Nowe Screeny

Status
Zamknięty.

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Hmmmm... niby wszystko piękne ładne, ale jednak coś tu nie pasuje...

Pierwszy plan screena bardzo ładny pod względem grafiki, ale już otoczenie jest takie .... plastelowe :/ nie podoba mi się to, i to bardzo, strasznie bije po oczach...

No i te różdżki, jakieś śmieszne nożyki
blink.gif
WTF...

Odczucia... tak sobie
 
Dołączył
7.1.2005
Posty
77
Ej ale w GII też mozna było sobie oddalić kamerę, nie? Grafa jest spoko. Mnie dziwi to, że Bezimienny zadaje się z orkami, i że Bezimienny (jeżeli to w ogóle jest Bezimienny) ma inny kolor włosów
blink.gif
!!! Nie wiem o co kaman. Mam nadzieję, że to rzeczywiście jest alpha i może nie wszystko jest dopracowane... ZMIEŃCIE TEN INTERFEJS!!!
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Nie wiem dlaczego zamknęli mój poprzedni temat "Screen", ale cóż...
dry.gif

Muszę więc założyć kolejny o podobnej tematyce gdyż znów mam porcję nowych screenów. Zostały one wrzucone do sieci nie dawno
biggrin.gif


Osobiście screeny podobają mi się i to nawet bardzo.
Jakie jest wasze zdanie na ich temat ??

Oto one:

jkjk5yx.jpg


...

jko4zq.jpg


...

media0mm.jpg


...

mmyu0ju.jpg


...

y3vj.jpg
 

Conan

New Member
Dołączył
25.6.2005
Posty
24
spoko screnyyy .... fajnie ze swait gothica 3 rysuje sie z "ostrzejszych barwach"
Zasatanawia mnie tylko kiedy na screenach zostana pokazani palladyni. Przeciez w 3 czesci musza sie pojawic bo na pewno sporo z nich zostala na kontynecie.
Nie widzialem ich na zadnym z nich.
 

sir frugo

Member
Dołączył
25.2.2006
Posty
105
Zajefajne są te nowe screeny! Ale ten ork ma brzydką mordę
tongue.gif
Ci wszyscy kolesie mają takie sztuczne twarze, wyglądają jak plastikowe lalki. Dziwne, że w mieście zniewolonym przez orki ludzie mają broń
huh.gif
. Moim zdaniem powinien być jakiś rygor, a nie "róbta co chceta". I te podpisy postaci... bezsnadziejne! Powinna być inna, biała czcionka. Pozatym wszystko pięknie.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
No ja nie mam zastrzezen do screenow i nie widze tutaj jakos potwornie rzucajacej sie w oczy plasteliny... nie przesadzajmy skoro chcesz pograc cos podobnego do G2 to graj w G2 a nie czekaj na G3 z takim podejsciem CHODZI O ZMIANY!!!! a nie oto ze historia bedzie sie ciagnac... rownie dobzre mogliby zakonczyc serie Gothicow poprzestajac na dwojce... ;P

generalnie wydaje mi sie ladne
tongue.gif
ale irytuje mnie ksztalt uszu orkow jest dziwny
tongue.gif

odstajace takie
wink.gif
wydaje mi sie ze powinny byc troszke mniejsze
wink.gif
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Screeny nowe są spox, tyle ze mniej mi si.e jednak cjhyab będzie poodbał g3, widać na nich bardziej niż na tmy pierwszy innoość G3 od G2...
A pozatym to co oznacza ten zółty pasek?
PZDR
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
Te screeny sa bardzo fajne tylko te orkowe uszy wygladaja brdziej jak elfowe...
biggrin.gif
tongue.gif
ale flora tak jak to jeziorko jaest calkiem calkiem-niema przesadnej plastelne ani nic w tym stylu.Ogolnie wedlug mnie sa cool
cool.gif


A co do miast to nawet wygladaja fajnie.

P.S.Sir frug to miasto niekoniecznie musi byc zniewolone przez orkow-moze ludzie pozwolili sie im tam osiedlic poniewaz przejzeli na oczy
biggrin.gif
tongue.gif
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Te nowe screeny są całkiem dobre, mnie nastrajają optymistycznie
biggrin.gif
. Fajnie wyglada to miasto, ale czcionka faktycznie nie pasuje
dry.gif
. Na temat interfejsu już pisałem, dodam tylko że im dłużej sie nad nim zastanawiam, tym bardziej się do niego przekonuję. To nowy element, więc wielu tradycjonalistom się pewnie nie spodoba, ale mi on tam nie przeszkadza, potrzebuję tylko czasu żeby się do niego przyzwyczaić.
tongue.gif
Najbardziej podoba mi się screen z wodospadem i ogólnym widokiem przyrody. Jeśli będzie w grze więcej takich miejsc (a na pewno będzie) to spędzę duuuuuuużo czasu na łażeniu, ogladaniu roślinek i widoków, i szukaniu sekretnych miejsc oczywiście.
tongue.gif
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
QUOTE Najbardziej podoba mi się screen z wodospadem i ogólnym widokiem przyrody

To prawda. Widok przyrody napawa optymizmem.
Zastanawia mnie tylko pewna rzecz... zwróćcie uwagę na te dwa wodospady.
Jeden z nich wygląda rewelacyjnie, drugi natomiast wygląda tak jak w poprzednich częściach Gothic'a. To właśnie jest jedyną rzeczą, która tak naprawdę mnie zastanawia.



POZDRO "Khalid"
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
QUOTE (Khalid @ 25-03-2006, 18:22) QUOTE Najbardziej podoba mi się screen z wodospadem i ogólnym widokiem przyrody

To prawda. Widok przyrody napawa optymizmem.
Zastanawia mnie tylko pewna rzecz... zwróćcie uwagę na te dwa wodospady.
Jeden z nich wygląda rewelacyjnie, drugi natomiast wygląda tak jak w poprzednich częściach Gothic'a. To właśnie jest jedyną rzeczą, która tak naprawdę mnie zastanawia.



POZDRO "Khalid"
Mnie to jakos nie odrzuca ;P powinienes sie cieszyc bo to oznacza odrobinke mniejsze wymagania sorzetowe... no to co ze wyglada jak z G2 generalnie to i tak sie dobrze prezentuje...
a moze to jakis nowy sposob zamiast "mgly"
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
no coz screnny sa przesliczne ale sam interfejs mnie nie zachwyca kojarzy mi sie z interfejsem z gry everquest 2 wogole gothic zaczna sie robic strasznie podobny do tej gry
wink.gif
prawdopodownie nie bedzie to wygladalo tak super jak bysmy chcieli i nie ktore nowe rozwiazania moga nam wydac sie nie gothicowe lub inne i beda nas draznic ale mimo wzsytko dalej twierdze ze Gothic nie tylko bedzie swietna gra ale rowniez przybije jego glownego konkurenta obliviona
wink.gif


pozdroo all
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Teraz zamieszcze screeny o nieco innej temetyce niż dotychczas
tongue.gif

Są one jednak powiązane z Gothic'iem "na wesoło"
biggrin.gif

Oto one:

dudelsack5lp.jpg


g3plakat4is.jpg


ivanhieb8rn.jpg


zweihaendig9sb.jpg


EDIT:

A tu jeszcze dwa inne
tongue.gif


Tu

i Tu
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
4 nowe "screeny"...
biggrin.gif
Co by tu o nich powiedzieć...
laugh.gif
Podoba mi się (i to bardzo) szata Xardasa. Podkreślą dziedzinę magii jaką się zajmuje i wskazuje że Xardas będzie postacią bardzo mroczną. Poza tym podobają mi się 2 miecze pana z drugiego screena. Tylko nie daj Boże żeby w Gothic 3 były takie stroje
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
.

A no i mam taką głupią (nieco) koncepcję, dlaczego w mieście z podprzednich screenów i ludzie i orkowie mają broń. Xardas najprawdopodobniej sprzymierzy się z Beliarem, a jakiś orkowy szaman (duchowy przywódca) wywróży że ludzie jednak wygrają. Wtedy pewna część orków(albo nawet wiekszość)z racji małego poziomu IQ zdezertetuje i przyłaączy się do ludzi.
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
. Suche nie ?? Ale fajnie by było, bo przeciez nie jest powiedziane jak skończy się wojna z orkami, a mozliwe że przyjdzie nam walczyć jeszcze z czymś innym.
 

sir frugo

Member
Dołączył
25.2.2006
Posty
105
Fajne są te zdjęcia ludzi z PB (ale ten z długimi włosami jest gruby
tongue.gif
)

QUOTE Xardas najprawdopodobniej sprzymierzy się z Beliarem, a jakiś orkowy szaman (duchowy przywódca) wywróży że ludzie jednak wygrają. Wtedy pewna część orków(albo nawet wiekszość)z racji małego poziomu IQ zdezertetuje i przyłaączy się do ludzi.

Nie, to całkowicie zepsułoby Gothica! Orkowie byli źli, są źli i będą tacy do końca świata. Głupio by wyglądało przymierze ludzi z orkami (absolutnie odrzucam wersję z większością zielonoskórych po stronie ludzi). Ale mógł by być 1 quest gdzie paru orków chce zdradzić swojego herszta a my im w tym pomagami. Ale zgadzam się tylko na jeden quest!

PS. Ten koleś na pierszwym zdjęciu jest Szkotem?

Pozdro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom