoś słyszał o "Saint's Row" (nie pytam tych co uważnie śledzą CDA) ? Recenzje są bardzo optymistyczne- chyba aż nazbyt optymistyczne- w każdym razie ma to być gra typu GTA SA tyle że lepsza!!! AI kompa ma być na znacznie wyższym poziomie, każdy człowiek którego spotkamy ma być inny i ma byc przypisany do programu a to znaczy, że możemy spotykać tych samych ludzi po kilka razy (ciekawe tylko co jak zginą bo w gta "stałe" postacie pojawiali sie na nowo i to odrazu), a pozatym będą pamiętać co wobec nich zrobiliśmy i odpowiednio reagowac. Zapowiada sie pięknie prawda?
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Witam
smile.gif

Wszystkim polecam gre SWAT 4
Wymagań niestety nie znam (bo nie posiadam instrukcji ani pudełka orginalnego) ale napisze tu krótką recenzje:
Wcielamy się w role Kapitana drużyny specialnej (SWAT - Special Weapons and Tacticts) czyli grupy antyterrorystycznej. W tej grze nie robimy Rambo czyli nie wlatujemi i rozwalamy wszystkich. Po każdej wykonanej misji pokazuje nam się ocena xxx/100 (xxx - liczba punktów) im wiecej punktów tym lepsza reputacja. Punkty zdobywamy za: Rozbrajanie ludzi , konfiskate broni i oczywiscie jak najmniejsze straty w wlasnej drużynie. Sa misje w których musimy zzabezpieczyć jakiś budynek , uspokoić imprezki itp. Jesli sądzisz że zabijając wszystkich przejdziesz misje to się mylisz. Będzie może pisać zaliczone ale misje będziesz musiał powtórzyć
smile.gif


To by było na tyle. Możecie być pewni że w tym temacie będę się wypowiadał.
smile.gif


Pozdro Cahir
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Hmm pewnie nikog gra nie zainteresuje,a le co tma
tongue.gif


Polecam najnowszą odsłone NHL'a oznaczoną numerkiem 06. Gra oferuje wiele nowych rozwiązań w sposobie prowadzenia rozgrywki. Grafika stoi na podobnie dobrym poziomie co u poprzedniczki. Uwzgłednione w niej nowe zasady panujące w NHL, niestety nie uraczymy tutaj tzw. "salary cap" czyli limtu na płace dla zawodników. Dużym minusem są nieaktualne skłądy, moze nie tka nie aktualne, ale nie sa uwzględnione transfery, z końca sierpnia i całego września..Brakuje kilku draftowanych graczy..Ale pozatym wszystko jest ok i jak najbardziej polecam
 
Dołączył
5.10.2005
Posty
264
Właśnie zobaczyłem na timsofcie o NBA Live 2006. Osobiście nie przepadam za koszem lecz dla fanów tych gier to moze być nielada informacja.

Minimalne wymagania systemowe:
procesor Pentium III 1.0 GHz
256 MB RAM
1700 MB HDD
karta graficzna 32 MB kompatibilna z DirectX 9.0c
16x CD-ROM/DVD-ROM
karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c
Windows 2000 lub Windows XP

To na tyle
tongue.gif
 

Isgaroth

Member
Dołączył
7.7.2005
Posty
131
Słyszałem, że na początku roku 2006 pojawi się dodatek do gry znakomitej strategii Warhammer 40,000: Dawn of War pod nazwą Winter Assault. Pojawi się w nim nowa rasa zwana Strażą Imperialną. Akcja będzie się kręcić wokół statku wojennego Titan, który leży zakopany pod ruinami zniszczonego podczas wojny miasta. Statek jest tak potężny, że rasie, która dopadnie go pierwsza, może zapewnić zwycięztwo nad drugimi. W dodatku pojawi się też masa nowych jednostek, autorzy zapowiadaję też, lepsze oddanie walk frontowych, niż było to zrobione w podst. wersji.
 

piena

Member
Dołączył
16.10.2005
Posty
85
Gods & Heroes:Rome Rising

ten tytul zwrocil na siebie uwage tym,
ze przenosi akcje w realia greckiej
mitologi.Po za tym modelka promujaca
Gods & Heroes byla jedna z najladniejszych na targach e3



bede tu dodawal wszystkie informacje o grach
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Prince of Persia 3: Dwa trony (PC)

Charakterystyczne cechy

- Kontynuacja bestsellerowej serii Prince of Persia.
- Graj jako dwie odmienne postacie.
- Każdy Książę posiada własne rodzaje broni, style walki i... przeszłość.
- Sam zdecyduj o tym jak walczyć, korzystając z systemu Free-Form Fighting.
- Walcz na ulicach Babilonu - zastawiaj pułapki, korzystaj z podziemnych przejść i umykaj wrogom na zatłoczonych ulicach.
- Daj się ponieść wspaniałej fabule - Dwa Trony to niepowtarzalna historia, pełna adrenaliny, napięcia i nieoczekiwanych odkryć.
- Manipuluj czasem by zaskoczyć wroga - wykonuj potężne ataki przeciwko całym grupom wrogów, spowalniaj i cofaj czas oraz korzystaj z nowych właściwości Piasków Czasu.
- Unikatowe połączenie dynamicznej walki, elementów zręcznościowych i zagadek misternie wplecionych w fabułę.

Gra zapowiedziana jest na Grudzień tego Roku.

Screeny:

http://img490.imageshack.us/img490/1969/003281028ze.jpg

http://img451.imageshack.us/img451/9628/003281033bq.jpg

http://img460.imageshack.us/img460/3479/003281043wa.jpg

Wymagania tej gry są jeszcze nie znane, osobiście czekam na tę grę z niecierpliwością gdyż przeszedłem PoP: Warrior Within i byłem zachwycony...
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Pro Evolution Soccer 5

Producent: Konami
Wydawca PL: CD Projekt
Gatunek: Sportowa
Tryb gry: Single / Multiplayer
Premiera: 2005
Premiera PL: czwartek, 20 października 2005
Wymagania:
- Win 98SE/Me/2000/XP
- Pentium IV 1 GHz
- 256 MB RAM
- karta graficzna 32 MB
- CD-Rom
WWW: Oficjalna Strona



Dla wielu PES wyprzedził, już serię Fifa o lata świetlne. Tak więc mam zaszczyt zaprezentować wam PES-a 5. Gra ma być znakomita pod każdym względem. Kto grał w poprzednie części wie na co stać twórców z Konami. Pes jest bardziej efektowny i o wiele bardziej grywalny, niż Fifa. Błędy z poprzedniej części zostało podobno wyeliminowane. Tak więc ja niedługo ruszam do sklepu po kolejną część według mnie, jakże wspaniałej piłki. Polecam wszystkim.
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Osobiście polecam grę która jeszcze nie wyszła Bitwa o Środziemie 2












Widzicie tą grafę i klimat MIODZIO


BOŚ na sklepowe półki wejdzie na początku marca.

Producent:
Electronic Arts
Wydawca PL:
EA Polska
Gatunek:
Strategiczna
Tryb gry:
Single / Multiplayer
Premiera:
wtorek, 28 lutego 2006
Premiera PL:
2006
Wymagania:
&raquo; brak danych

Sequel składać się ma z trzech zasadniczych części - multiplayera, singlowych kampanii tematycznych oraz gry strategicznej na wzór Risk, która pozwoli całą wojnę potraktować bardziej globalnie i strategicznie zarazem - sami będziemy decydować gdzie zaatakować i gdzie się bronić, wybierając cele na wielkiej mapie podzielonej na prowincje, by następnie zanurzyć się w chaosie czysto RTSowej młócki. Warto zaostrzyć sobie ząbki na to mięsko, ale i nie wypada obojętnie przejść obok obu kampanii singlowych. Ta pierwsza, dla sił Przymierza, pozwoli nam dowodzić zastępami elfickich wojowników, krasnoludzkimi pancernymi falangami, nieugiętymi żołnierzami Dundedainów i wojskami ludzi zamieszkujących równiny na północ od Lorien. Walczyć będziemy u brodów Rivendell, w Mrocznej Puszczy, pośród rozsypanych w pył ruin Imperium Zła, czyli Angmaru z kulminacyjnym momentem kampanii, który rozegra się oczywiście u stóp Dali, gdzie siły Sojuszu zmiażdżą sauronową inwazję kosztem życia krasnoludzkiego władcy Daina II. Potem pozostanie tylko przypieczętować los sił ciemności i zniszczyć raz na zawsze fortecę w Dol Guldur. Z której też zaczniemy kampanię sił Saurona. Na początek spalimy sobie Lorien na przystawkę, potem z pomocą umbarskich korsarzy nabijemy na pal Kirdana w Szarej Przystani, zgnieciemy tych żałosnych Dunedainów w Fornoście i oczywiście zrównamy z ziemią Dal, by zakończyć wszystko w monumentalnym i epickim oblężeniu Rivendell. Pięknie, prawda? A wspomniałem może, że jedna z misji traktować będzie o rzezi w Shire? Chcecie usłyszeć krzyki hobbitów patroszonych przez gobliny i trolle? Ja chcę. Oj, bardzo chcę!

Rzecz oczywista, Bitwa o Śródziemie 2 to nie tylko nowe kampanie. Wiele zmieni się także w samej grze, choć są to raczej pewne kosmetyczne retusze i usprawnienia działającego wcześniej systemu, a nie jakieś rewolucyjne, innowacyjne zmiany. Najdonioślejszą z nich będzie najprawdopodobniej rezygnacja z dwóch dość podstawowych koncepcji poprzednika - ograniczonej rozbudowy bazy oraz budynków zdobywających doświadczenie na własną rękę. Tych ostatnich w "dwójce" już nie będzie, natomiast bazy upodobnią się do tych znanych ze wszystkich innych gier RTS - znaczy się, będzie można je budować gdzie się chce i jak się chce, stawiając nawet po trzy pierścienie murów obronnych, jeżeli komuś przyjdzie na to fantazja. No i jeżeli władana przez niego nacja pozwala na takie cuda techniki, jak kupy kamieni zwane murami. Na przykład gobliny, czyli nowi gracze na wojennej arenie, kiepsko sobie radzą ze wznoszeniem umocnień - ale to nie powinno im w niczym przeszkadzać, bo i tak kolesie preferują ofensywny styl gry - innymi słowy, ich domeną jest ciągły atak.

Oczywiście ten tekst nie jest mój. Ale nie mogłem się oprzeć i nie obdarować was tymi screnami.
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Jako prezent dla bardziej dorosłych polecam gre F.E.AR. Jest to mieszanka strzelaniny z horrorem w stylu Ringa(dziewczynka). Posiada doskonałą grafikę, wspaniały klimat, niezwykłe efekty specjalne(bullet time) i kosztuje 99zł. Jest wydawana przez CD Project, jest przetłumaczona bardzo dobrze(wersje kinowa.).
rolleyes.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom