Nordmar Kingdom :)

Status
Zamknięty.

Roioan

Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
424
Przyłączam się do prośbę o reset. Albo daj więcej energii na 2 godziny (np 20) albo co godzinę 10. Co wy na to?
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Ilości puniktów jakie dostajesz co reset sie zmienic nie da, możesz tylko zmienić jego częstotliwość. Ale za dużo punktów to już nei taka ciekawa gra :)
 

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
Szczurek chyba ma rację, a ja mam kolejne pytania. Do czego są Mapy. Mam ich kilka, ale po co one? I chyba cóś się w labiryncie spieprzyło, bo już wydałem około 100 energi i nie było w ogóle czegoś specjalniejszego (chodzi mi o takie cóś w rodzaju "Widzisz dźwignię, co robisz:
a) przekręcasz
B) masz to w dupie i idziesz dalej :D"
Czy inni to mają? Bo ja takie cóś miewałem, ale teraz... kupa. Nie można jakoś podwyższyć częstotliowści tych "znalezisk"?
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Jest to losowe :)

A energia będzie tak jak jest. Bo gdy mamy jej za dużo to jest, za łatwo.

Jeszcze raz zapraszam do rejestracji, a dowódców gildi do rejestracji i stworzenia klanu!
 

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
Chcę wejsć na naszą grę, a tu mi wyskakuje, że nie można znelść strony :/. O co chodzi. To błąd jakiś? I ponawiam ptanie: do czego są mapy?
 

c2h5oh

New Member
Dołączył
14.11.2006
Posty
3
Nordmar tymczasowo (?) wylaczony. Niestety skrypt zarzuca baze danych smieciem w zastraszajacym tempie i do czasu rozwiazania problemu calosc bedzie offline.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
CYTAT(c2h5oh @ 19-03-2007, 22:27) [snapback]136155[/snapback]
Nordmar tymczasowo (?) wylaczony. Niestety skrypt zarzuca baze danych smieciem w zastraszajacym tempie i do czasu rozwiazania problemu calosc bedzie offline.

A ty to niby kto ?
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
tez mi cosNK ie dziaa ale chyba dlatego,ze pisze z kompa szpitalnego a jako ze to szpital w Dublinie to nie mam polskich znakow. fajny ten nowy skrypkt ;)

P.S. dawno mnie nie bylo i zniklem wyjasnienia ale mnie ze szkololy karekta brala :( i siedze w szpitalu od piatku zeszlego -.-'
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
Kurcze... czekam i czekam i się doczekać nie mogę na NK! (jak pewnie wszyscy). Gra jest świetna i wszystkie gry "stronowe" przy valheru wymiękają, dlatego powiedzcie mi kiedy NK będzie?
 

pawol300

New Member
Dołączył
27.6.2007
Posty
2
A kiedy około znowu będzie działało.Tak w przybliżeniu.Odpowiedzcie.Proszę
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
taaa... przydaloby sie jakies nowe info na ten temat... bo gry nie ma juz dlugo
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Prace trwaja niestety będą trwały jeszcze trochę.
Nie wiem może się uda w ten weekend.
 

Piorun VX

New Member
Dołączył
9.6.2007
Posty
1
żeby tylko było już się obawiam że może już NK nie być :blink:
 

Fajeth_Modder

New Member
Dołączył
30.1.2008
Posty
7
CYTAT(Roioan @ 23-01-2008, 15:36) [snapback]167379[/snapback]
Sorry że odkopuje temat, ale powróci gra?

Spytałem o to na PW Kacperex'a. Niestety mówi, że to zbyt obciąża server. Szkoda, też lubiłem tę grę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom