Nowe Screeny

Status
Zamknięty.

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Na tym screenie możemy zobaczyć w pełni interfejs Gothic'a 3
biggrin.gif

Nareszcie został ukazaby obraz gry w pełnej swojej krasie.
Zresztą co tu dużo opisywać... zobaczcie sami
tongue.gif
biggrin.gif




Link 1

Twórcy nareszcze podali na tacę coś konkretnego.

PS: Wiem, że umieszczanie nowego tematu z powodu jednego screenu może być czymś dziwnym jednak jest to dział o nowościach, a od dawna nic się tu nie pojawiło.

POZDRO "Khalid"


EDIT:


Link 2

...

Link 3

...

Link 4
...

Link 5

...

Link 6
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Screen ekstra, bardzo mi sie podoba, a co to za postacie ci strażnicy, orkowie ? i do tego takie cywilizowane miasto ? Ok, kończę bredzić
tongue.gif
No, wracając do screena, to gragika przypomina mi gothica 2 noc kruka, ale moze nie
tongue.gif
Eeee, i ten interface mi sie nie podoba, jakiś dziwny jest ;/

Pozdrawiam
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
AAAAAAAAA
ohmy.gif
!!!!!!!!! O nieeeee !!!!!!!! Przez coś takiego gra straci swój klimat
sad.gif
!!!! Nieeeee
ph34r.gif
!!!!! To jest zupełnie nie podobne do Gothica I, II i NK. O nie...
unsure.gif


Ehhh.... To po prostu straszne.... Mogliby zostawić tak jak było ; np. widok mieczy w ekwipunku takich jakie są po założeniu też dodawał uroku.

Ehhh... Pozdrawiam...
sad.gif
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Hmmm, jeśli chodzi o grafikę i miejsce, w którym zrobiono screena, wszystko jest ok. Taka ciekawa, górska sceneria
smile.gif
. A ci strażnicy o ile są orkami, pokazują dlaczego z brzydalami można będzie wsółpracować - są dużo bardziej cywilizowani, przynajmniej z wyglądu, i mają w rękach te dziwne tyczki
blink.gif
tzn. już bardziej wyobrażam sobie maga z taką bronią niż orka. A co do interfejsu... zgodzę się z EdGaRem - jest dziwny
dry.gif
, przynajmniej z wyglądu. No ale kiedy gra wyjdzie zobaczymy jak takie rozwiązanie sprawdzi się w praktyce.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
No no no! Screen super, Gothic 3 mi się zaczyna podobać... I Coś konkretnego dali twórcy, już screen z pełnej wersji to chyba jest, więc tak będziemy(będziecie - mi nie pójdzie) grali....
 

Skorpion

Member
Dołączył
10.9.2005
Posty
43
Screen jes bardzo interesujący
ale te orki
dry.gif
ą jakieś dziwne.
Grafika jet lepsza od tej w GII NK
a co do interfejsu to wcale mi się nie podoba,
jest poprostu dziwny.
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
Wszystko ładnie, ale ten interfejs?! To totalna pomyłka. Zupełnie zniszczy ideę serii Gothic. Te wszystkie paski (dwa z nich to życia, twoje i stwora, któryś to pewnie mana, ale reszta?) trochę dziwnie wyglądają na ekranie. A ci Orkowie...matko...to jakieś pacany.
 

Gelo

Member
Dołączył
22.12.2005
Posty
99
Co oni zrobili z pięknym interfejsem??!! ;( . Zawsze mi się podobało to, że mogę obejrzeć sobie broń i przyjrzeć się runie lub zwojowi
dry.gif
. Gdzie się podziały podrdzewiałe orkowe topory??
sad.gif
. Dosyć już wieszania psów
smile.gif
. grafa jest śliczna, forteca wygląda naprawdę imponująco. Tekstury naprawdę dokładne. Musze się zapoatrzyć w nowego sprzęta bo moja przygoda z G3 ograniczy się do oglądania screenów
sad.gif
.
pozdro
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Widzę, że zdania na temat tego interfejsu są bardzo podzielone.
Moim skromnym zdaniem ten interfejs jest bardzo fajny.
Niektórzy mylą go chyba z ekwipunkiem i dlatego są tu takie, a nie inne wypowiedzi
tongue.gif
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
Naprawde ten imterfejs dziwny jakis...zupelnie do niczego nie podobny ten niebieski pasek to mana czerwone to zycie jedno moje drugie potwora-ok-Ale ten zolty to co to ma byc!?wytrzymalosc?oddech?zegar?nie wiem ale to miejsce z tymi mieczami czy czyms psuje widok zaupelnie
dry.gif

A te bronie to moze sa halabardy?
tongue.gif
biggrin.gif


Coz wedlug mnie interfejs moze byc...ale jezeli wszystko ma takie byc to G3 moze byc kicha jesli chodzi o widoki itp-ale tylko moje wlasne zdanie.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
omg mi sie podoba bardzo
biggrin.gif

Szczerze to już sie obawiałem o nasze G3, ale ten screen rozwiewa wszelkie wątpliwości, wygląda naprawde super...miejmy nadzieje że fabuła też taka będzie

edit
własnie zobaczyłem te nowe ktore dodałeś poprostu....cały nasz stary Gothic w nowej oprawie...ja już jestem spokojny...teraz tylko aby fabuła sprostała moim wymaganoia, a znając twórców raczej tak będzie...wielki RESPECT...
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Screen gitez, nareszcie można zobaczyć (przynajmniej w pewnym stopniu) jak się będzie grało w G3, ale moim skromnym zdaniem to jest nadal wersja alpha, a programiści dali tego screena ponieważ wielu fanów się tego domagało... W ostatecznej wersji (zapewne) będzie inaczej.
Wszyscy się przyzwyczaili do interfejsu z G1 i G2, więc myślą że każdy inny wszystko zepsuje, a mi się wydaje że wcale nie zepsuje, a nawet będzie ciekawiej poznawać nowe możliwości i działanie interfejsu.
PB zna się na tym i napewno nie wyda jakiegoś chłamu, zobaczycie będzie dobrze
smile.gif
.
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Grafika prześliczna, ten las, ci nowi orkowie (naprawde mi się podobają) i ten gościu w ciemnej zbroi stojący na środku. Wszystko to jest bardzo ładne tylko co do tego interfejsu mam mieszane uczucia. Otóż być może będzie to taki szybki wybór czegoś z ekwipunku tj.w g1,g2 i NK przyciskaliśmy odpowiednio 1,2,3,4 itd. aby wybrać broń lub zwój/runę więc być może tutaj będzie podobnie tylko za jednym kliknięciem na odpowiednią rzecz będziemy mogli trzymać ją już w rękach lub użyć np. do uzdrowienia.
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Screen ładniutki fakt. Mam nadzieje że tak jak ktoś powiedział rzut kamery załączony na tym screenie nie bedzie obowiązywał. Lubie widzeic plecki beziminnego.
laugh.gif
dobrze bedzie jesli bedzie mozna pogadac z orkami a nie ze wszystko sie na ciebie rzuca jak tylko cie zobaczy.Ten screen wskazuje na to ze bedzie możliwośc kontaktu z orkami. ogólnie ładnie wykonany i staranne tło. Mi sie tam podoba
 

sir frugo

Member
Dołączył
25.2.2006
Posty
105
Bardzo mi się podoba ten screen. Krajobraz i orkowie są spox. A co do interfejsu to mi się podoba. Ten żółty pasek to moim zdaniem na 100% wytrzymałość, ponieważ słyszałem gdześ, że wytrzymałość będzie wpływać na rozgrywkę.
Zgadzam się z cichym, to napewno jest okno wyboru (bardzo podobne do tego z Morrowinda). Tylko dlaczego prawie wszystkie rzeczy mają przypisaną 5-ke?
Ogólne bardzo fajnie to wyszło.

Pozdro.
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Interfejs jest faktycznie do bani, po cholere dawali ten dziwaczny pasek na środku? Wolalbym normalnie otwierany ekwipunek TABem, a nie jakieś dziwne cuś na środku
tongue.gif
Gra moze faktycznie stracić swój klimat
sad.gif
sad.gif
dry.gif
Aha i jeszcze byłoby lepiej gdyby przysunęli kamere bliżej bohatera, żeby wszystkie postacie były większe a nie takie miniaturki
tongue.gif

Mówiąc krótko jestem rozczarowany tym screenem
mad.gif
mad.gif
Coś tak czuję że trójka nie będzie tym samym, dobrym Gothiciem
sad.gif
sad.gif


Pozdro i panowie z Piranha nie spaprzcie tego
sad.gif
tongue.gif
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
No więc ten screen tak bardzo mi się nie podobał, ale z tego co czytałem to nie będzie się podnosiło tak przedmiotów jak w 2 tylko będzie to tzw. drag and drop (chyba dobrze napisałem), czyli będzie się wrzucało przedmioty do ekwipunku i dlatego zrobili taki pasek. Teraz pociesze tych, którym się to nie spodobało, bo wszystko co w Gothicu 3 jest teraz pokazane może się zmienić, ponieważ do premiery Gothica 3 zostało prawie pół roku. Co do zółtego paska to jest to prawdopodobnie stamina, czyli wytrzymałość.

PS: Chyba w Gothic 2 był taki zółty pasek jak się pływało pod wodom (tlen)
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Screen ogólnie ładny i grafika dobra, ale mam kilka spraw:

1. Co to jest ta tabelka z mieczami, hrlmami itp. ???
2. Co pokazuje ten żółty pasek ???
3. To chyba nie możliwe żeby to był Bezimienny, bo przecież nie mógł się aż tak zmienić przez jedna podróż statkiem.


Nie sądzę żeby gra sraciła swój klimat, bo to nie grafika była głównym czynnikiem, że tak pokochaliśmy tę grę. To Bezimienny i jego losy są najważniejsze w tej grze. Broń w rękach orków to pewnie coś halabardo podobnego i jeśli bym zobaczył z taką bronią maga to bym się dopiero zdziwił, bo do strażników ona jak najbardziej pasuje.


Pozdrawiam
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Nie chcę spamować ale wypowiem się jeszcze raz...

1.
QUOTE Mam nadzieje że tak jak ktoś powiedział rzut kamery załączony na tym screenie nie bedzie obowiązywał. Lubie widzeic plecki beziminnego.

Lol, nie czaję.
blink.gif
Mi się przynajmniej wydaje że to jest widok zza pleców bezimiennego, przynajmniej u mnie trzeba przesunąć obraz nieco w prawo i widać całego screena. On był najprawdopodobniej robiony na monitorze 19- calowym, tak myslę przynajmniej. Po przesunięciu obrazu bezimienny jest na środku ekranu.

2.
QUOTE Broń w rękach orków to pewnie coś halabardo podobnego i jeśli bym zobaczył z taką bronią maga to bym się dopiero zdziwił, bo do strażników ona jak najbardziej pasuje.


Jasne że pasuje do strażników, ale tak to trochę niecodziennie wygląda, orkowie z taką bronią.
tongue.gif
Do dwójki takich rzeczy nie wprowadzili, a więc tym bardziej cieszy fakt, że Piranha zrobila w tym kirunku jakieś kroki. BBo akurat pod tym względem dwójka od części pierwszej się zbyt dużo nie różniła.

Właściwie po tym screenie widać, ze twórcy nie olewają swojej roboty, ale starają się jak najbardziej urozmaicić teren gry. I to im wychodzi.
smile.gif
smile.gif
smile.gif
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Ci orkowie maja w rekach KOSY
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif

generalnie nie podoba mi sie interfejs z tymi mieczami CO TO JEST ? morrowind ?
a ten zolty pasek po nimi ? odpoczynek? sila ? co to ma byc ?
co to wogole za kamera tak daleko od bezimiennego ?!
nie czaje mam nadzieje ze poprawia to
smile.gif


jesli chodzi o grafike to jak dla mnie jest MIODZIO!!
smile.gif
cudowna...
oby mi gierka chodzila
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom